Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
10458. szijamijau
2018. dec. 17. 20:09
Èn Patakihoz jàrok könnyàrok töltèsre, lassan 2 ève kaptam ès most kezd picit felszívòdni
10457. 5d51fd695b (válaszként erre: 10455. - Kisskalmanka)
2018. dec. 17. 19:56

Mindhárom alkalommal ugyanazt az anyagot kaptad?

Szőcs Dysportot, Pataki Vistabelt, Boros pedig mindkettőt használja.

10456. Kisskalmanka (válaszként erre: 10450. - Greta.y1)
2018. dec. 17. 19:15
Kinél voltál? Amit szeretnék megcsináltatni az a szemárok.....
10455. Kisskalmanka (válaszként erre: 10441. - 5d51fd695b)
2018. dec. 17. 19:14
Hát tervbe volt, de egy kicsit meginogtam...Bevallom, hogy eddig még egy botox kezelés után (Pataki, Szőcs) sem jártam így. Mindegyik tökéletes volt. Összességében úgy döntöttem, hogy mégha nem is "varázsló" akkor is ugyanannyi egység ugyanabból közel ugyanazt kellett volna eredményeznie és messze nem. Ezt követően korrekcióra nem szívesen mentem volna vissza.
10454. 9a013552b5
2018. dec. 17. 18:17

Tul vagyok rajta.

kb 1 oraj ebredtem.

A szemelyzet aranyos nagyon kedves. Mutő asztal hideg volt s kemény..de kb kevesebb mint 10 perc alatt bealudtam rajta. Szobamba ébredtem kb 16 ora utan.. es egybol beugrott hogy altatas..dee egy nő hang mondta hogy tul vagyok rajta..fejemen szoros kötés de örulok hogy a vonasok nem tunnek széthuzottnak..ezt direkt kikotottem a Dr.nak ( Dr.Vincente Rodrigo plasztikai sebésznek ) ..a hasamon van szorito kotes mert minimalis de zavaro zsiromat eltavolittattam. Infuzioval gurultam a furdőbe ..az ébredés annyiba volt kellemetlen hogy azt hittem masik agyon fekszek..pedig asszem sajat agyamon fekudtem..nem lattam arcat aki beszelt hozzam.De adott kávét ez a kedves ápolo...hatalmas szive van..jo termeszete..nagyon jo ember Szoval holnap goo haza..tul vagyok rajta..infuzio lecsopogott..

Holnap reggel kotes csere.. s akkor latok tobbet. de amit eddig latok jonak tunik..mert direkt kertem a Dr.hogy az arckarakter es az eredeti szem szaj forma nne változzon...Legyetek jok..köszi a biztatast..s ja nincs bedagadva a fejem semennyire ugy latom..s kek foltok sincsenek...

10453. 5d51fd695b (válaszként erre: 10451. - Greta.y1)
2018. dec. 17. 16:56

Nem mondanám sufnituningnak Boros doktor munkáját.

A rendelő és a műtő teljesen rendben van.

A váró felújításra várna, de mivel építi az újat, így nem foglalkozik vele.

10452. Bébi81
2018. dec. 17. 15:53

Nagyon bátor csajszi vagy!😍

Jó szépülést🤞

10451. Greta.y1
2018. dec. 17. 15:48

Mai tapasztalatom megosztanám:

Volt időpontom royal clinicsbe drakulára...

De annyira nem tetszett a légkör és a szerviz, hogy eljöttem egy konzultáció után.

A dokinő kedves, bár nálam egy 50%-ban lekopott piros körömlakk az nem tesz hitelessé.

Gáz a hely.

Na azért nem annyira, mint Boros doki sufnituningos margit körúti lakásklinikája, de hmmm nem szép.

Nem kínáltak még egy pohár vízzel sem és senki nem tudott a kérdéseimre vàlaszolni a dokinőt leszámítva, de ő meg határozatlan volt.

Nem volt rossz befektetés a 12ezres konzultáció, mert legalább megkíméltem magam egy rossz élménytől.

Nem ajànlom.

10450. Greta.y1
2018. dec. 17. 15:40

Nekem nem is volt karikás, mégis töltettem, hogy babásabb legyen.

Nem bántam meg, és mégy így is belement 2x0,5x2

Most vagyok 2ml-nél és -éveket jelent ez a tekintetemnek.

Simán menj el!!

De azt is mondják, hogy köti a vizet és ha többet iszol akkor teltebb az anyag.

10449. Radni
2018. dec. 17. 15:26
szia, 1 ml eddig. De az első héten nagyon szép volt, nagyon örültem. Szinte hihetetlenül más lett az a terület. A doktornő azt mondta, hogy a második hétre lesz igazán tökéletes.A második hét végén vettem észre, hogy sajnos megint árkos a szemem.
10448. 2af282e602
2018. dec. 17. 14:39
Valószínű nem felszívódott csak annyira kevés anyag ment hogy nem látszik. Ezért jó legalább 2szer menni 2-3 hét után. Most fogja látni hogy mennyi kell. Úgy hogy menj a másodikra aztán majd kiderül. Mennyit töltöttek?
10447. Radni
2018. dec. 17. 14:29
sziasztok, hialuronos szem alatti karika feltöltés miatt vagyok itt. érdeklődöm, hogy vannak-e pozitív tapasztalatok? nagy dilemma előtt állok, az első, amit 3 hete töltöttek felszívódott. Olyan mély volt a karika, hogy eleve 2 töltést javasolt a doktornő, most jön a második. Kérdés, hogy menjek-e, az megmarad-e. Akinek megmaradt, annak mennyi ideig? PLS segítsetek! Köszi!
10446. 8f8f3a827e
2018. dec. 17. 12:01

Amikor én voltam gyermek, télen lehetett csak déligyümölcsöt kapni, banánt és narancsot. Nagyon ritkán még mandarint. Nyáron meg a magyar föld termését ettük. A rendszerváltással bejött az óriási választék, lényegében majd mindenben. Így rengeteg egzotikus fűszerrel és zöldséggel, gyümölccsel ismerkedhetünk meg, melyekről előtte csak a TV-ben láthattunk valamit. Van egy angol könyvem otthon, amiben több mint 300 oladon keresztül mutatják be olyan növények által okozott bőrgyulladásokat, amivel nem nagyon talákozunk. Ahogy a lézer felé fordultam, úgy merült lassan az ilyen általános bőrgyógyászati tanulásom is a feledésbe.


Négylábú széken biztosítva magam (általános bőrgyógyászat, szépítés, rozácea és lézeres szőrtelenítés) a kedvencem a rozácea kezelése. A 80-es években kezdtem el sok betegnek adni az isotretinoint (Roaccutan) és nagyon sokáig egyedül adtam ezt a veszélyes szert. Aztán a kollégák is kitapasztalták a hatásait és széles körben adják. A rozáceánál is ezt látom, hogy pár éve nagyon sokan próbálkoznak kezelni, gyakran változó eredménnyel. A mai napig tanulok én is. Látom, hogy valakinél már 3 kezelés után megindul a javulás, de átlagban kb. egy-másfél év az, ami után látványos javulás következik be.

Vagy két éve volt három 35-40-es hölgy, akinél a megkezdett fénykezelés (és a többi járulékos bőrgyógyászati externák) nem akartak sikert hozni. Ez nagyon rossz dolog, belül az embert bántja, hogy bíznak benne, fizetnek egy csomót, szenvednek a kezeléstől, aztán lényegében semmi. Van egy fontos dolog, a hír terjedése. Okos közgazdászok megállapították, hogy a rossz hír 8-szor gyorsabban terjed, mint a jó hír. Ezt látom itt is, Boros doktor elismerten jól végzi a szem korrekciós műtéteket, de beleszaladt valami kis hibába, erre egy csomóan ejtik.

Úgyhogy az egyik hölggyel, akinek az arca a sok kezelés után is állandóan fellángolt, leültünk átbeszélni a dolgokat. Van egy nagyon fontos mondat, amit a betegek (és én is) utálnak: a rozáceás beteg igenis tehet arról, hogy hogyan néz ki. Végig kérdeztem, mit csinált percről percre egy nap, mit eszik, mit iszik, mivel, hogyan, mennyi ideig kezeli az arcát. Fél óra, de mindenről, a széklet és vizelet minőségéről, mennyiségéről, stb. Semmi pozitív. Aztán valahogy kiderült, heti háromszor súlyzozik, mozog edzőteremben és visz magával másfél liter vizet egy műanyag palackban, amibe gyömbért reszel előtte. Bumm! KIpróbáltuk a feleségemmel, csodás, frissít, üdít, jó inni. De egy arra érzékeny bőrű egyénnek az ereit az erős illó olajok szétcsapják. Szó szerint. Pár héten belül jött a másik két betegem is és már az ajtóból kérdeztem, csak nem fogyasztanak gyömbért? A válasz ott is pozitív volt. A gyömbér elhagyásával az arcuk rohamosan javult.


Kolbi

10445. V.Vanda
2018. dec. 17. 12:00

Kolbika!😁


Ipl+Rf:


Hogyan vonjátok össze a mitesszeres patis bor kezelésénél?

A faggyumirigyket tényleg zsugorítja? Ez valami látszat kezelés....

10444. Ryana
2018. dec. 17. 09:52

Relax. :)

Jó szépülést!

10443. kori54
2018. dec. 17. 09:52
Nagyon drukkolunk !!!!!!!
10442. 9a013552b5
2018. dec. 17. 09:42

..már itt vagyok..be vagyok rajzolva..varom hogy majd jonnek ertem...

uhhh

10441. 5d51fd695b (válaszként erre: 10402. - Kisskalmanka)
2018. dec. 16. 18:59

Miért nem mentél vissza Boroshoz, hogy korrekciózza?

Ha nem jelzed, nem tudja hogy rossz lett.

10440. Ryana (válaszként erre: 10437. - 9a013552b5)
2018. dec. 16. 18:38
Sok sikert! ^^
10439. Velvet67 (válaszként erre: 10437. - 9a013552b5)
2018. dec. 16. 18:14

tuti lesz meglásd ! ;)

csak türelem, pár hét csodaszép leszel!

10438. 9a013552b5 (válaszként erre: 10436. - 8f8f3a827e)
2018. dec. 16. 16:46
Holnap :)
10437. 9a013552b5 (válaszként erre: 10436. - 8f8f3a827e)
2018. dec. 16. 16:45
Ezért is választottam a mini arcplasztikát .. mert azzal csak vágnak ás helyére huzza amit kell és vissza varr aztán jo napot . Ez ilyen egyszerunek tunik.. de honap ha tul leszek rajta … és tudok jelet adni ..akkor leirom a tapasztalatot és képet is teszek rola..
10436. 8f8f3a827e
2018. dec. 16. 10:51

Kozmetikai eljárások periorbitalis területre gyakorolt hatásai



A szemészet az utóbbi években egyre inkább találkozik a kozmetikai beavatkozások periorbitális területre, azon belül is a szemhéjra gyakorolt hatásával. Ezen eljárások gyakran vezetnek szemészeti problémákhoz.



Műszempilla


A természetes szempilla műszempillával való meghosszabbítása, bár nem érinti magát a szemhéjat, de azt jelenti, hogy a természetes szempillához speciális ragasztóval műszempillát ragasztanak hozzá. A ragasztóanyag rögzíti (6 hétig terjedően) a műszempillát a természetes pillákhoz. A ragasztóanyagok többsége cián-akrilát alapanyagú, amely veszélyekkel jár a szemre és az egész szervezetre nézve. Egy 2000 nő bevonásával zajlott felmérés szerint 10,3%-uk alkalmaz műszempillát. Az esetek 26,8%-ban jelentkeztek panaszok: a szemhéj elszíneződése, oedema, fájdalom. Három különböző ragasztóanyagot vizsgáltak meg 107 panaszos egyén (21-52 éves) esetén. A panaszok között keratoconjunctivitis, allergiás blepharitis, blepharoconjunctivitis szerepelt. A ragasztóanyagok kémiai elemzése azt mutatta, hogy mindhárom anyag formaldehid tartalma magas volt. Emellett ólmot és benzolt is kimutattak, azonban ezek koncentrációja alacsony volt. A gyulladásos és allergiás szövődmények, a szárazszem-szindróma, valamint a faggyúmirigy-funkciózavar kialakulásánál a kémiai anyagokon kívül figyelembe kell venni a megfelelő szemhigiénét is.



A szemhéjszél maradandó tetoválása


A szemhéj esztétikai tetoválása az utóbbi években nagyon népszerűvé vált. Számos változata létezik, amelyek különböző pigmenteket, színezőket és segédanyagokat tartalmaznak. Az USA Food and Drug Administration (FDA) 1998 és 2003 között mindössze öt a szövődményekkel foglalkozó vizsgálatot tartott számon, míg 2003 és 2007 között több mint 150-et. Részben a pigmentekkel kapcsolatos szövődmények jelentkeztek: a környező szövetek oedemája és elszíneződése, mikropigmentációs zóna keletkezése, granulomatosus gyulladásos reakció, allergiás kontaktdermatitis, fényérzékenységi reakció, hypomelanosis. A színezőanyag vagy a segédanyagok is okozhatnak gyulladásos és toxikus-allergiás reakciót. Például, az alkalmazott anyagok tartalmaznak szénalapú tintát, policiklusos aromás szénhidrogéneket, amelyek fokozzák a szöveti stresszt – elsősorban peroxi- gyökök formájában –, amely nem specifikus gyulladásos reakció kialakulásához vezet. A mikropigmentáció a szemhéj anatómiája és működése következtében jön létre. A tinta a nyirokutakon keresztül terjed, a szaruhártya, vagy akár a sclera és a conjunctiva elszíneződését okozva. Kimutatására rendelkezésre állnak noninvazív módszerek, segítségükkel lokalizálható az exogén pigmentek útja és kiterjedtsége. Az eljárással kapcsolatban vizsgálták a faggyúmirigyek állapotát és működését. A nyálkahártya fluorescens vizsgálata során kiderült, hogy a faggyúmirigyréteg vékonyabbá vált, szaruhártya erosiók jelentek meg, faggyúmirigy-pusztulás volt kimutatható. Ezen túlmenően faggyúmirigyek funkciózavara is kialakult, amely szárazszem-szindromát okozott. A szemgolyó iatrogén sérülése ritkán fordult elő.



Botulotoxin terápiás és kozmetikai alkalmazása


A botulinum toxin a Clostridium botulinum, Gram-pozitív baktérium által termelt exotoxin, amely a természetben fellelhető legerősebb toxin. Az intestinalis fertőzés halálozási rátája magas. A klinikai medicinában terápiás céllal is használják, például disztóniás mozgászavarokban – kancsalság, nystagmus, migrén, nyálkahártya hypersecretio, stb. –, de esztétikai célokra is széles körben alkalmazzák. A kolinerg szinapszisokban gátolja az acetilkolin felszabadulását, ezáltal gátlódik az izom összehúzódása, és a nyálkahártyaszekréció. Orvosi alkalmazása során is gyakran jelentkeznek mellékhatások. Terápiás használata során nagyobb adag kerül beadásra, mint a kozmetikai eljárások során. A leggyakoribb mellékhatása a különböző mértékű diszkomfort- és fájdalomérzés. Lokális vérzés is kilalakulhat. Diffúzióval elérheti a szemmozgató idegvégződéseket, amely a szemhéj levator izmainak bénulásához vezethet. Másik gyakori mellékhatása a szárazszem-szindróma.



A periorbitalis terület bőrének „megfiatalítása”


A botulotoxinon kívül egyéb anyagokat is injektálnak a periorbitalis terület bőrébe. Szervezetünkben a szemhéj területén a legvékonyabb a bőr. Alatta nincsen zsírréteg, amely alátámasztaná, ezért a rugalmasság elvesztése jól látható. Ennek folyamatában a postmenopausalis hormonális változások játszanak szerepet, ezért nők esetén kifejezettebb, mint férfiakon. A hagyományos sebészi módszereken kívül széles körben terjednek a konzervatív eljárások, amely során különféle töltőanyagokat fecskendeznek a bőr alá. Ezek lehetnek bioszintetikus anyagok (pl. kollagén), vagy a páciens saját zsírsejtjeiből készült autotranszplantátum, és egyéb anyagok. Az injekció szövődményei közé tartozik az oedema, a bőr alatti bevérzés, fájdalom, erythema, infectio, allergiás reakció. Előfordulhatnak emellett, ischaemiás szövődmények is, amely lágyrésznecrosissal és érelzáródással jár.



(Ophtalmology in Russia 2018;15:233-241)


Kolbi

10435. Velvet67 (válaszként erre: 10434. - Rékaróka1)
2018. dec. 16. 10:25
reméljük legalább megelőzésként csinál valamit, mondjuk reggel mintha látnék (:D) leheletnyi simultságot magamon.Nekem még egy terméknél sem volt az a bumm érzésem, viszont minimális ráncaim vannak. Lehet ennek is köszönhető, hogy sav, retinol, antioxidánsokat használok...váltogatva
10434. Rékaróka1 (válaszként erre: 10405. - Velvet67)
2018. dec. 15. 23:42
Az üveg végén járok ,de nálam nincs semmi változás😕
10433. 9a013552b5
2018. dec. 15. 15:08
Amúgy a gyömbérröl még annyit … ha már szo lett rola kemoterápián átesett rákbetegeknek is javasolják orvosok hogy citrommal egyék. Hallottam pár hete. ..
10432. 9a013552b5 (válaszként erre: 10431. - Velvet67)
2018. dec. 15. 14:59
Anno még nem tul jol kommunikáltunk németül.. mert az én német tudásom nagyon kezdetleges volt. Én ugyanis német nyelvteruleten Ausztriában élek. A kolleganö ki jött szobájábol és hopp feltunöen gyönyöru lett a böre alapozo nélkul. Kérdeztem vele meg mi történt s valami szérumrol beszélt gondolom valami ilyesmi lehetett amirol itt szo van. Lehetséges hogy más összetevö de az elve ugyan az hipp-hopp sima szépult bör. A gyömbérröl amúgy jo tudni ezeket s pont kb 2 napja meséltek rola szintén németül hogy hu mennyi mindenre jo. Fordito program segitségével derult ki , melyik fuszerrol van szo … ez németül INGWER … ( gyömbér ) mindig tanul az ember valamit . S hát vettem is . Tegnap délelött és most teába teszek meg probálom rágcsálni de szét marja a számat ..igy inkább a teaba marad .. :)
10431. Velvet67 (válaszként erre: 10421. - 9a013552b5)
2018. dec. 15. 14:35

nehéz elhinni ezt a nagy változást, de nektek elhiszem. Marketing anyagoknak nem! és pont ezt használta? mert ugye nem mindegy milyen koncentrációban használta...


noh ami érdekesebb (számomra): régen utáltam a gyömbért, amikor a fiúk valami sushit ettek akkor ahhoz mindig volt. Egyszer megkóstoltam mindegyik borzalmas volt. Mivel imádok főzni, csomó helyen olvastam róla, milyen egészséges. Vettem a nyáron kb. 3 cm-es darabot, és citromos, mentás vízbe tettem szeletelve, aztán megint vettem... volt hogy 1x1x kapart a torkom, ettem belőle, másnapra kutya bajom sem volt. Lényeg most télire már függővé váltam, mindig van itthon. Szóval az ember idővel változik, totál superfood.


Gyömbérben található hatóanyagoknak köszönhetően ez a gyógynövény nagyszerű hányingerellenes, görcsoldó, gyulladáscsökkentő, köhögéscsillapító, valamint mikrobaellenes hatásokkal is bír. Jelentősebb mennyiségben tartalmaz A-, C-, E- és B-vitaminokat, magnéziumot, foszfort, káliumot, vasat és cinket.

Szerepe van a zsírégetésben, a szénhidrátok megemésztésében, az inzulinkibocsátás szabályozásában, illetve az oxidatív stressz káros hatásainak csökkentésében is. Gyulladáscsökkentő összetevőinek köszönhetően segít csökkenteni a koleszterinszintet és a vérnyomást, és akadályozza a káros zsírlerakódások kialakulását az artériákban.

10430. Greta.y1 (válaszként erre: 10427. - 16c96cb7a5)
2018. dec. 15. 14:25

Köszi!

Kaptam royalba idpontot.

Nagyon várom már! Remélem jobban fog fájni, mint a most 10 napos mellműtétem hátha nem figyelek majd oda rájuk🤪😁

10429. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 10427. - 16c96cb7a5)
2018. dec. 15. 14:04

Szia!

A Volite után elkerülhetetlenek a bevérzések, olyan, mint a mezoterápia, szurkálás vaktában, gyorsan.

Szerintem megéri az a kis “vállalhatatlanság” a szép eredményt. Mikor nekem voltak lila foltjaim, kaptam néhány sajnálkozó pillantást az utcán, mint szegény bántalmazott nő... 😆

❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook