Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
10968. 2af282e602 (válaszként erre: 10962. - Velvet67)
2019. jan. 13. 21:07
Igen ilyen. Mondjuk halál kényelmetlen és anti szex..😂😂😂😂
10967. Velvet67 (válaszként erre: 10966. - 16c96cb7a5)
2019. jan. 13. 20:43

Köszi, hogy megírtad...minden tapasztalat egy "kincs". Reklámoknak nem hiszek. Én sima kis sport melltartóban alszom...van amikor a cicimhez egy keményebb kispárnát gyűrök, ha oldalra fekszem... nem hiszem akarnék venni ilyen micsodát. Viszont a nyakpárnákat egy ideje nézem, lehet ha akciós lesz veszek magamnak ...

Olvastam valahol egyébként az is jó, ha selyem vagy szatén huzat van a párnán...

10966. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 10962. - Velvet67)
2019. jan. 13. 20:17

Sziasztok!

Én vettem mindkét helyről a dekoltázs “védőt”. Töprengtem, hogy írjam-e, ez saját tapasztalatom, mindenki döntse el, mit gondol, mi éri meg.

Szóval Én is próbálok háton aludni pár éve, de éjjel v hajnalra úgy elkezd fájni a hátam, hogy muszáj oldalra fordulnom. Ezért csak beráncolódik a dekoltázsom kicsit.

Amikor ezeket a védőket használom, akkor ugye nyugodtan, boldogan fordulok oldalra, de sajnos így is látszik a gyűrődés. Lehet, ha nem lenne, erősebb lenne a ránc, így olyan, mint mikor az éjszaka nagy részét háton töltöm. Nekem sajnos nagyon kényelmetlenek, a melltartót is utálom, éjjel tuti nem aludnék benne. Ezért nem állandóan használom, csak ha rám jön😉. Szóval aki bírja, annak lehet, jó.

Az Ónosiéktól vettem spéci nyakpárnát, az viszont nagyon bejött, már a második van. Azzal tudok legjobban háton aludni. És szatén szerű, feszes a huzat, nem gyűri a bőrt.😊

10965. Velvet67 (válaszként erre: 10963. - Bogika11)
2019. jan. 13. 20:03
szem vonalában volt egyik oldalon vízszintesen egy kis pukli:( ha mosolyogtam akkor még jobban lehetett látni...
10964. Bogika11 (válaszként erre: 10962. - Velvet67)
2019. jan. 13. 19:38
Otthon meg dragabb.. :(
10963. Bogika11 (válaszként erre: 10960. - Velvet67)
2019. jan. 13. 19:18

Azta.... Nekem eddig Pataki doki tetszik legjobban (csak eleg draga) ;de szerintem is jobb teljes-egesz munkat vegezni,mint darabokban,annak a vege sose lesz egyseges.

Azt a hurkat hogy erted?

10962. Velvet67 (válaszként erre: 10958. - 2af282e602)
2019. jan. 13. 19:14

itthon is van... körül kell nézni több helyen


[link]

10961. Bogika11 (válaszként erre: 10958. - 2af282e602)
2019. jan. 13. 19:04
Koszi Tiszike! Nem sokat vacakoltak az arkepzessel,50 euro...
10960. Velvet67 (válaszként erre: 10959. - Bogika11)
2019. jan. 13. 18:54

Minilift helyett kérnék teljes arcplasztikát. Abban nincs benne a szemhéj, de lehet nincs is szükséges rá. Mondjuk látatlanban ezt csak te tudod...

nekem azt mondta doki csak miniliftre van szükségen...mondtam neki a 45 évesből nem 43 éveset szeretnék...(50 éves voltam, kb 5 évet simán letagadhattam)

Megnézem most az arcom, bizony jó lett volna középarcnál is csinál kis rögzítést, akkor most nem kellene a szemem alá zsírt tölteni középarcba. Vagy beszélhetnék arról is műtét után elvált alsó és felső része arcomnak, egyik oldalon "hurka" jelent meg, mert nem húzta meg rendesen... külön kellett halántékemelést csinálni... plusz idő és pénz... láttam aki 40 évesen ment teljes plasztikára, pedig jól nézett ki, neki ilyen problémái nem lettek, vagy voltak...

így lett a 750 ezerből 1.3 MFt és nem igazán vagyok elégedett... túlhúzástól nem kell tartani, mai orvosok nem úgy műtenek! (ilyet ki se ejts előttük a szádon) pl. kértem hogy átlagnál 20%-kal jobban feszítsen... sajnos nem jött össze... most újra konzultációkra járok...

Ha nincs megereszkedve nagyon a szemhéjad, akkor emel annyit, hogy ne kelljen műteni, aminek a kimenetele bizonytalan. Arról nem beszélve szemhéjplasztika után lejjebb kerülhet a szemöldököd...

10959. Bogika11 (válaszként erre: 10956. - Velvet67)
2019. jan. 13. 18:35

Miert kernel teljes arcplasztikat?

A minifift helyett, vagy a szemhej helyett?

10958. 2af282e602 (válaszként erre: 10957. - Bogika11)
2019. jan. 13. 18:33

Ez pl


[link]

10957. Bogika11 (válaszként erre: 10950. - Velvet67)
2019. jan. 13. 18:28

Koszi,mindig olyan jokat irsz!

Kibrobalom,csak magas parnan(ketton) nem tudok aludni,de a nyakparnat ki fogom probalni. Hason nem tudok aludni.. de jobb is.

Mikor volt a mellmutetem,haton aludtam vagy 2 honapig ,de mar az orulet hataran voltam,fajt a derekam :(

Az a dekoltasvedo engem erdekel,single vagyok :D ,csak a googlen nem talaltam semmit,te hol lattad?

10956. Velvet67 (válaszként erre: 10955. - Barby8073)
2019. jan. 13. 18:10

akiknél voltam elmúlt években bármilyen kezelésen egyik sem volt 100%-os...tapasztalat az van bőven. Persze az eredmény relatív. Van aki 60%-os eredménnyel is csoda boldog...én nem... Nem is ajánlok most senkit, persze nekem is vannak kedvencek, ha lesz velük pozitív tapasztalatom akkor fogom ajánlani, de megérzésre nem .

Nem kell évekre visszamenőleg olvasni, elég fél év :)

egyébként van szemhéjplasztika fórum is...

Járj konzultációkra, informálódj több helyről. Semmiképp ne az döntsön mennyibe kerül és mikor tudsz bejutni hozzá.

Amiket láttam és tapasztaltam az alapján azt mondom tök mindegy hány éves vagy, ha újra mennék teljes arcplasztikát kérnék! az is lehet utána nem is kellene szemhéjműtét, ha feljebb kerül a szemöldököd...

10955. Barby8073
2019. jan. 13. 17:54

Sajnos a múltkor nem kaptam választ..., ezért szeretném újra megkérdezni:

Tudnátok ajánlani jó dokit (akár többet) aki ügyes arcfeltöltésben és felvarásban, felső szemhéj plasztikában?

Nekem sajnos asszimetrikus az arcom ( ez miatt volt orrműtétem, mert ferdének látszik,az arcom miatt)

Egy ideje már olvaslak Benneteket, de több hónapra /évre vissza olvasni lehetetlen, meg időm sincs annyi....

Köszönöm Nektek, akik voltatok olyan kedvesek és beengedtettek a naplótokba... 😘


Előre is köszönöm, ha kapok választ és tudtok segíteni! 😊

Szép estét!

10954. Barby8073 (válaszként erre: 10950. - Velvet67)
2019. jan. 13. 17:43

Én is hason alszom...

Most már értem miért ennyire ráncos a dekoltázsom ☹️

10953. Velvet67 (válaszként erre: 10951. - Omonika)
2019. jan. 13. 14:49

Az argan olaj 80%-ban esszenciális zsírsavakból épül fel, rendkívül magas az alfa-tokoferol (természetes E-vitamin) tartalma, ezen kívül gazdag A- és D-vitaminbanban, így az összetevők magas szabadgyök megkötő tulajdonsága révén megóvja a bőrt a külső és belső károsító anyagok okozta idő előtti elváltozásoktól.


pár cseppet kenj az arcodra, ha nem tetszik el tudod használni salátákhoz.


[link]

10952. Velvet67 (válaszként erre: 10951. - Omonika)
2019. jan. 13. 14:39

jól sejtettem, hasonlót használtam már INSTANATURAL -tól.

Mintha mandarinos lével kenegettem volna az arcom. Utána kicsit puhább volt a bőröm. Nekem nem jött be... jobban jársz szerintem, ha kevés argán olajjal vagy kókuszolajjal kenegeted magad.

Érdemes a krémmánián megnézni ha találsz valamit, ha nincs is fent, mint Bionura, de csak annyit írsz be retinol serum 2,5 % máris találsz csomó hasonlót, érdemes a lányok véleményét elolvasni...

10951. omonika (válaszként erre: 10948. - Velvet67)
2019. jan. 13. 14:11

Köszönöm a leírást. Ráérős időmben átrágom magam rajt.


Bionura Retinol Serum 2,5% az amazonon láttam, jó vevői véleménnyel.


Az rossz alvás ( párna a fejem alatt felett h ne keljek fel minden apró zörejre...) negatív hatásait már én is tapasztaltam, próbálok rá figyelni.

Kisebb nagyobb eredményekkel sikerül is :-)

10950. Velvet67 (válaszként erre: 10949. - Bogika11)
2019. jan. 13. 10:57

Szia! :) amikor a szemhéjműtétem volt, sikerült leszoknom a hason alvásról. Akkor bennem volt álmomban is, nem szabad forgolódnom, mert baj lehet belőle... Azóta 1x sem aludtam úgy! nem is tudok már, minden szokás kérdése. Próbáld meg leszoktatni magad, hogy nem egy párnán alszol, hanem két párnával. Magasabban van a fejed, akkor nehezebb forgolódni. Ezen kívül a nyakhoz beékelek egy kis párnát... törzset el lehet fordítani, csak a fejed ne nagyon...ha nem megy így próbáld meg teljesen lapos felületen...egyébként nemcsak arcbőrödnek teszel ezzel jót, hanem a dekoltázst sem gyűröd... Próbálgasd idővel menni fog :) az biztos nem fog egyik napról a másikra menni, de ne add fel sikerülni fog pár hét alatt.

Lehet egyébként kapni selyemből dekoltázsvédőt, meg nyakpárnát alváshoz... hát nem tudom, biztos nem használnám. Főleg, ha párommal alszom egy ágyban...


[link]


Itt egy könyv, amit minden lány kezébe kellene nyomni, hüvelytorna és arctorna:

[link]

10949. Bogika11 (válaszként erre: 10948. - Velvet67)
2019. jan. 13. 09:28

Szia Velvet :)

Az alvast,hogy csinalod? En meg ha el is alszom a hatamon,almomban oldalra fordulok es reggelre mindig olyan a fejem, mint a shar pei kutyusnak :D :(

10948. Velvet67 (válaszként erre: 10947. - Omonika)
2019. jan. 13. 00:02

Szia Omonika!


2,5% retinol szérum, itt tudni kellene milyen márka meg micsoda, mert attól függ az erősség, főleg ha mellette vannak még más anyagok. Ez így önmagában nem mond semmit.


Magam nevében tudok beszélni, többiek hogy csinálják nem tudom...

1. kérdésed: savakat használok, pl. gyümölcssavak: AHA, BHA, glycolsav.... stb. pár %-os is elegendő, amit mechanikai peeling helyett is használhatsz. Persze vannak erősebbek is, de érdemes először pár %-ossal kezdeni.


2. A vitamin = retinol

A leggyengébbtől a legerősebbig: retinyl palmitate → retinol → retinaldehyde (retinal)→ retinolsav (Tretinoin)

Magyarországon csak receptre adják, fel lehet íratni maszek bőrgyógyásszal.

Ez itt nem a reklám helye, de szépen leírja mi micsoda, tudjátok google a jóbarátunk érdemes kutakodni:

Illetve legelőször innen rendeltem 1%-os retinol cuccot, 1%-os, 5 ml-s mintatermékben...


[link]


[link]



BÁRMILYEN SAVAT VAGY RETINOL SZÁRMAZÉKOT HASZNÁLTOK, TILOS SzOLIZNI, NAPOZNI, FÉNYFÉDELEMRE ÜGYELNI KELL!!! Májustól jobb ha hanyagoljátok szeptember végéig, míg erős a nap, különösen ha sokat vagytok a szabadban vagy jártok strandra...

A bőrt fokozatosan kell hozzászokni, nem szabad napi rendszerességgel használni, mert komoly bőrproblémát okozhat.

Ezen kívül napi arcápolási rutin kialakítása fontos.

Elegendő folyadékbevitel, egészséges étrend.

8 óra alvás, nálam pl. évek óta hagyat fekvés, max oldalra fekszem, arcbőrömet nem gyűröm párnával. Nyakam alá teszek kispárnát...


tömören ennyi ;)

10947. omonika
2019. jan. 12. 21:33

Sziasztok,

sokszor olvastam h "savaztok" ráncok ellen...

Ilyenkor a retinol savra gondoltok, mert ugye arról többször is szó volt.

Tudok recept nélkül is venni?


A 2,5% retinol szérum az nem az ugye?

10946. 9a013552b5
2019. jan. 12. 17:20
Kérem szépen hogy privátba senki ne kérdezze tölem hogy a minilift plasztikám mennyibe kerult, mert nem fogom megmondani. Egy az hogy nem vagyok a Dr. asszisztense, a másik meg szerintem ez egyéni hogy kinek mennyiért oldhato meg a problémája arcon, szikével.El kell menni személyes konzultációra a Dr.hoz és árakrol vele kell beszélni szerintem.
10945. Aimée2003
2019. jan. 12. 13:03
Sziasztok, Dr. Szanyi Dorottyanal volt valaki esetleg? A honlapja alapjan jo aron dolgozik, es nagyon jok a facebook ertekelesei is. Koszi :)
10944. Mrta
2019. jan. 11. 19:28
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata cog-fogazott szálbehúzással? Mit lehet tenni, ha kívülről látszik egy szál?
10943. alida39
2019. jan. 11. 11:21

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm, aki válaszolt. Egy picit már valóban jobb a helyzet, csökkent a pukli és a fájdalom jobb oldalt a halántékom alatt. A másik oldalon a járomívnél van a pukli, az nem annyira feltűnő. Elszíneződve még nincs szerencsére. Nem tudom mi lesz a vége, remélem nem kell kioldatnom. Tudom, hogy amit most látok még nem a végleges állapot, de eleve elég csontos az arcom, sokat fogytam is az elmúlt 1 évben és azzal, hogy így kiemelte a járomívemet, sztem még csontosabbnak, beesettebbnek tűnik az arcom. Pedig még mondta is, hogy mivel csontos az arcom, ezért ad lágy anyagot, hogy ezt a csontosságot ne hangsúlyozzuk. Jó hírébe áll a drnő és úgy láttam tudja is, hogy mit csinál. Meglátjuk mi lesz a vége! Amúgy fél-fél ml lett töltve a halántékomhoz és 1-1 ml a járomívbe.

10942. NapHoldCsillag (válaszként erre: 10919. - Alida39)
2019. jan. 11. 00:03

Szia Alida39!


Megkérdezhetem, hogy a 3ml hialuronsavból mennyit töltöttek a Járomcsontodba és a halántékodba?

Majd én is szeretnék eljutni még nyár előtt a Katinka doktornőhöz ilyen “Supermodellook” járomcsont kiemelésre.

Köszi a választ!

10941. zsazsi1 (válaszként erre: 10907. - 8f8f3a827e)
2019. jan. 10. 23:21

Köszönöm!

Még egy kérdés Kolbi, mi a helyzet a vízivással?

Ugye én is gyűröm a mostanság kötelezőnek számító litereket, de azért visszaemlékszem, hogy kiskoromban senki nem foglalkozott ilyesmivel. Ittunk ha szomjasak voltunk, és felnőttünk így (meg az előttünk élő generációk is). De azért motoszkál bennem a kérdés, hogy valóban ilyen tökéletlenre alkotott volna minket a természet, hogy egy ilyen alapvető szükségletnél nem hagyatkozhatunk a testünk jelzéseire (szomjúság)...? Az állatoknál működik a dolog, az embernél nem...? Próbáljon valaki megitatni egy állatot ha az nem szomjas. Vagy egy gyereket! Vízzel, nem gyümölcslével.

Te mint orvos hogy vélekedsz erről...?

10940. 16c96cb7a5 (válaszként erre: 10919. - Alida39)
2019. jan. 10. 17:33

Szia!

Én is csatlakozom, mint már ilyen töltésen átesett. Egyszer volt még, de kb ezeken a területeken. Ugyanígy voltam, dudor a halántéknál, kipúposodás, fájás.. de két hét után eltűnt. Érezni kicsit még éreztem az anyagot, de aztán az is eltűnt. És jó lett. Nekem nem lett korrekció, Juvederm Volite volt, és 2 ml. Nem is terveztem nagyon, mert nem akartam többet költeni rá.

Szép leszel, kitartás😊

10939. 9a013552b5
2019. jan. 10. 17:28

...hát igen

...ilyenkor szoba fogsàg..de aztán beáll biztos az a hialuron..hiszen az a dolga

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook