Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9529. Twiggy87
2018. ápr. 27. 21:37

Sziasztok,


gyerekkorom ota karikasak a szemeim, az utobbi nehany evben azonban a szemem alatti godor egyre csak melyebbe valt. Utanaolvastam a lehetosegeknek (hyaluronsan vagy sajat zsir) es nekem az jott le, h a sajat zsirral valo feltoltes a tartosabbn. (Szoljatok, ha nem igy van :) ) Nagyon sokat tanakodtam a dolgon, es ugy erzem raszannam magam, viszont sajnos az anyagi lehetosegeim nem engedik meg, h egyik naprol a masikra megcsinaltassam. Magyaran kicsit sporolnom kell. :) A sporolashoz viszont tudnom kene, h kb milyen intervallumban van ennek a beavatkozasnak az ara. Mert arakat sajnos eddig nem igen lattam. Tudkm, h az egyedi adottsagoktol is fugg, de jo lenne latni vmit magam elott, h kb mi az az osszeg, amit felre kellene tennem. Szoval ebben kernem a segitsegeteket, h ha valakinek volt mar tapasztalat, az legyszives tudna nekem arat mondani? Nagyon-nagyon megkoszonnem!!!

9528. Velvet67 (válaszként erre: 9526. - Darla)
2018. ápr. 27. 15:00
írtam privit
9527. nyaca
2018. ápr. 27. 12:55

Sziasztok!

Dr. Semsei Mària ( Nyíregyhàza) vagy Dr. Mèszàros Anikò ( Debrecen) botox, arcfeltöltès tapasztalata van e valakinek?

Köszönöm!😘

9526. Darla (válaszként erre: 9525. - Velvet67)
2018. ápr. 27. 09:30

Ja... :)

Nem, ezzel még nem voltam, pont azt próbálom itt kideríteni, hogy kihez érdemes elmenni, annyi plasztikai sebész van manapság, és nem szeretnék csak úgy infó nélkül belevágni és elmenni 10-20-hoz, mert attól tartok, személyesen könnyen meggyőzne akár olyan is, akihez nem annyira érdemes menni. Ezért örülnék itt konkrét tapasztalatoknak, hogy hol kezdjek bele. Persze weblapokat már nézegetek.

9525. Velvet67 (válaszként erre: 9520. - Darla)
2018. ápr. 27. 01:08

boldog ember:)

akkor valóban nagyon fiatal vagy...:)

félreértetted a kérdésem, nem arra értettem, hogy voltál-e életedben plasztikai sebésznél... hanem a mostani problémáddal jártál-e, a homlokoddal. Műtét ide vagy oda a súlyingadozás egyébként sem tesz jót a bőrnek.

9524. Ryana
2018. ápr. 26. 23:30
Juvaderm Volumás töltésre kit ajánlanátok Dr Szőcs Hajnalon kívül?
9523. pitypang05 (válaszként erre: 9522. - Gomboooc)
2018. ápr. 26. 19:16
Szia! Teosyal Puresense Ultimate és 1 ml-t. Egyelőre ennyire mertem vállalkozni :)
9522. gomboooc (válaszként erre: 9521. - Pitypang05)
2018. ápr. 26. 17:57
szia! mennyit töltött és mit? :)
9521. pitypang05 (válaszként erre: 9508. - Ryana)
2018. ápr. 26. 17:50
Szia! Szerencsém volt, mert lemondtak egy időpontot előttem, úh ma sikerült is eljutnom a drnőhöz. Csinálok majd naplót, de előtte el kell kérnem drnőtől az előtte képet, mert azt elfelejtettem csinálni :) Szerintem jó lett, 2-3 hét mire végleges lesz. Az még elképzelhető, h a szemem alá is kell egy picit, mert így most nagyobb lett az árok a szemem alatt.
9520. Darla (válaszként erre: 9519. - Velvet67)
2018. ápr. 26. 10:05

Szia!

Persze, tudom, csak eszembe jutott, hogy talán kívülről nézve furán nézhet ki, hogy hirtelen regelek és több témában komolyan érdeklődöm. :D

Naplót szeretnék majd, de csak akkor, ha elkezdem ténylegesen, ami még odébb lesz. 35 éves vagyok. Igen, voltam már több plasztikai sebésznél (3), egy a fülemet műtötte, de egyebekről is kifaggattam, a másik kettőnél a mellemmel voltam, de csak konzultálni, közepesen voltak meggyőzőek. A szemöldökömre nem a botoxot látom megoldásnak, mivel egyszerűen ha ellazítom a homlokom, túl alacsonyra lemegy. Nem egyszerűen a helyére, hanem egészen a szemem fölé. Az egyik orvos kerek perec megmondta, hogy ilyen alkatot örököltem, hogy nem csak hízékony vagyok, hanem a kötőszöveteim nagyon lazák, szóval lehet műtögetni, de ahhoz először is eléggé le kellene fogynom (pedig baromi kövér nem vagyok...), és minden további fogyás és hízás tönkretenné, másrészt idővel majd ismételgetni is kell esetleg, mert a bőröm miatt hamar tönkremehet (ezt a mellemre mondta persze).

Fotót most nem szeretnék kitenni, majd ha írok naplót, titkos lesz, és abban lesznek előtte-utána képek. Egyelőre érdeklődöm és tájékozódom, diétázom és pénzt gyűjtök. Szóval ez nálam nem egy hirtelen és sürgős dolog, hanem egy hosszabb program eleje.

9519. Velvet67 (válaszként erre: 9517. - Darla)
2018. ápr. 26. 07:59

Kedves Darla, itt senki sem futóbolond :) nők vagyunk és szeretnénk ápoltok lenni...szerencsére 21. században többnyire halandó embereknek is elérhető, hogy kicsit a kor előrehaladtával javítson azon, ami már nem olyan mint 10-20 évvel ezelőtt.

Plasztikai sebésznél voltál már konzultáción?

tervezel naplót?

hány éves vagy?

lehet nincs is annyira lecsúszva, hogy műtét legyen... előfordulhat hogy kis botoxal lehet kompenzálni... de ezt mindenképp csak egy orvos tudja megmondani, hogy mi a jó neked. Most ez így csak egy találgatás. Én is megcsináltatnék mindent magamon, de néznek nagyokat mikor mondom :D :D :D pedig 47-48 évis koromig megvolt minden kerekem :)

Anno botox ellenes voltam, de ahogy betöltöttem az 50-et beadtam a derekam, csodákra képes, nyár közeledtével kérem megelőzésként. Ugyan nincs vagy alig van homlokráncom mégis jelentős javulást tud okozni. Kicsit a szemhéjat is emeli. Nem mellesleg műtét nélküli 1x beavatkozás, cca fél évig tart a hatása.

9518. 2af282e602 (válaszként erre: 9517. - Darla)
2018. ápr. 25. 15:13
Ja jó. Ok..
9517. Darla (válaszként erre: 9516. - 2af282e602)
2018. ápr. 25. 14:50
Nem, nekem arcon még semmilyen plasztikai műtétem nem volt. A fülemet csinálták közel tíz éve, és annyira jó lett, hogy teljesen meg is feledkeztem arról időközben, hogy ez a probléma, mármint az elálló fül, egyáltalán létezett nálam. Ezen felbuzdulva jutottam most arra, hogy megcsináltatok magamon még néhány dolgot, mivel már azután is jelentősen javult a hétköznapi életem is (fülbevalók, frizurák, stb.). Csak azért írom, mert most kicsit sok helyen sokféléről fogok érdeklődni, de nem valami elborult agyú önbizalomhiányos vagy műtétfüggő futóbolond vagyok :D
9516. 2af282e602 (válaszként erre: 9513. - Darla)
2018. ápr. 25. 13:46
Neked a szemhejplasztikad már meg van, nem ?😀
9515. Darla (válaszként erre: 9514. - 8f8f3a827e)
2018. ápr. 25. 07:48
Azt olvastam, hogy kétféle módszer van, az egyiknél kivágják a bőrt, a másiknál odacsavarozzák, bár utóbbinál nem értem, hogy hova lesz, de ezt nyilván majd konzultáción elmagyarázzák. Ha viccesen nézett ki, akkor szerintem rossz orvost választott, pont ez az, amit én szeretnék ezzel az érdeklődéssel elkerülni. Mert nekem meg most néz ki viccesen, ha nem húzom fel, mindig azt hiszik, hogy mérges vagyok, ha meg felhúzom, akkor igen, pont olyan, mintha mondani akarnék vmit éppen. Szóval nyilván a megfelelő középutat kell megtalálni, pont ez a jó orvos dolga. További véleményeknek, hozzászólásoknak, illetve esetleg ajánlott orvosok neveinek is örülnék még másoktól is, akár itt, akár privátban. :)
9514. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9513. - Darla)
2018. ápr. 24. 18:54

Nem tudok erről semmit sem, de volt egy férfi páciensem, akinek megcsinálták. A hajas fejbőrnél vágták el a bőrt, a vágást az utána kinövő hajzat tökéletesen takarta.

A páciens úgy nézett ki, az állandó felemelt szemöldökkel, mintha valamit kérdezni akart volna, vagy állandóan csodálkozna. Mókás volt.


Kolbi

9513. Darla (válaszként erre: 9501. - Sylvia.Lilly)
2018. ápr. 24. 17:47

Szia!

Érdekes kérdéseket vetettél fel. A homlokom szerencsére nem túl magas eleve, és látom, ha felhúzom a szemöldököm, hogy annyira nem nagy a bőrtöbblet a felső szemhéjamon, de egy kicsi azért már van. Ezért is írtam, hogy kifejezetten a homlokplasztika érdekel. Viszont azt nem tudtam, hogy egyéb módjai is vannak a szemöldök megemelésének, ennek utána fogok nézni, de ezzel együtt azt gondolom, a végleges megoldás csak a műtét lehet. Egyrészt, mert nem akarom félévente ismételni, másrészt, mivel ilyen korán kijött ez, úgy gondolom, később még sokkal rosszabb is lehet, és azt olvastam néhány plasztikai sebész honlapján, hogy minél korábban érdemes megcsináltatni, mert ilyenkor még rugalmasabb a bőr meg jobban gyógyul. Persze, nem baj, hogy tapasztalat híján írtál, sőt, köszönöm, és örülnék neki, ha még mások is írnának a témában. :)

9512. pitypang05 (válaszként erre: 9510. - Velvet67)
2018. ápr. 23. 14:34
Köszi! Én a korábbi időpontból indultam ki, akkor februárra kaptam úgy, h előtte kb. 3 héttel telefonáltam és talán egy hetet nem is volt a drnő ebből. Biztos attól is függ, h hány visszamondott ip. van.
2018. ápr. 23. 12:26
Szasztok lanyok, Dr Faludi Peterrol tud valaki valami jot vagy rosszat mondani?:) Edesanyam (60 eves) szeretne hyaluron savat feltoltetni es ennek a dokinak a nevet kapta. Mas nem, az en mellplasztikas dokimhoz menne (dr Rusz Zoltan) esetleg errol velemeny?:) vagy mas doki-klinika ajanlast tudok? koszonom
9510. Velvet67 (válaszként erre: 9509. - Pitypang05)
2018. ápr. 23. 11:24
ha hamar kaptál időpontot, akkor kivételesen szerencséd volt, általában sokan vannak nála, főleg nyár előtti 2 hónapban és karácsony táján
9509. pitypang05 (válaszként erre: 9508. - Ryana)
2018. ápr. 22. 21:13
Persze, de az még legalább egy hónap :( pénteken, amikor időpont egyeztetés miatt telefonáltam, legkorábbra délelőtti időpontot május 18.-ára, délutáni meg 23.-ára tudtak volna adni. Holnap kiderül, h mikorra tudok, van-e azóta változás. Legutóbb nem kellett ennyit várni, gondolom mindenki nyárra jól akar kinézni :)
9508. Ryana (válaszként erre: 9506. - Pitypang05)
2018. ápr. 22. 17:22
Indítanál egy naplót, amiben látszik az előtte-utána állapot? Kíváncsi vagyok, másnak hogy sikerül a töltés a doktornőnél.
9507. Ryana (válaszként erre: 9505. - Vidtami)
2018. ápr. 22. 17:13

A Roaccutannak túl rossz a híre, ahhoz képest, mennyire hatákony. A legerősebb mellékhatás, amit tapasztaltam, a szájszárazság.

Amúgy egy csodaszer. Sok sikert!

9506. pitypang05 (válaszként erre: 9496. - Velvet67)
2018. ápr. 22. 14:51
Köszi! Igen, arcközép lenne, akkor nem aggódom.
9505. vidtami (válaszként erre: 9504. - 8f8f3a827e)
2018. ápr. 22. 14:18

Köszönöm a válaszod.

Ryana neked is.

Akkor roa marad .

Ti mind egy véleményt fogalmaztatok. Valszeg én próbáltam elkerülni . Ami félelem és a tudatlanságom együttese. Világos mit kell tennem. A lökést itt megkaptam. Tudom hogy hülyén hangzik de mikor egy ,Kolbi leírja amit hallani vágyom az több mint motiváló. És a csajok rutinja ezekben a témákban irigylése méltó. Szuperek vagytok. Ahogy a fórumotok amit ilyen szinten tartotok évek után is. Persze Kolbival az élen.


Köszi megegyszer.

9504. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9494. - Vidtami)
2018. ápr. 22. 09:50

A kozmetológus bőrgyógyász szakorvos, aki kozmetológiából is szakvizsgázott. Tehát minden kozmetológus bőrgyógyász orvos egyben, míg nem minden bőrgyógyász kozmetológus, csak aki a kozmetológiai szakvizsgát is letette.

Kozmetikus az az érettségizett szakmunkás, akia bőr szépítésével gyakorlatilag foglalkozik.

A kozmetológus nem haszmál viot, míg a kozmetikus igen. Ez egy egyszerű bőrfertőtlenítő eljárás. Semmi köze az "utolsó megoldáshoz" a pattanásnál. Ez ahhoz hasonlatos, mint egy alkoholos fertőtlenítés. Mondhatnám pestiesen is: fasorban sincs!


Kolbi

2018. ápr. 22. 06:38
9502. Ryana (válaszként erre: 9494. - Vidtami)
2018. ápr. 21. 21:31

Életem egyik legjobb döntése volt a Roaccutan kúra. A másik meg a lézeres műtét.

Ezekhez képest a többiek (lemosók, vio, kenőcsök, stb.) a fasorba se.

9501. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 9499. - Darla)
2018. ápr. 21. 20:53

Szia!

Nincs a témában személyes tapasztalatom, de sok plasztikai sebésszel készített interjút olvastam több nyelven. Már nem emlékszem pontosan, hogy hogyan állapítják meg, hogy a felső szemhéjon van-e bőrtöbblet, vagy a szemöldök csúszott le. Sokszor a megereszkedett szemöldök nyomja le a szemhéjat. Fontos, hogy pontosan állapítsák meg, mit kell műteni, mert ha feleslegesen metszik ki a látszólagos bőrtöbbletet a felső szemhéjon, akkor nagyon rosszul fog kinézni a páciens; ezt hívják szkeletonizálódásnak (skeletonisation), amit gyakran látni idős, sovány embereken.

Ha szemöldököt emelnek műtéttel, akkor az is egy nehézség, hogy hogyan csinálják úgy, hogy ne váljon túl magassá a homlok, ne csússzon hátra a homlok feletti hajvonal... Ha eleve magas a homlok, akkor ez nem tűnik túl jó ötletnek.

Próbáltad már hialuronnal és botox-szal a szemöldökemelést? Első lépésként érdemes ezt kipróbálni, sok esetben szépen lehet javítani a dolgon, ez egyúttal a szemet is kinyitja.

A lényeg, hogy jól gondold meg a műtétet és alaposan tájékozódj, ahogy itt is próbálkozol. :)

Remélem, nem baj, hogy tapasztalat híján leírtam a fentieket, hátha segít, esetleg új megvilágításból is mérlegeled a továbbiakat.

9500. kori54 (válaszként erre: 9498. - Velvet67)
2018. ápr. 21. 19:21
Én még erről az anyagról nem is hallottam. Kár, hogy nem csináltak ezeknek az orvosoknak reklámot :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook