Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯
10848. 8f8f3a827e (válaszként erre: 10844. - Tibitoma)
2019. jan. 6. 13:19

Elképzelem a helyzetet: a férfiak kivonulnak cigizni a "friss" levegőre, de oda már kiment egy gyönyörű, ránctalan, üde bőrű, ámde folyamatosan fingó hölgy, aki előre eltervezetten, megfontoltan és gátlástalanul rontja a levegő állapotát.


Kolbi

10847. Velvet67 (válaszként erre: 10843. - Tibitoma)
2019. jan. 6. 13:17

Ázsiai nők nem véletlen isznak mindennap csontlét. Igazi húsleves egész nap pötyög a tűzhelyen.

Collagén kapszulákkal anno én is próbálkoztam, folyadékformában is, nem ért semmit szerintem, az utóbbi még bűn rossz izű is volt.

Gyakran eszem húslevest, csirkelábat teszek bele stb. körömpörkölt is nagyon jó kollagénbomba. Ezt még egy orvos javasolta apósomnak, ízületei gyógyítására, de nyilván bőrnek is kiváló.


Ha ennyi ideig kitartott a hialuron feltöltés az nagyon szép eredmény. Nekem 2 hónap alatt teljesen elszáll...

Egy mezei zsírfeltöltésre is 2 évet mondanak.

Hialuron jobban kontrollálható, azonnali szép eredményt ad anélkül, hogy szobafogságra lennél ítélve.

Nekem tavaly 2x is volt zsírtöltésem. Mondjuk nem Bajusz doki féle, ő egy picit túltölt, (de kell is, 2 hét után csodaszépek a lányok) Tovább tartott mint a hialuron, de mivel egyik alkalommal sem töltött annyit mint kellett volna így most egy-egy területre megint mennem kell. Nem hozzá megyek, hanem olyan orvost keresek aki nano zsírt tölt, ott dupla időt jósolnak a megmaradásra, azt úgy adják mint a hialuront ml-re, az ára is annyiba kerül... 1 ml 80-90 eft.


Köszi megírtad a Cordes krémedet, én is retinolos cuccokat, savakat nyomatom.

10846. Velvet67 (válaszként erre: 10842. - Honeymoon78)
2019. jan. 6. 13:00

kedves... gondolom azt hitte vicces...

remélem nagyon elégedett leszel a kezeléssel!

nekem nagyon tetszik a mosolygásnál látszik a szép fogsor, nyilván feljebb ne menjen.

10845. tibitoma (válaszként erre: 10844. - Tibitoma)
2019. jan. 6. 11:43
Mármint 1000 gramm marhazselatin kerül 15 euróba.
10844. tibitoma
2019. jan. 6. 11:42

Na, meg még egy tapasztalat: a tesóm tavaly megajándékozott egy doboz Collagen Cocktail nevű krémmel. Nem rossz: úgy pár óráig tök jó tapintású tőle a bőröm. Most karácsonyra is kaptam tőle egyet. A kollagén viszont szart se ér bőrön alkalmazva, nem szívódik föl. Sőt: a Collagen Cocktail nevű italporért se adjatok ki tízezreket.


Tavaly június óta rendszeresen megeszem naponta két deka zselatint. Egy kg marhából nyert zselatin 15 euró itt. Ezt kell megenni, meginni, kinek hogy. Általában gyümölcskocsonyát főzök belőle vagy levesbe szórom. Ugyebár a zselatin színtiszta kollagén. (Ezért érdemes olyan húslevest, kocsonyát fogyasztani, amelyben benne van a disznónak a bőre, sőt a csirkebőrt, mindenféle állat bőrét, porcait is hasznos megenni). Nagy dózisú C-vitaminnal együtt fogyasztva sokkal jobban felszívódik a sima zselatin is. Plusz szedek kurkumakivonatot feketebors-kivonattal keverve. Amióta ezeket nyomom, sokkal feszesebb a bőröm. És ez nem átverés.


Annyi mellékhatása van nálam a túlzásba vitt zselatinnak, hogy eléggé szelelek tőle. Szóval munkahelyen néha rám tör egy-egy görcs és el kell vonulni eregetni.

10843. tibitoma
2019. jan. 6. 11:33

Sziasztok! Ismét itt. Lenne egy pár kérdésem megint.

Ha minden klappol, akkor megyek megint arcfeltöltésre Szőcs doktornőhöz. Egész jól húzta a tavalyelőtt októberben adott 3 ml hialuronsav (Teosyal Ultimate), még mindig lehet látni egy kicsit a töltést.


1. Lehet-e hialuronsavas feltöltést és botoxot csináltatni egyszerre? (Botox: szem környéke, homlok, glabella, hialuron: pofa, orr környéke, talán szem környéke). Ha jól számolom, olyan 400.000 forintból ez így kijön. 3 egység hialuron olyan 270.000 Ft + a botox.

2. Vagy: érdemes-e inkább saját zsírral való feltöltésre szánni ennyi pénzt? Az internetes források szerint ez a megoldás jóval tartósabb, mint a botox + hialuron kombó.

Mindenképpen olyan eljárást keresek, amely természetesnek hat.



------


Apropó! Beszéltünk a tretinolról és szóba került régebben, hogy többen Németországból szerzik be az AIROL nevezetű krémet. Na, ezt már itt nem lehet kapni: az online gyógyszertárakban ugyan még fent van a termék, viszont sehol sem lehet már rendelni belőle. Szerencsémre a patikusnő talált egy ugyanolyan hatékonyságú, csak másképp felszívódó krémet. Cordes VAS a neve. kb. 15 euróba kerül 25 gramm. Talán az AIROL jobb volt, de ez sem rossz, jól hámlaszt. Minden második-harmadik nap felkenek egy borsónyit a pofámra.

10842. Honeymoon78 (válaszként erre: 10839. - Velvet67)
2019. jan. 6. 11:02

Köszi! Érthető volt! Ezt nekem találták ki! Anyám már gyerek koromban is úgy “dicsérte” a mosolyomat, hogy olyan vagyok mint egy ló, vagy mint Ursula nővér a Feketeerdő Klinikából. 🤦🏼‍♀️

Áááá nem hagyott bennem mély nyomot....

10841. 8f8f3a827e (válaszként erre: 10840. - 16c96cb7a5)
2019. jan. 5. 21:54

Köszi Lilian70!


Nem volt erőm utánanézni...7699-es hozzászólás, kimásolom ide. Most így másfél év távlatából nézve, jó szenvedélyesre, vadra sikerült!


"Van egy fél órám…Nem jött el az egyik új páciensem, pedig előző nap az asszisztensem hívására megerősítette a jövetelét. Ez még a jobbik eset, a rosszabbik, ha egyáltalán nem veszi fel a telefonját. Igazából nem kelene, hogy érdekeljen, de mindig megvisel, úgy ahogy titeket is a másik oldal flegmasága, nemtörödömsége. Úgyhogy írok, mégpedig egy olyan dologról, melyre nap mint nap rácsodálkozom. Már régen ki akartam írni magamból, de ez a mérgem most jól felszínre nyomja.


Az arctisztítás.


Hozzám a középosztály ill. a felső-közép osztály, főleg hölgyei járnak. Szép ruhában, tisztán (kivétel a lábuk-erről nem merek itt írni, csak orvosi fórumokon), elegánsan, illatosan.

Minden arckezelés egy arctisztítással, lemosással kezdődik. Igazából csak egy szó van rá: katasztrófa. Katasztrófa, amit művelnek arctisztítás során felsőfokú végzettségű, orvos, ügyvéd, közgazdász, építészmérnök hölgyek!


Az arcápolás lényege: tápláljuk, óvjuk a bőrünket. Ennyi. A bőrünk ki van éhezve a jóra, kívánja, szereti, vágyik rá. A jó pedig a finom ápoló krém. Ezt szeretné beszívni, megtelni vele, élvezni, ahogy a sejtekig levonul, behatol, ápol. Ehelyett mit kap? A mocskot. Olyan, mintha kukából telezabálná magát az ember a rothadt hússal, ételmaradékkal, majd így jólakottan leültetnének frissen sütött bélszínt elfogyasztani egy nívós étteremben. Kinek lenne étvágya erre? Mi jut ilyenkor a gyomorba le?


A bőrünk 10 másodperc után szív, felvesz, beépít. 10 másodperc kell neki, hogy beinduljon. Tehát amikor nekiáll a hölgy és arctisztító tejjel csutakolni kezdi az arcot, akkor az pár másodperc után elkezdi beszívni a mocskos trutyit. Persze, még erős dörzsöléssel, koronggal, vattapamaccsal húzza-nyomja, magyarán fakanállal tolja magába, a torkán a kukából kiszedett maradékot, romlott ételt. A bőrünk meg ordít, ne, kérem, ne! De csinálja, több percen át csak dörzsöli. Majd utána bekeni egy 10 ezer forintos krémmel és csodálkozik, hogy a drága krém után a bőre, tisztátalan, eltömöszölődött, tág pórusú, vastag tapintattú. Vásárolja a még drágább krémet, szidja, hogy már megint becsapták, hogy semmit sem ér.


A legtöbb ember nem ismeri a vizet. Rácsodálkozom minden bevásárlás során, hogy a bevásárlókocsik nagy részét a palackba zárt mérgek foglalják el. Isszák az ásványvizet, a cukorozott, színezett förmedvényeket, melyek egy sor technológiai buktatón kersztül kerülnek a palackba. Nem isszák a csapvizet, melyet mindennap ellenőriznek. Mi otthoni szűrővel ellátott vizet iszunk. És nem ismerik az arcmosásnál sem a vizet a hölgyek.


Minden arctisztítás a vízzel történő leöblítéssel kezdődik. Nem a micellás vízzel. Tenyérbe engedett vízzel, bő vízzel többször lemossuk az arcot. Erre az előzetesen megnedvesített arcra visszük fel az aktuális lemosót. Azért aktuális, mert mást használunk egy fedősmink, egy könnyű smink vagy csak felkelés után. A kozmetikus ujjunkkal (3-4 ujj, középső-gyűrűs) lassan bemasszírozzuk. Miért ezekkel? Mert ezekkel tudunk legkisebb nyomást adni. Az általános szabály, a lemosó 10 másodpercnél nem lehet tovább az arcon! Tehát a lemosó felvitele és egyenletes elkenése után bő víz. Ha maradt rajta valami, ismétlés akárhányszor. A vége mindig víz. Víz a keret, előtte víz és utána is víz. Kémiai anyag nem maradhat a bőrön, különösen este nem. A legproblémásabb bőrnek is hetente több nap kell mindenféle vegyianyag nélkül “lefeküdnie”. Legalább pár napon át lélegezzen szabadon.


Emlékezzenek, akik nálam voltak bemutatón és megkérdezték a hölgyet, mit használ. Mi volt a válasz? Régebben 50-80 ezer Ft-os krémet használtam, de semmi sem volt jó. Most meg ritkánhasználva, a pár ezres is csodát tesz! A legjobb testápoló és arcápoló a saját zsír! Ezt szeretném aláhúzni.



Bocsánat a hangvételért. Úgy döntöttem, hogy ezt a levelet 2 havonta felteszem ide.


Kolbi"

10840. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 10811. - Timike10001)
2019. jan. 5. 16:11

Szia!

Én megkerestem a Kolbi arctisztitós tanácsadását, 2017. március 09.-én itt az arcfiatalitás, arcplasztika fórumon írta.

Így könnyebb lesz megtalálni.:)

10839. Velvet67 (válaszként erre: 10838. - Honeymoon78)
2019. jan. 5. 11:29

azt tudjuk botox izomlazítóként hat, ebben az esetben pl. akinek mosolygásnál elkeskenyedik amúgy is keskeny ajka, de van olyan is pluszban látszik az ínye. Egy-egy pontra adják ezáltal a száj megjelenik (előrébb kerül, teltebb lesz mert lejjebb kerül) és nevetés/mosolygáskor nem húzódik fel. Remélem érhetően írtam.

Úgy tudom kevesebb ideig tart a hatása 2-4 hónap, mert a szájunk elég sokat mozog így hamarabb kimegy az anyag...ez vonatkozik a hialuronra is nem csak a botoxra.

10838. Honeymoon78 (válaszként erre: 10834. - Velvet67)
2019. jan. 5. 09:54
Mi az a lip flip?
10837. Honeymoon78 (válaszként erre: 10818. - Palma_eve)
2019. jan. 5. 09:51
Egyéni hajlam kérdése. Az egyik barátnőmön semmi nem látszott, a másiknak olyan volt mintha bevertek volna! 😊 A száj az durvább mint a szem, azt nem tudod lesmi kelni. Azt le se tagadhatod másnap!
10836. narane (válaszként erre: 10818. - Palma_eve)
2019. jan. 5. 03:52
Mikorra kaptál időpontot?😊
10835. NapHoldCsillag (válaszként erre: 10825. - Velvet67)
2019. jan. 4. 22:39

Szia Velvet67,

Köszi a választ! :)

Nincs olyan nagy bőrfelesleg még, de vmit most tennem kell, h ne vesszen el a szemem konturja, mert a felső szememen szem kontúr ceruzával már nem tudom rendesen megrajzolni az ívet, mint régen, és veszített a “macskás” kinézetből. :(

Arra gondoltam, h ezt megcsinaltatom és majd hialuronnal és megemeltetem.

Esetleg van előtte és utána fotód a plasmage kezelésedről? Ha igen, megmutatnád kérlek ?

Köszi :)

10834. Velvet67 (válaszként erre: 10833. - Palma_eve)
2019. jan. 4. 22:13

mindenképp legyen péntek és valahogy old meg az a hétvégéd szabad legyen...mert elég rendesen ödémás lesz, nem fogsz tudni rendesen beszélni.

Többször töltött szájat+marionett ráncba , középarcba és nála voltam eddig homlokbotoxon 3x.

botox lip flip nem volt, nincs szükségem rá...de szerintem innen még senkinek nem volt, ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom.

Én áttértem a "zsírozásra" a hialuron 1-2 hónap alatt teljesen elszáll, ahova csak tudod ragaszkodj a juvederm voluma-hoz mert az még valamennyire tartja magát...

10833. palma_eve (válaszként erre: 10829. - Velvet67)
2019. jan. 4. 21:57

Köszi! :)

Akkor ezek szerint neked Szőcs Hajnal bevált töltésre? Neked mit töltött?

Én az a baj, hogy dolgozom péntek-szombat is (ráadásul boltban, bár februárban talán nem jön majd be senki, ebben bízom! 😄) szóval lehet, hogy maradok én is a pénteknél. 😊 Most egyeztetjük a pontos időpontot, nagyon izgulok! Soha nem volt még semmilyen hialuronos töltésem! 😊 Majd beszámolok, milyen lett. Botox lip flip-je volt itt valaminek? (Nevetésnél vékony ajak ill. gummy smile amit ezzel szoktak kezelni)

10832. Viki77 (válaszként erre: 10830. - Bani2)
2019. jan. 4. 20:49

Igen, 2x voltam. Akkor jó volt talán a ráncokra is, de inkább a bőröm állaga volt szebb, kicsit feszesebb volt az egész arcom. Biztos jók azért ezek a kezelések, ha évente megy vki. Én ezen a télen savas hámlasztást és dermaroller

csinálok.

Perfect laser? Varga Zsombor?

10831. Ryana (válaszként erre: 10826. - Velvet67)
2019. jan. 4. 19:35

Aquaphor Modern-t használok, nagyon tuti szerkentyű.


Mosópor helyett saját kotyvasztású mosópépet szoktam a ruhák közé tenni, olcsó, hatásos, környezetbarátabb.

Tusfürdő helyett is inkább szappant használok, hogy fölöslegesen ne keletkezzen annyi hulladék. Hasonló megfontolásból kipróbáltam sampon helyett a hajszappant is, de teljesen borzalmas, inkább elhasználtam testre; a hajamat tönkretette volna, de a hónaljnak nem árt! :D

10830. bani2 (válaszként erre: 10828. - Viki77)
2019. jan. 4. 18:35
Szia! Köszi szépen a választ!Azt megkérdezhetem, hogy két kezelésen voltál? Az apró, száraz ráncokon szem alatt segít?köszi!
10829. Velvet67 (válaszként erre: 10818. - Palma_eve)
2019. jan. 4. 18:28

szájfeltöltést mindig péntekre ütemeztem... annak kell pár nap hogy vállalható legyen az ödémától, cca 1 hét mire lemegy...

nála soha nem voltam hematomás, attól nem kell tartanod.

10828. Viki77 (válaszként erre: 10827. - Bani2)
2019. jan. 4. 18:01
Szia, én egy éve voltam. Jobb volt a bőröm. A kozmetikusom is mondta a kezelés után, hogy sokkal szebb, de már nem érzem a hatását.
10827. bani2
2019. jan. 4. 17:24
Sziasztok! Esetleg valakinek van tapasztalata Fotona D4 lézerkezeléssel kapcsolatban? Feszesít jól vagy pénzkidobás? köszi előre is!!
10826. Velvet67 (válaszként erre: 10820. - Ryana)
2019. jan. 4. 17:01

Örülök, hogy természettudatos ember vagy Te is, vagyunk ezzel még itt páran.

Valami hasonlóban gondolkozom én is...azzal fürödni is jobb...

Beszéltünk arról is ki hányszor fürdik egy nap, nekem volt idő olyan száraz volt a bőröm, mintha hámlottam volna. Este mikor levettem a fekete nejlonharisnyát mindig elborzadtam tőle, brrr.... életmódváltással, a kíméletesebb tisztálkodással szerencsére megszűnt, de jó lenne fürdéshez is jobb minőségű víz.. Milyen víztisztítót vettél? :)

10825. Velvet67 (válaszként erre: 10822. - NapHoldCsillag)
2019. jan. 4. 16:47

Ha frissíteni szeretnéd a szemhéjbőrödet akkor persze érdemes megcsináltatni a plasmaget, de nagyobb feleslegnél inkább sprórolgass és nevezz be egy szemhéjplasztikára. Kb 1 hét mire szalonképes leszel, addig max napszemüveggel tudsz az utcán közlekedni...

Miután leestek a pörkök pár hétig hidratálni kell a bababőrt, mindenképp fényvédőzni. Nem maradt semmilyen pötty vagy elszíneződés a későbbiekben.

Számomra majdnem akkora macerával járt mintha műtét lett volna, csak nem kellett varratszedésre mennem...

10824. 2af282e602 (válaszként erre: 8596. - 2af282e602)
2019. jan. 4. 15:30
Válaszoltam kedvesen pár kérdésedre pl erre. Meg az előtte levőre. De nem jártam a naplódban. Úgy hogy nem tudom mi ez a támadás tőled. De mindegy tényleg
10823. 2af282e602 (válaszként erre: 10821. - Poppylondon)
2019. jan. 4. 15:20

Nem jártam a naplódban.🤔 nem tudom mit csináltattál.

És nekem mi közöm ahhoz hogy velvet kirakott. 🤔🤔🤔🤔

Gondolom meg volt az oka.

Én már rég lezártam. Pusszancs

2019. jan. 4. 15:12

Sziasztok!


Valakinek van tapasztalata Plasmage felső szemhéj kezeléssel kapcsolatban ?

Érdemes megcsináltatni?

Azok a piros pörkök utána maradéktalanul eltűnnek és szép bőr képződik utána a helyén?

Köszönöm a segítséget!

10821. poppylondon (válaszként erre: 10816. - 2af282e602)
2019. jan. 4. 14:32

Nem tudod ki vagyok? Úgy emlékszem, jártál a naplómban...

De igazad van, én sem tudom, ki vagy... és most azt is gondolom, hogy ez milyen szerencse!!! :-)

A belekeverés pedig arra vonatkozott, hogy egyszercsak ki lettünk dobálva Velvet naplójából. De ezt vele már megbeszéltem, megértettem. Ő valahogy mindenkire emlékszik itt, rám is, és nem ír az első, adandó egyet nem értésnél ilyen hozzászólást, hogy nem tudom, ki vagy... de részemről az ügy lezárva.

10820. Ryana
2019. jan. 4. 13:38

Emlegettétek az ásványvizet. Én beszereztem egy csapra szerelhető víztisztítót, mert sajnos mifelénk gyakran klórozzák a vizet, és undorodtam meginni. (Mivel alapból zsíros bőröm van, annak nem árt.)

Ez a víztisztító valami zseniális, nagyon finom és tiszta víz jön belőle, sokkal jobban tetszik, mint az ásványvíz. Olcsóbb is! Nincs macera a bevásárlással se.

És ami számomra nagyon fontos: Nem termel rengeteg műanyag hulladékot. Nagyon örülök, hogy beszereztem.

10819. palma_eve (válaszként erre: 10818. - Palma_eve)
2019. jan. 4. 13:06
Az ajkakat szerintem tűvel kérem, allitolag azzal jobban lehet formázni.
❮❮ ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook