Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcmosás elég krém használat előtt? fórum

Arcmosás elég krém használat előtt? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 8. 16:49
Köszi a tanácsokat mindenkinek:)
2011. márc. 8. 09:34
Tusfürdővel ne moss arcot,még szerencséd,hogy eddig nem lett tőle bajod.Azt nem arcra találták ki.Ha nincs arclemosód,akkor szappannal,de mindenképpen tisztítsd meg krémezés előtt a bőröd.Bár megmondom őszintén nem értem:pár száz ft-ért lehet venni arctisztító tejet,nem kell drogériában drágán,menj el egy kozmetikai kellékesbe és ott érdeklődj.Semmit nem fog érni a krémed,ha piszkos bőrre kened fel.
7. 4327a8e017 (válaszként erre: 5. - Csillagv)
2011. márc. 7. 23:49
Arra inkább a ligetszépe olaj. Ezt krém helyett is használhatod, és akkor legalább kőolajszármazékot sem kensz magadra.
2011. márc. 7. 22:43
Ja azt nem írtam, hogy nem sima vízzel mosok arcot, hanem tusfürdővel.
2011. márc. 7. 22:42
az olíva olaj jó bőr öregedés ellen? erről még nem is hallottam
4. agis
2011. márc. 7. 22:41

En szemelyszerint lemosom a sminkem, utana pluszban a szememrol a sminket, majd folyekony arctisztito szappannal mosom me, aztan tonic, ejszakai regeneralo szerum, es a vegen az ejszakai krem. Reggel ugyanez sminklemosas es ejszakai szerum nelkul.


Nem vagyok mervado, de azt gondolom, meg mindig jobb sima szappannal lemosni az arcot (tonic nelkul) mint a piszkos borre kenni barmit is.

2011. márc. 7. 22:40
Én össze szoktam kötni a kettőt/sokat: olajjal mosom le az arcom (pl olíva, 2-3 csepp a vattakorongra), és sokszor utána nem is krémezem, mert az olaj elég.
2011. márc. 7. 22:37
Bőr öregedés ellen használok krémet, de mindenféle arctisztítóra már nincs pénzem, így fürdéskor megmosom az arcom, aztán bekrémezem. Így hat egyáltalán valamit? Mert gondolom nem véletlen ajánlják előtte az arctisztító tonikot és társait.
2011. márc. 7. 22:37
Arcmosás elég krém használat előtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook