Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a futár nem talál itthon hagy értesítőt? fórum

Ha a futár nem talál itthon hagy értesítőt? (tudásbázis kérdés)

2013. febr. 19. 13:21

én is sokszor rendelek a netről..előtte egy nappal irnak is emailt vagy sms...aznap pedig felhivnak h nemsoká ottvannak nálunk...


de am ha mégse vagytok otthon a futár meg pont jön akkor szerintem a szomszédod is átveheti.persze csak ha belemegy.nálunk volt rá példa h hozzánk hozta a szomszéd csomagját.

2011. márc. 9. 10:09
Nekem telózik előtte hogy jönne,ha esetleg nem vagyok itthon,időpontot egyeztetünk,de olyan is volt már,hogy anyósékhoz hozta le a cuccot.
2011. márc. 8. 23:28
Köszönöm a válszokat:)
2011. márc. 8. 22:48

Szia. En gyakran rendelek neten. Altalaban futarszolgalat hozza ki. Mindig kapok egy tel.szamot, ahol erdeklodhetek, hogy mikor erkezik. Nekem is kisgyermekem van es nem mindegy mikor hozza.

Ertesitorol nem tudok nyilatkozni...

2011. márc. 8. 22:37
pesze
3. berhukri (válaszként erre: 2. - Monstro)
2011. márc. 8. 22:27
Akkor jó:)
2011. márc. 8. 22:22
igen szoktak hagyni, telefonszámmal együtt.
2011. márc. 8. 22:19
Rendeltem valamit neten, és várom hogy megjöjjön, de hétfőn nem vettem észre egy ismeretlen szám hívását, mert le van némítva a telóm mivel kicsi babám van, és hiába hívtam vissza. Lehet hogy a futár volt, de nem tudom hogy szoktak e ők is értesítőt hagyni mint a posta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook