Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


5328. zefex (válaszként erre: 5320. - Noralux)
2015. nov. 4. 08:49
A szőrök mindig oda nem illő helyre nőnek :( Bezzeg a haj meg nem akar az odaillő helyre nőni!
5327. Yeti11
2015. nov. 3. 23:44
Hali mindenki!Mivel kicsit lemaradtam az olvasással inkább belevágok a közepébe, nyomozgatás nélkül:volt-e valaki mostanában dr. Paputnál? Készülök hozzá és érdekelne, hogy valakinek esetleg a nyakát is kicsit megemelte volna?Sajna nekem az is kéne és a 2 ismert lánynál ezen a területen nem látok változást.
5326. Nevess Kata (válaszként erre: 5096. - Kiss Ildikó)
2015. nov. 3. 21:37

Szia!

Bocsi a kissé megkésett válaszért... :-D :-D

Kb 6 évvel ezelőptt voltam egy 4 alkalmas lézeres kezelésen, de igazán nagy változást nem tapasztaltam. Lehet az is, hogy kissé kitolta a bőr öregedését, de ezt már soha nem fogom megtudni :-)

Legutóbb kozmetikus által ajánlott 3 lépéses kezelésen vettem részt 3 alkalommal tavaly, ami egy bőrcsiszolásból, egy tű nélküli mezőterápiás kezelésből és zárásként egy rádiófrekvenciás kezelésből állt, különböző hatóanyagok bevitelével. Ez tetszett/tetszik, mert az idén is folytatom, de egy nagyobb dobásra készülök, ezért gondoltam Rátok, hátha tapasztalataitokkal segíteni tudtok. :-) Még egyszer bocsi a megkésett válaszért

5325. NNelly (válaszként erre: 5324. - Kori54)
2015. nov. 3. 19:17
Hehe
5324. kori54 (válaszként erre: 5322. - E6429b7168)
2015. nov. 3. 19:08
Legalább jobban fogsz kinézni :)
5323. Noralux (válaszként erre: 5321. - Cumus)
2015. nov. 3. 15:48
Hát a fülemen :DDDDD vagy mögötte a kispócon :D
2015. nov. 3. 15:41
Hát Nekem a pofámról ég le a bőr:)
5321. cumus (válaszként erre: 5320. - Noralux)
2015. nov. 3. 15:39
....Lelkecském, melyik testrészeden található ez a pár szál szöröcske:)? Kihuzom én Néköd ócsón szemöldökcsipesszel:), ne vegyél ezért gépet:)
5320. Noralux (válaszként erre: 5317. - 8f8f3a827e)
2015. nov. 3. 11:29
Kolbi :) Szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményed az elektrolízises szőrtelenítő gép otthoni használatáról. Csak egy pár szálszőrről lenne szó, azok viszont szőkék és baromi oda-nem-illőek..... Láttam most gépet, kb 15-20 e Ft-ért és mivel tudom, hogy a lézert ilyen esetben nem lehet használni, így erre gondoltam. Kérném szépen a véleményed. Köszönöm.
5319. NNelly (válaszként erre: 5318. - Xellex)
2015. nov. 1. 18:54

A Gallusz Nikire gondolsz? Hát a kezelés utáni smink nélküli képen pont ugyanolyan beesett, karikás a szeme, mint előtte. De a profi fotózásra profi sminkkel mindent eltüntettek...


Itt a fórumon a valóságot látod, amiket mi fotózunk. Kezeléseket, műtéteket amiken átestünk. Nem olyan látványos mint egy jól megszerkesztett honlap, sőt néha valóban ijesztő némelyik kép. De legalább igaz.

5318. xellex
2015. nov. 1. 16:45

Kedves Kolbi,

köszönöm az értékes tanácsokat.Sajnos a másik fórumon (szemhéjplasztika) van pár olyan jól sikerült fotó, amely szkeptikussá tesz.Nem tudom láttad-e a Nikolett (celeb) előtte utána fotóit, ott is hasonló a szemkörnyék és a hifu után látványos az eredmény...bár az is lehet, hogy fénybeállítás eredménye a látvány.

Apropó...kérdezhetek ilyent...mi a véleményed a győri Kardirex plasztikai sebészeiről?köszi, T

5317. 8f8f3a827e (válaszként erre: 5316. - NNelly)
2015. nov. 1. 14:03

Műtét.

Nagyon jó eredményt ad, meg nem is látszik meg a heg.

A KIALAKULT, tehát már meglévő táskás szemre nem igazán jó semmilyen lézer. Én is megpróbálkoztam vele, nem sok eredménnyel. Pedig a kezelőfej (Matrix RF) hatásáról a külföldi (USA) szakemberek ódákat zengtek.

A szem körüli KEZDŐDŐ ráncok jól kezelhetők lézerrel. De igazából megelőzésre alkalmasak. Magyarán, aki a szeme körül kissé ráncosabb, de nem táskás, azt szépen meg lehet állítani. Én azt úgy végzem hogy a páciens kap egy arckezelést és ingyen adom hozzá a szem alatti feltöltést is. Érdekes üzleti fogás, nem? Tehát, ha nem kéri, kapja, ha meg kéri, magyarán nagyon táskás, nem kapja, mehet műtettni.


A szem körüli táskák inkább örökletesek. 10 éves a kislányom és neki is olyan furcsán aláárkolt a szeme alatt, mint nekem. Érdemes egy vesevizsgálatot, vérképet végezni. Ha kékes-feketés szín is társul, úgy a vasanyagcsere zavara is felmerül.


Kolbi

5316. NNelly (válaszként erre: 5315. - Xellex)
2015. nov. 1. 12:36

Szerintem ahol kifejezetten felesleg van, csak egyféleképpen lehet eltüntetni.

Bár Kolbi jobban tudja... :)

5315. xellex (válaszként erre: 5314. - NNelly)
2015. nov. 1. 12:21
Nem annyira mint Klapkának, de hasonló, T
5314. NNelly (válaszként erre: 5313. - Xellex)
2015. nov. 1. 12:17
Milyen táskás? Bőrfelesleged van, mint pl. Klapkának, vagy beesett-karikás?
5313. xellex
2015. nov. 1. 12:09

Azt egy percig sem mondtam, hogy megfogadom a tanácsát.

Lenne egy kérdésem:táskás szemekre a szemhéjplasztikán kívül milyen hatékony megoldást tudsz?

2015. nov. 1. 11:37

Erre szoktuk "mi szakmabeliek" azt mondani, hogy vékony a jég. Ha kis energiát adunk, nem történik semmi, ha túl sokat, akkor meg megég a bőr. Úgy kell a jégen végigmenni, hogy recsegjen, ropogjon, de ne szakadjon be.


Honnan lehet tudni, hogy pont a megfelelő energiát adtuk le?

A tapasztalat, a tudás, gép műszaki paraméterei biztosítják, hogy a bőr egy "kicsit" megégjen és releváns változások következzenek be.


Írd le, ki az a szakmabeli, akinek a tanácsát megfogadod!


Dr. Kádár László, a szakmabeli

5311. xellex
2015. nov. 1. 11:13

A fókuszált energia tűhegynyi pontossággal jut a bőr alá és ott optimális hőmérsékletet kiváltva a kollagén denaturálását eredményezi. Ezt követően megkezdődik az új kollagénállomány felépítése, melynek eredményeképp a bőr fokozatosan megemelkedik és strukturáltabbá válik. A bőrszövet a kezelés hatására gyakorlatilag önmagát építi újjá.


Ami miatt komoly fenntartásaim vannak az a bizonyos optimális hőmérséklet.

Ha nem egy szakember végzi, akkor égési sérülést szenvedhet a bőr alsó rétege, aminek előbb vagy utóbb beláthatatlan következményei lehetnek.

Holnap fogok beszélni egy szakmabelivel kíváncsi vagyok a véleményére, persze ha érdekes beszámolok Nektek is, T

5310. 8f8f3a827e (válaszként erre: 5309. - Xellex)
2015. okt. 31. 21:08

Így van, ezért tartalmazza a triniti program első része a hám besugárzását.


Még egyszer, a UH és Triniti program nem alternatívája egymásnak. Nem vetélytársak. Triniti-t és UH kezelést lehet együtt végezni, miért ne? Lehet hasizom gyakorlatot felülésben és lehet Flabelossal is végezni, meg egy csomó mással is.


A bőrfiatalítás lényege a munka. Az állandó munka. Van egy pénztárca, van egy belső igény, mikor, mennyit akarunk tenni magunkért, satöbbi. És senki sem egyforma. De vannak fejlesztő programok, amik általában jobbak és többeknek is bejönnek.

A hifu-ról, meg a többi UH módszerről azért írnak annyit, mert újak és a nagy többség igenis a csodát várja és szeretné a munkát megspórolni és egyből szépülni akar. Nézd majd meg ezt a fórumot akár csak egy év múlva is. A Triniti és a hozzá hasonló programok évek óta mennek és működnek. Az UH most keresi a helyét. Jó módszer, de sok kollégám, velem együtt még ki vár. Ki kezelnek UH-gal? A legtöbb orvosnak, kezelőnek nincsen évek óta meglévő pacientúrája, tapasztalata a bőrfiatalítással. Az okos páciens meg kivár szintén és adatot gyűjt, pontosabban tapasztalatot!


Kolbi

5309. xellex (válaszként erre: 5308. - 8f8f3a827e)
2015. okt. 31. 20:47
Ez igaz, ezért van az, hogy pigmentfoltok, hegek eltüntetésére nem alkalmas, ezen elváltozásokra más kezelések javasoltak,T
5308. 8f8f3a827e (válaszként erre: 5307. - Xellex)
2015. okt. 31. 20:45

A hámban akkor sincsen kollagén...


Kolbi

5307. xellex (válaszként erre: 5306. - 8f8f3a827e)
2015. okt. 31. 20:41
az ultherapy kezelés lényege, hogy az arc kollagéntartalékát semmisíti meg és az öngyógyítás hatására ez hatványozottan kezd el termelődni- ettől emelkedik meg az arc, persze ez nem 10 napos folyamat, hanem akár 300 napot is igénybe vesz, ezért van az, hogy a végleges eredmény várat magára...
5306. 8f8f3a827e (válaszként erre: 5305. - Rozella25)
2015. okt. 31. 20:29

Az oka az újdonság, a csodavárás. Ez is le fog csengeni, jön majd más itt is később. El fogja foglalni ez is, az őt megillető helyét. Alapszabály a szépítészetben, mint máshol: nem mindig a legújabb a legjobb.



Más kategória a triniti és az ultrahang (UH).


Az ultrahangos bőrfiatalítás (hifu, ultherapy, doublo, stb.) az irha és bőralja rostjait ingerelve a megnyúlt, megereszkedett bőrt teszi feszesebbé. Ez is fokozatosan fejti ki a hatását. Ez is eltitkolható. Így van. De a bőr legfelső rétegéhez, a hámhoz semmi köze! Nem tűnteti el a kis ereket, a pigmentfoltokat, nem simítja el a hámban a kis ráncokat, nem változtatja meg a hám-irha határon lévő membránt, nem szűkíti, nem simítja a tág pórusokat.

A triniti-ben lévő ST kezelőfej is azt adja, ha nem is olyan mélyen, mint az UH a bőrfeszesítést.


Tehát a triniti egy komplex, a bőr három rétegét ingerlő program, míg az ultrahang csak a mélyebb réteget ingerli, egy rész program.


Amikor Arnold Schwarzeneggert megkérdezték, melyik a legjobb hasizom gyakorlat, akkor azt válaszolta, mindegy, csak napi 400 (négyszáz) felülést kell csinálni! Éveken át. Egyszerű, nem? A bőrfiatalításnál is egy komplex, bizonyos időszakonként keményen, rendszeresen véghezvitt gyakorlat a titok. A minden bőrréteget (izomcsoportot) átmozgató edzés a lényeg, nem a súlyzók össze-vissza rángatása. A munkát itt sem lehet megspórolni!


Kolbi

5305. rozella25 (válaszként erre: 5298. - 8f8f3a827e)
2015. okt. 31. 19:53
Igen, de ahogy én olvasom a HIFU szintén könnyen eltitkolható és bár nem mindenkinél hozza az elvárt eredményt és nem is olcsó mégis a legtöbben ezt választják, legalábbis azok közül akik most jelen vannak a fórumon. Ennek mi lehet az oka?
5304. xellex (válaszként erre: 5216. - Maggie)
2015. okt. 31. 19:43
én is szeretném megnézni a fotókat, köszi
5303. xellex (válaszként erre: 5277. - Anyucica45)
2015. okt. 31. 19:38
én is megnézném ...köszike
5302. xellex (válaszként erre: 5295. - Smoochie)
2015. okt. 31. 19:37
én is szeretném megnézni azokat a fotókat, köszi
5301. jju9 (válaszként erre: 5289. - Smoochie)
2015. okt. 31. 18:57
Szeretnélek én is megnézni.
5300. Marcsika 2 (válaszként erre: 5289. - Smoochie)
2015. okt. 30. 11:13
Kopogtatok!!! :-)
5299. makrancoskata (válaszként erre: 5294. - 8f8f3a827e)
2015. okt. 30. 05:00
Köszönöm :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook