Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit szabad ennie egy kölyök kutyának? fórum

Mit szabad ennie egy kölyök kutyának? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. szept. 20. 10:14
Ja es megfogja enni a tapot, eledelt ha mar igazan ehes, ne aggodj. Csak legy kovetkezetes, es ne dolj be azoknak a kiskutya szemeknek!!!
2007. szept. 20. 10:12

Szia,

Nekem is van kutyusom.Csak is kutyakolykoknek valo tapot, eldelt. Altalaban a boltokba kaphatoknak csak a 30%-a ami igazan jo. Kerd ki a doki velemenyet. A tejet meg a virslit, felvagottakat nagyon gyorsan felejtsd el.

2007. szept. 20. 10:08

Sziasztok, segítségeteket kérném!

Van egy 11 hetes kölyök drótszőrű tacsink, akinél nagyon bizonytalan vagyok, hogy igazándiból mit is ehet, ihat. Azt hallotam, hogy a kölykök nem ihatnak tejet, mert férgesedédt okozhat. Ezt még meg is oldom, de az én drága kutyim legjobban a páriszit és más különböző szalámi féleségeket szeret enni. Sajnos erről is azt hallottam, hogy nem jó neki. Tényleg igaz, hogy nem ehet szalámi féléket? Nem igazán örül a junior kutyatápoknak és konzerveknek. Akkor mit adjak neki enni?

2007. szept. 20. 10:08
attól függ mennyi idős
2007. szept. 20. 10:05
Mit szabad ennie egy kölyök kutyának?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook