Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2015. dec. 28. 14:55
Az a baj, hogy lassan mi sem tudjuk, hogy mit higgyünk, mert pl a HIFU-ról is orvosok állították, hogy nem bántja a zsírt. Most az okokat ne részletezzük.... biztosan rossz gépet használ, nem nyomta oda rendesen a fejet.... nem jól állította be a gépet, tapasztalatlan kezelő .. stb. Azért ne részletezzük, mert ez pl ez mind KOCKÁZATI tényező, ami bizony zsírvesztéshez vezethet. Persze erre az a válasz, hogy mindennek van kockázata, mérlegelj. Nekem nem volt mit mérlegelni, mert célirányos kérdéseket tettem fel, amire egyértelmű nemleges válaszokat kaptam ismert klinikák gyakorlottnak mondható orvosaitól... aztán kiderült, hogy nem úgy van. Nekem ezzel van a legnagyobb problémám. Ja és azzal, hogy senki sem ismerné el, hogy a kezelés okozta a problémát... csak néznek rád nagy csodálkozó szemekkel, hogy...hát ilyen eddig nem volt soha... meg ettől biztosan nem. Hát persze. :((
2015. dec. 27. 21:36

Nagyon elbeszélünk egymás mellett. 2002 óta végzek átlagosan napi 5-6 ipl kezelést, abból is az erősebb, elos alapút, de nem észleltem zsírbontást egyszer sem. Ellenben nagyon jó, fotóval dokumentált eseteim vannak. Akár a rozácea, akár a bőrfiatalítás terén. Úgyhogy nem hiszem el az általad leírtakat.


Ha a villanófény bontaná a zsírt, akkor a has körül lévő zsírtömeget csak villanófénnyel is simán el lehetne tűntetni. De nem lehet, csak nagyon mélyre ható sugárzással, vagy azzal sem.


Szerintem valami nagyon sántít…


Kolbi

5597. triniti77 (válaszként erre: 5595. - Marcsika 2)
2015. dec. 27. 17:58
És javult a bőröd, teltebb lett? Mit veszel észre rajta?
2015. dec. 27. 11:22

A probléma nagyon jó, amit boncolgatsz! Létezik, csak nincs eléggé átbeszélve a csomó részinformáció mellett.


A villanófényt adó szépítő eljárások (ipl, bbl, elos) olyan energiával dolgoznak, mely 2-4 mm-nél mélyebbre nem hatolnak be a bőrbe. Tehát a fő támadáspont a hám, míg a zsírszövetet nem nagyon érik el. Ahogy szoktam mondani, kis energia, kis hatás, kis bukta. Nagy energia, sok pénz, óriási hatás, nagy lecsengés. Nézd majd meg Jakupcsek arcát 2 év múlva. Folyamatos lépéskényszerben lesz, nem tud kiszállni a forgóból!


Azt írod, már egy ipl kezelés is látható zsírvesztést okozott. Egy bugyuta példával élve, süssünk ki rántott húst forró zsírban. Előtte a rugalmas húst klopfoljuk ki. Megnyúlik, lazul, petyhüdtté válik. Majd tegyük a forró zsírba, egyből összeugrik, aztán felpuhul, átsül. Az asztalon finom, szaftos. Másnapra sok vizet veszít, kiszárad, de még jól vágható és egy kellő nedvességet adó vajas zsemlében még így is a magyarok kedvenc nemzeti eledele.

A villanófény hatására másnap a bőr ugyanúgy összeesik, mint a klopfolt hús. Egyfajta fénykalapácsolást kap (remélem, nem sok bőrgyógyász olvassa ezt a kifejezést és megkegyelmeznek nekem). A pigmentekről itt nem írnék. Pár nap múlva a bőr az égés miatt vizet vesz fel és látványosan feltelődik. A kis ráncok elsimulnak, a tág pórusok feltöltődnek. Aztán 3 hét múlva ez a könnyen jött víz, úgy ahogy jött, ki is megy, az arc összeesik. De akkor is jobb lesz, mint előtte volt. De ezt az összeomlást a páciens másképpen éli meg, nehezen viseli, azt gondolja, a zsír tűnt el. Dehogy! Erre kell a jó minőségű fotó, a meggyőzés és az állhatatos munka. Több páciensem is jön hasonló problémával, előkapom a gépet és már össze is hasonlítjuk a képeket. Egy hónap után! És mindig látszik egy kis javulás.

A rosacea (borvirág) nem úgy alakul ki, hogy doktor úr, arra ébredtem, hogy rosaceás vagyok és nem is gyógyul meg egy kezeléstől. Az orvosod biztos elmondta, hosszú gyógyulási folyamatra rendezkedj be. Az arcfiatalítás is egy életforma, egy építő jellegű folyamat. Ezért tettem fel a honlapomra olyan fotókat, melyek az arcszépítést és a rosacea javulási folyamatát időben gyönyörűen mutatja. Látható a képeken, hogy az első pár kezelés alig javít, míg a rendszeresség, az állhatatos munka meghozza a gyümölcsét.

Küldd el a képeidet, szívesen elemzem.


Kolbi

5595. Marcsika 2 (válaszként erre: 5594. - Triniti77)
2015. dec. 27. 10:16
Szia! Én mostanában voltam hideglézeres kezelésen kozmetikusnál!Az az én tudatlanságom,hogy fogalmam sincs,hogy CW hideglézer-e??? :-)
5594. triniti77
2015. dec. 25. 19:27
Sziasztok! Volt valaki közületek CW hideglézeres arckezelésen? Mi a tapasztalatotok? Beindítja az arcban a kollagén termelést vagy csak a bevitt hyaluron miatt lesz szebb a bőr? Ill a bőr szerkezetét javítja ( pólus, foltok ) ?
5593. kori54
2015. dec. 25. 18:38
Mindenkinek szeretetteljes Karácsonyi Ünnepeket kivánok!
5592. peonia53
2015. dec. 24. 23:02
Boldog Békés Karácsonyt minden kedves ismerősömnek!
5591. Noralux
2015. dec. 24. 19:18
Szépséges Hölgyeim :) Köszönöm a jeleket és mindenkinek boldog Karácsonyt kívánok !!! <3
5590. MVeronika
2015. dec. 24. 17:07
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!
5589. xellex
2015. dec. 24. 16:46
MINDENKINEK ÁLDOTT BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT ÉS SIKEREKBEN BOLDOG 2016-S ÉVET KÍVÁNOK. T
2015. dec. 24. 15:11
Áldott, szép karácsonyt Lányok!!!!
5587. Velvet67
2015. dec. 24. 10:05
Boldog karácsonyi ünnepeket, valamint sikerekben gazdag és szépséges feszes bőrt kívánok nektek az új évre!!!!
5586. agi1966
2015. dec. 23. 08:59
Néhányatok kérésére töltöttem fel 2 éves képeket a naplomba
5585. 86e2a0cb76 (válaszként erre: 5580. - Ilcsike.gy)
2015. dec. 23. 06:41
Köszi Ilcsike, rákeresek:)
5584. 86e2a0cb76 (válaszként erre: 5583. - Tanti59)
2015. dec. 23. 06:40
Nem ajánlott senkit, de varratszedésnél megkérdezem.
5583. tanti59 (válaszként erre: 5579. - 86e2a0cb76)
2015. dec. 22. 07:35
Nem ajánlott valakit?....kérdezd meg,,,
5582. Velvet67
2015. dec. 21. 20:42
Paulás termékek nagyon jók, szeretem... csak kicsit drágák. 5%-os aha-t rendeltél? peelingre tökéletes, használhatod hetente 2-3x is akár, utána használj valami jó szerumot.
5581. anyucica45 (válaszként erre: 5578. - Ilcsike.gy)
2015. dec. 21. 19:32

Ó köszönöm :)

Lányok, nem tudom volt-e már itt téma, egyáltalán érdekel-e valakit a hámlasztás. Én a foltocskáim miatt voltam kozmetikusnál hámlasztani, de soha soha többet. Nem elég hogy brutálisan fájt a bőröm napokig, abban sem voltam biztos, hogy a végén marad-e bőröm. És vállalhatatlanul néztem ki kb 2 hétig. De nem hagyott nyugton a gondolat, hogy valami kéne.

Rendeltem 5%-os Paulas-s aha hámlasztót, és már két alkalom után látszik a változás, halványodtak a foltocskáim, meg a szemem alatt is sokkal szebb.

2015. dec. 21. 16:40

Szia Saci,


Van egy ismerősöm akinél végeztek ilyen szemöldökemelést.

Neki a Traub Alfréd plasztikai sebész csinálta. Kb ugyan ezek az okok szerepeltek nála is, hogy még nem kell felső szemhéjplasztika, elég a szemöldök emelés...

A hajas fejbőr tövében kétoldalt 2 kicsi metszést csinált neki, nagyon hamar gyógyult.

2015. dec. 21. 16:20

Sziasztok lányok!


Volt valakinek közületek szemöldök emelése? Ugyanis BB-hez megyek januárban alsó szemhéjműtétre. Előtte voltam konzi, ahol a felsőről lebeszélt. Igazából, nem tudott meggyőzni, viszont annyiban igaza van, ráérnék még vele, nem nagyon "esik még le" a szemhéjam. Viszont a szemöldökemelést-ráncfelvarrást elejtette, mint alternatívát a problémámra. Szimpatikus is az ötlet, de tapasztalatokra lenne szükségem. Van valaki aki ezt megcsináltatta?

5578. Ilcsike.gy (válaszként erre: 5575. - Anyucica45)
2015. dec. 21. 16:04

Anyucica gyere a naplómba.

Készülj, mert az enyém a tiedhez képest sokkoló ám! :)

Na ja, engem szabtak varrtak, a fejem buci dagadt volt...

Szép voltál a HIFU előtt is, de kifejezetten látni a változást!

Kommentben írtam az utolsó bejegyzésedhez, de ide is leírom, hogy sokkal fiatalosabb lett az arcod.

Az a klassz és a sikeres beavatkozás véleményem szerint, amitől nem lesz 'mű' az ember feje, hanem természetes marad, de mintha megállította volna egy kicsit az időt. Én legalábbis így látom.

Sokan csodákat várnak és ezért végül nagyot csalódnak, azt hiszik kidobták a pénzüket az ablakon.

Ugyan később a tükörbe nézve már nem tudja hogyan nézne ki, ha NEM csináltatta volna meg, így már a pozitív változást is nehezebb észrevennie, mert megszokta a jobbat. Plusz közben már megint halad az a fránya idő is....

Ezért jó a napló és az olvasóink véleménye!

5577. zefex
2015. dec. 21. 13:32
Kopp-kopp. Kíváncsiskodnék én is, ha lehet :)
5576. Velvet67
2015. dec. 21. 11:09

Sziasztok Lányok!

Írtam a naplómba, akik "tagok" azokat szerettetettel várom.

5575. anyucica45 (válaszként erre: 5574. - Ilcsike.gy)
2015. dec. 20. 17:52
jövök :)
5574. Ilcsike.gy (válaszként erre: 5548. - Anyucica45)
2015. dec. 20. 17:35

Anyucica szia!

Megnézhetném én is a naplódat?

Cserében ha kíváncsi vagy az enyémre kopogtass be hozzám :)

Köszi

5573. xellex
2015. dec. 19. 16:34

Anyucica45,

azt írtad a szemed környékét nem kezelték, de szerintem a homlokod is megemelkedett, így a szem környék is simább, feszesebb.Az igaz, hogy a zsírszöveteket is bontja a HIFU?T

5572. xellex (válaszként erre: 5548. - Anyucica45)
2015. dec. 19. 16:28
szia, kopogok beengedsz?T
5571. Ilcsike.gy (válaszként erre: 5570. - Cumus)
2015. dec. 18. 20:09
Hát tudod itt az idő Cumuskám! :)
5570. cumus (válaszként erre: 5568. - Ilcsike.gy)
2015. dec. 18. 18:59
Te kis csavargó:)Má megin mész?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook