Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
10518. 9a013552b5 (válaszként erre: 10517. - Velvet67)
2018. dec. 19. 22:15
Én csak meg vagyok nagyon erösen fázva ..de talán holnaptól jobban leszek.. hogy mennyi idö múlva moshatok hajat azt nem tudom. ..talán egy hét múlva én is
10517. Velvet67 (válaszként erre: 10516. - 9a013552b5)
2018. dec. 19. 20:55

nekem doki mondta szedjem le és mossak hajat mielőtt mennék hozzá...amíg bent vannak a varratok kevésbé vagy sérülékeny, mint amikor nincs bent, jobban kell kapkodni minél hamarabb száraz legyen vágási terület. Persze egyén válogatja, mert nekem derekamig érő hajam van, ráadásul vörös, ami engedi a színét....azt azért nehezebb kezelni, mint egy rövidebbet...

Mindenesetre nagyon kecsegtető, hogy ennyire könnyen vagy... mondjuk én is az lettem volna, ha nincs állkapcsomnál egy idegsérülés. Egyébként harmadik naptól már főztem magamnak. Nyilván nem 3 fogásos kajákat, amit csak oda kell dobni és hagyni főni...

10516. 9a013552b5 (válaszként erre: 10515. - Velvet67)
2018. dec. 19. 19:48
:) Enyém fehérszinu , és három ponton zár nyaknál, fejtetön , és közte . Én inkább múmiára hasonlitok . Nekem pénteken kell be néznem a dokihoz.. ugy 5 nap után. Én akár milyen lepukkant lesz a hajam tuti meg nem mosom amig a varratok vannak. Szoval én már láttam :) ;)
10515. Velvet67 (válaszként erre: 10514. - 9a013552b5)
2018. dec. 19. 19:39
pfu, nem mertem volna levenni. Nekem maszkom volt.. hátul tépőzáras, fekete. Úgy néztem ki mint egy domina :D :D de annál félősebb, mert egy hét után levehettem otthon hogy megmossam a hajam... kb fél napig gyűjtöttem hozzá az erőt :D :D de győzött a kíváncsiság meg az hogy végre normális legyen a hajam. Másnap kellett mennem kontrollra és nem akartam lepukkant fejjel menni...
10514. 9a013552b5 (válaszként erre: 10512. - Velvet67)
2018. dec. 19. 18:55
...ari vagy.. de minden oké.. vissza tettem azonnal a kötést .. nem vagyok anélkul. :)
10513. Barby8073
2018. dec. 19. 18:21

Sziasztok!

Egy ideje már olvaslak Benneteket... 1-2 lány volt olyan kedves és beengedett a naplójába...

Nekem sajnos asszimetrikus az arcom ( ez miatt volt orrműtétem, mert ferdének látszik,az arcom miatt)

Szeretném megkérdezni tudnátok -e ajánlani jó orvost, aki feltöltené és felvarná, hogy szimetrikusabb legyen!?

Előre is köszönöm Nektek! 😊

10512. Velvet67 (válaszként erre: 10511. - 9a013552b5)
2018. dec. 19. 18:17

uh te csajszi, azért vigyázz magadra...

mi is nagyon kíváncsiak vagyunk, csak maradj még nyugton egy darabig, nehogy bajod essen ;) :D :D

10511. 9a013552b5
2018. dec. 19. 17:41
..Én meg leszedtem a tépözáras kötést ám.. mert a fulemnél a kötszer picit elmozdult. Uh jo lesz.. Nagyon minimális kb 5 százalékos dagadás van. de szépen zártak a sebszélek. Kékfoltosság sincs. A hegvonal picit még azért feszit de már nem ugy mint tegnap.. Ha nem lennék megfázva nem fekudnék ágyba de mivel elég sokat trusszentek igy kénytelen vagyok. Uh szuper lesz … tetszik . Majd teszek képet azért
10510. 2af282e602
2018. dec. 19. 17:23

Pl az antibiotikum szedés közvetlen botox előtt vagy közben vagy utána teljesen elveszíti a botox a hatását. Nem fog beállni.

Nekem is voltak olyan botox próbálkozásaim amik nem lettek jól. Pl olaszban a szuper dokimnál. Egxszer abszolút nem hatott. Visszamentem és mondta hogy sok páciense visszajött. Valami volt azzal az anyaggal. Az egész megrendelése ment a kukába. Kaptam új adagot. Az tökéletes lett.. jaj visszasírom azt a dokit.. még az orr végét is feltudta emelni botoxal. És az exem anyukájának a nyakát is gyönyörűen botoxolta.


Nekem eddig boros is jó volt. Soha nem kellett korrekció.

10509. Kisskalmanka (válaszként erre: 10507. - Szédült-napraforgó)
2018. dec. 19. 14:12
Köszönöm szépen Mindannyiotoknak, Neked, Velvetnek és Doartnak is:)illetve a privátban hozzám szólókhoz tegnap óta. Jómagam rengeteget tanultam és tanulok folyamatosan Tőletek. Hiszem és vallom, hogy nincs mindenható orvos, kinek ez az erőssége, kinek az. Egy pillanatig sem szántam lejáratásnak. Megírtam a szépészeti beavatkozásaim tapasztalatait, amikből sajnos 30-40%-a csalódás, félcsalódás volt. Azt hiszem ezt mindannyian megéltük és meg is fogjuk élni. A lényeg: a beavatkozások tapasztalatait írjuk, melyekből minden kedves Fórum-tagra rábízzuk azt, hogy a saját maga következtetését vonja le, minden fajta személyeskedés, "porondra"állítás nélkül. Ha valaki ebből mást von le, az azt hiszem sokat mond el az adott személy személyiségéről. Egy szónak is száz a vége: Köszönöm és továbbra is bízom abban, hogy ez a fórum nevéhez hűen Arcfiatalítás, arcplasztika TAPASZTALATOK!!! (beszélgetős fórum) maradhat:))))Köszönettel kívánok szép napot Mindannyiotoknak:)
10508. szédült-napraforgó (válaszként erre: 10505. - Velvet67)
2018. dec. 19. 13:40
Köszi, helyettem szóltál, mert már írni akartam, hogy engedje már el....
10507. szédült-napraforgó (válaszként erre: 10497. - Kisskalmanka)
2018. dec. 19. 13:38
Negatív tapasztalatot megosztani nem lejáratás, és jól tetted hogy megírtad. Mindenki maga éli meg az adott beavatkozást, és el kell fogadni, hogy ez minden esetben szubjektív vélemény. Minden szupi orvosnak megvannak a csontvázai, csak éppen ezek legtöbbször nem kapnak nyilvánosságot, mert egy sikertelen beavatkozás a legtöbb embert nem sarkall élménybeszámolóra. Itt mindenki azt írja le, amit megélt, ha ez valakinek segítség, akkor már hasznos volt, h megírtad.Sokan itt infókat gyűjtenek és nem csak a sikersztorikra kíváncsiak. Van úgy, hogy ugyanaz az eredmény valakinél teljes elégedettséget, míg másnál csalódottságot vagy fél sikert jelent. Jogod van ahhoz, hogy ezt a saját beavatkozásodat érintően magad döntsd el. Hiába mondja neked valaki, hogy ilyen szuper lettél meg olyan szuper lettél, vagy sokkal jobban nézel ki, mint a kezelés előtt, ha te nem azt kaptad, amit vártál. Igen, itt a saját véleményeinket mondjuk el és nem szakvéleményt adunk egy másik orvos munkájáról, és az, aki itt ezeket olvassa, ő se tekintsen erre kőbe vésett ítéletként vagy magasztalásként. Persze vannak itt propaganda emberkék, tudjuk ezt nagyon jól, de őket azért elég hamar ki lehet szűrni, természetesen az ő dicshimnuszuk nem mérvadó. Szóval én csak jelezném neked, hogy részemről rendben vannak a hozzászólásaid. A botoxnál én magam is tapasztaltam, hogy másként hatott, még ugyanannál a dokinál is. Vistabell.... Látványos különbségek voltak. Pl erre képes a botox, ha bizonyos idő alatt nem használják fel. Amikor visszamentem korrekciózták ingyen , jó is lett de emiatt újra 150 km-t kellett utaznom, így aztán már el is ment a kedvem a dokitól. Persze a doki sem értette, h miért nem hatott, mert mint mondta, ez mással nem fordult még elő.... Hát... persze....olyan meggyőző tud lenni, az a nagy ártatlan orvosi tekintet...
10506. Greta.y1 (válaszként erre: 10505. - Velvet67)
2018. dec. 19. 12:35
🙏🏼Legyen mostmár akkor itt vége🖖🏽Amen☮️
10505. Velvet67 (válaszként erre: 10498. - 5d51fd695b)
2018. dec. 19. 12:03

Ki vagy Te Loretta, ítélőbizottság?


miért kell beleállni a másikba? neki ez a véleménye... leírta... joga van hozzá, hogy más ezzel mit kezd vagy mit nem az legyen az ő dolga...

de ne bántsuk egymást, ha segíteni nem tudunk

10504. Velvet67 (válaszként erre: 10499. - Radni)
2018. dec. 19. 11:54

van aki alig iszik vizet max 1-2 pohárral, Mo-on ezért sok a vesebeteg,...

nekem pl. mondta doki! hialurontöltés, de még zsírátültetés után is, hogy fokozottan több folyadékot igyak.

Úgy látszik egyik doki ezt mondja, másik azt ...

nálam pl. minimum másfél liter szénsavmentes víz van, nyáron több... (60kg alatt vagyok)

10503. Atis2
2018. dec. 19. 11:26

Sziasztok!


Arcplasztikát szeretnék, később karpalsztikát is.


34 éves vagyok, 160 Kilóról fogytam le 80 Kilogrammra. Tíz évvel ezelőtt Dr. Tizedes György műtött két alkalommal is, összesen 14 kiló bőrt szedtek le a hasamról és a mellkasomról.

Nagyon elégedett voltam Tizedes doktorral, sokat javult az életem. :) Viszont ahogy idősödöm, a fogyás után az arcom kicsit kezd hasonlítani egy Shar-Pei kutyus fejére. :)

4-5 évvel ezelőtt sokkal rugalmasabb volt a bőrőm, de szinte már kinevetnek az emberek az utcán. Tehát szeretném mind a nyakamat, mind a pofazacskóimat kicsit jobban elrendeztetni. :)


Ez azért nem egy botox-feltöltés kategória, kicsit bonyolultabb. :) Tudtok ajánlani megfelelően ügyes orvost, vagy klinikát?


Magánklinikán szeretném csináltatni, első körben Dr. Pór Ferencre gondoltam. Még az előző műtétem előtt jártam nála vizsgálatokon, Ő irányított Tizedes dokihoz. Pór doktorral is meg voltam elégedve, sokat köszönhetek neki.


Később szeretnék felkar plasztikát is, mert igencsak nagy az integetőizmom, ezt viszont TB-re szeretném.


Szép napot nektek!

Attila

10502. 5d51fd695b (válaszként erre: 10501. - Ec8eed98ac)
2018. dec. 19. 11:03
Vedd már észre az ellentmondást a hozzászólásaiban!
10501. ec8eed98ac (válaszként erre: 10493. - 5d51fd695b)
2018. dec. 19. 10:51

Neked komoly mentális problémáid vannak.


Itt lógsz egész nap (nincs normális életed a hoxán kívül? erre korlátozódik az egész mikrokörnyezeted?), monitoringozod mások kommentjeit, látatlanban meg akarod nekik mondani, hogy hogyan lássák-érezzék saját dolgaikat... mikor-ki-kiről mit mondott- persze percre pontosan ellenőrizve csak úgymond "segítségképp"- majd valamiféle torz szemüvegen át kifilézve és máshogy visszaadva az eredeti mondanót számonkérő stílusban -mintha bárki is tartozna neked valamivel- stb... nem fura neked ez egy picit? Mint aki már-már az őrület szintjéig be van csavarodva.

...és a rosszindulatodról még nem is írtam.


Könyörgöm, ez csak egy fórum, nem élet-halál küzdelem az orvosok egójáért!

10500. Ryana (válaszként erre: 10499. - Radni)
2018. dec. 19. 10:24

Két liter víz naponta amúgy is a minimum, de inkább több legyen. Aki hárommal legurít, annak már nincs oka dehidratáltság miatt aggódni. ^^

Én már csak az ízületeim miatt is lőtyölök rendesen, mert azt mondta egy doki, hogy ha a szervezetnek víz kell, onnan gyorsan tud kivonni egyéb célokra, s ezt el akarom kerülni.

10499. Radni
2018. dec. 19. 08:12
Jó reggelt, bőrgyógyásszal beszéltem, és a következőket mondta (tapasztalat megosztás): butaság, hogy hialuron töltés után többet kell inni, hogy szebb legyen. Ugyancsak tévedésnek tartja, hogy a sok víz hidratálja a bőrt. Egy adott mennyiséget vesz fel a bőr, a szomjazás árt neki, de hiába iszol meg két literrel naponta, nem ez a mérvadó. Amúgy utalva az előző témákra: pici buborék nekem is lett a töltés után, de még mindig sokkal szebb, mint az árkok!
10498. 5d51fd695b (válaszként erre: 10497. - Kisskalmanka)
2018. dec. 19. 08:04

Ne állíts valótlan sem az árakkal sem a kezelésekkel kapcsolatban!

Ha amnéziás vagy, olvasd el újra a hozzászólásaidat!

Még kihagytam Szabó Attila érsebeszt.

Gondolom Kádár doktort nem mered itt véleményezni.

Kíváncsian várom milyen kezelést fog elrontani a következő orvos.

Van tippem ki lesz a következő 😊😉😁

10497. Kisskalmanka (válaszként erre: 10496. - 5d51fd695b)
2018. dec. 19. 07:31
Kedves Loretta! Mind Patakival, mind Szőcs doktornővel megbeszéltem a problémákat. Mindkét orvost nagyon jónak tartom, attól eltekintve, hogy természetszerűleg adódhatnak problémák. Ezért is kérdeztem itt a fórumon, hogy járt e így valaki (cog szál kitüremkedés, buborékos arcbőr volite után) Hangsúlyozni szeretném, hogy sem Patakiról, sem Szőcs doktornőről nem mondanék/mondtam rosszat. Az, hogy bizonyos eljárásokkal vigyázni kell, azt már tudom és ehelyütt meg szerettem volna osztani. Boros doktorról sem mondtam semmi negatívat, pusztán azt, hogy nekem nem használt és nem állt be a botox. Az, hogy ő milyen ember, szaktekintély a szemplasztikában nem tudom megítélni, mivel nem voltam nála olyan eljáráson. Nem helyeztem porondra egyik orvost sem!Voltak bizonyos eljárások, melyeknél fokozottan fogok ügyelni és a hozzászólásaim hatására remélem más nem ijedt meg mondjuk egy volite kezelés után ha fél évig "buborékos" marad az arca. Ez a fórum tapasztalatcserére épül, vagy legalábbis remélem. Nem pedig arra, hogy a más által tapasztaltakat megkérdőjelezzük. Kérlek ezt követően - az én hozzászólásaimmal - szíveskedjél így eljárni. Az pedig, hogy hol, mennyi kedvezményt kapok/kaptam, nem fórumtéma!Köszönettel kívánok neked nagyon szép napot!
10496. 5d51fd695b (válaszként erre: 10491. - Kisskalmanka)
2018. dec. 19. 07:12

Először azt írtad rövid ideig tartott a botox.

Most a legújabb, hogy be sem állt. 😒😈😒

10495. 5d51fd695b (válaszként erre: 10491. - Kisskalmanka)
2018. dec. 19. 07:00

Persze még az azt követő hozzászólásaidban Pataki van porondon.

Őt követi Szőcs, majd most Boros.

Melyik orvos lesz a következő áldozat?

10494. 5d51fd695b (válaszként erre: 10491. - Kisskalmanka)
2018. dec. 19. 06:46
Ha nem emlékeznél mit írtál Patakiról, a 9381-es hozzászólásodat olvsd vissza.
10493. 5d51fd695b (válaszként erre: 10491. - Kisskalmanka)
2018. dec. 19. 06:25

Te nem segíteni akartál, és még csak nem is megoldást a problémádra, hanem az orvost lejáratni.

Ezt csináltad Patakival és Szőccsel is korábban.

Pataki rosszul adta be szerinted a Volitot nagyon drágán. Akkor is itt írtad, nem neki mondtad. Most éppen nagyon jó orvos.

Szőcs rábeszélt a cogra, de nem jól tette be. Ezt is itt írtad, ő nem tud róla.

Azóta már szálaztattál Borossal.

Pataki jól töltött, de most mégis mást keresel.

Borosnál 80 ezer a botox, Szőcsnél 100 ezer. Te kedvezményt kaptál?

Pataki neked 80 ezerért botoxol? Az ismerősömet nem.

10492. 9a013552b5
2018. dec. 18. 22:18
Velvet ez nem csak torok balhé.. fujom orrom már meg utáltos náthaszeru tuneteim vannak ..de sokan fujkodják orrukat buszon itt Budapesten ott ahol járok.. ez járvány lehet..
10491. Kisskalmanka (válaszként erre: 10482. - 5d51fd695b)
2018. dec. 18. 22:08
Mint ahogy az már az előzőekben is írtam, lehetséges nem egyértelműen ehelyütt nem megoldást kerestem, hanem szerettem volna másnak információt adni (mint ahogy én is kaptam itt sokaktól), hogy ugyanebbe ne fusson bele. Megérdemelte volna?!Ez nem érdem kérdése, fizettem a szolgáltatásért ugyanannyit, mint bárki, nem volt olcsóbb a korábban említett orvosoknál. Megbeszéltük, hogy mit kapok és egyáltalán nem használt....a témát jómagam lezártam, ahogy már írtam. Másnak próbáltam segíteni és lassan már ott tartunk, hogy nekem kellene elnézést kérnem?!
10490. 9a013552b5 (válaszként erre: 10488. - Velvet67)
2018. dec. 18. 22:01
...ja és nem merek a kötés alá nézni , pedig egyszeru lenne mert tépozáras .. de inkább nem babrálom magam..
10489. 9a013552b5 (válaszként erre: 10488. - Velvet67)
2018. dec. 18. 21:59
Pénteken kell menni kontrollra . ..s ja kb 2 hét múlva varrat gooo.. amikor felébredtem én is kb 1 perc után tudtam hol vagyok.. nöi hang ( ápolonö ) mondta tul vagy rajta... hangját hallottam, de Öt nem láttam.. aztán mikor elindultam gurulos infúzióval furdöszobába akkor már képbe voltam.
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook