Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


6319. kori54 (válaszként erre: 6316. - 01d18476a0)
2016. márc. 2. 17:20
Ha valóban ilyen sokáig tartana ez a szálbehúzás megérné az árát. hiszen a varratás sem tart örökké...
2016. márc. 2. 16:51
Azt írja hogy 2006 ban csinált szálak még most is tökéletesen a helyükön vannak.már mint a pácienseinel..
6317. 75Eperke
2016. márc. 2. 16:10
Egyik másiknál nagyon látványos az eredmény!
2016. márc. 2. 13:16

Olvasgatok a szál behuzasrol.ennél a dokinál 2 tipus létezik. 1-felszivodo max 1 évig van hatása. 700-800euro..30-40 év közöttieknek

-2 úgy necezett easylift visage. Tartos szálak. 9-10 évig tartósak maradnak..2500-4000euro..hihetetlen eredményeket lehet vele elerni..mennyetek le az oldal végére. Ott vannak a fotók. Szerintem baromi jó! ! Lehet angol nyelvre is váltani.

Jó drága itt franciaban. Ha magyar országon csinálna valaki..

Ha a googleba be ütutek easy lift visage ki jön egy pár dolog.



[link]

6315. Noralux (válaszként erre: 6308. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 28. 16:35
Itt a pont.
2016. febr. 28. 15:15
értem..
6313. xellex (válaszként erre: 6312. - Makrancoskata)
2016. febr. 28. 12:59
Én még hifu utáni képet nem tettem fel.Az adatlapon ami van tavaly augusztusban készült,T
6312. makrancoskata (válaszként erre: 6311. - Xellex)
2016. febr. 28. 12:42
homályos a keped s kicsit nyaktekerös téged megnézni :O de igy én is ugy látom , hogy eléggé egyben vagy :DDD
6311. xellex (válaszként erre: 6309. - NNelly)
2016. febr. 28. 11:28
Egy ismerős jegyezte meg:"úgy egyben van az arcod most"...pedig eddig sem voltam szétesett...
6310. xellex (válaszként erre: 6309. - NNelly)
2016. febr. 28. 11:26
hétfőn készítek fotót ismét.Egy hónapos vagyok...Izgulok milyen lesz az arcom 6 hónap múlva, hisz az a "vízválasztó", T
6309. NNelly
2016. febr. 28. 10:52
Xellex, te hogy állsz most a hifuval? Van már valami eredmény?
6308. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6307. - Xellex)
2016. febr. 28. 10:23
Itt nem az a lényeg, hogy sminkeltek -e vagy nem, hanem, hogy egy arcplasztikát állítanak be úgy, mintha egy krém hatása lenne.
6307. xellex (válaszként erre: 6303. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 28. 10:07
Ha figyelmesen megnézed a videót, észlelheted, hogy a második fotó sminkkel készül, tehát picit csali az egész...T
6306. Velvet67 (válaszként erre: 6298. - Ildó66)
2016. febr. 27. 23:25

Melyikre gondolsz, mert sok féle van....

az arany és tsai valóban kicsit elavultak, a legújabb "trend" az FTC felszívódó szálas. Ebből van a sima és a cog ( horgas ) szálas facelift kezelés. Ez a kezelés a szúrások és a szálak helyén regenerációs folyamat indít be, amely stimulálja a kollagén termelődését, felgyorsítja a helyi mikrokeringést, aktiválja a helyreállító folyamatokat. Megemeli és fezesíti a lógó bőrt , kontúrozza az arcot, így visszaállítja a fiatalos vonásokat Az a jó, ha a kettőt kombinálják. cca másfél két évet mondanak rá. Itt a fórumon többen csináltatták és szép eredményt értek el vele.-de olyan is volt, akinek komplikációi voltak-

De azt is tudni érdemes, hogy nem helyettesíti az arcplasztikát. Ötven fölött is megcsinálják simán, csak akkor már nem biztos, hogy annyira be tudja indítani a kollagén képződést.

6305. redworm (válaszként erre: 6298. - Ildó66)
2016. febr. 27. 16:02
Kedves Ildó , én is nagyon nézegettem, de azt olvastam, hogy már elavult technika, ráadasul a bőr alatt kitapintható a szál és csak 30-35 éves korig ajanlott. Mindig arra gondolok, hogy C. Denevue idős korában csinaltatta, bár a mostai képeit elnézve akár le is tagadhatná....
2016. febr. 27. 11:09
2016. febr. 27. 11:08

Lányok nem tudom, hogy ezt az oldalt láttátok-e, a facebookon hirdeti magát erőteljesen. Csodakrém, két hét alatt ránctalanít, viszont a kép, amivel mindezt alátámasztja egy orosz sebész arcplasztikai munkája. A " cég" nem ad meg semmit magáról, csak egy nem létező adószámot és egy mobilt. Egy csomóan simán bemákolják, nem is értem.

[link]

és még:

[link]


Az orosz plasztikai sebész videója. A vége felé van a fotó.

[link]

6302. szédült-napraforgó (válaszként erre: 6301. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 27. 10:38

Az egyik volt kolléganőmnek van rendszeresen visszatérő epeproblémája. Olyankor mindig nagyon csúnya lesz az arca. Piros és gennyes pattanásokkal lesz tele asz arca.

Biztosan van olyan probléma amire van természetes gyógymód, még ha hosszabb ideig is tart. Nem kell mindenre a gyógyszereket szedni, amelyeknek számos mellékhatása lehet. Hidd el nagyon sok orvos nem foglalkozik a hátterek felkutatásával. Tipikus esete ennek a magas vérnyomás vagy szapora pulzus. Ezt magam is megtapasztaltam 3 belgyógyász esetében. Azonnal szívritmusszabályzóval kezdtek, meg sem kérdeztek semmiről. A magas pulzust nálam egy elhúzódó stressz és szorongás okozta. A vérnyomáscsökkentőt egyáltalán nem kezdtem el szedni,a szívritmusszabályzóból felét, mint mit írtak. Elkezdtem inni stresszoldó gyógynövénykeverékeket, illetve lassan megoldódtak a gondok, a szívecském is szépen .. lassan visszavett a tempóból. A vérnyomásom 100-110/70. lehet, ha elkezdem a vérnyomáscsökkentőket és nem azon dolgozom, hogy a kiváltó okokat szüntessem meg, örök életre gyógyszerre lennék ítélve.

6301. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6300. - Szédült-napraforgó)
2016. febr. 26. 22:16

A bőrgyógyászatban egy csomó betegség van, amikor a lelkünk eseményei, problémái kivetülnek bőrünkre és tüneteket, panaszokat okoznak. Úgy hívják pszichoszomatikus bőrbetegségek. Ezeket tanítják az orvosoknak.


Amikor 2002-ben az első gépemet vettem, keményen eladósodtam. Nem igazán láttam a jövőmet rózsásan. Édesanyám azt mondta, ideadja a temetésre félretett pénzét segítségként. Nagyon megható volt. Aztán a mellem alatt kijött egy 20 Ft-nyi beszűrődés, olyan volt mint egy pikkelysömörös góc. A családban senkinek sem volt, nekem se sohasem. Aztán tartottam egy önvizsgálatot, az ízületeim időnként begyulladtak és a körmökön láthatóak voltak a jellegzetes tünetek. Egyértelmű psoroasis. Bekentem Diprosalic-kal és gyorsan eltűnt. Aztán ugyanolyan gyorsan vissza is jött. Ezt ismételve párszor, mondtam a feleségemnek, amíg az eredeti probléma nem oldódik meg, úgy nem is érdemes potens kezelést végezni. Aztán 3 év után rendbe lett a kölcsönnel minden, és a bőröm rá 2 hónapra tünetmentes lett.


A következő bőrproblémám 2 éve volt, azt már nem tudtam egyedül megoldani. Először a lábamon egy régi histiocitóma pár hét alatt háromszorosára nőtt és begyulladt. Sebész kivette. Aztán a nyelvemen nőtt egy jó borsónyi papillóma, majd a homlokomon egy diónyi furunculus. Megint sebészet. Akkor volt egy igen komoly családi problémám és megijedtem. Az egész testemet átvizsgáltattam, nincs-e valahol bennem is daganat. Negatív lett, de a feleségem kérlelésére elmentem pszichológushoz, aki szépen feltárta és megoldatta velem a problémát.


Ha megnézitek a honlapomat, a rozáceánál lényegében csak természetgyógyászati tanácsokat (sport, életvitel, étrend, kozmetikai tanácsok, stb.) adok. Tehát ezek ismert, a napi rendelésen is előjövő problámák, melyeket ismerünk, tudjuk rá a megoldást. Miért kellene természetgyógyászhoz fordulni?


A jó orvos tudja mikor kell gyógyszer és szigorúan csak gyógyszer, és mikor kell tanácsadás, a természethez való visszatérés.


Kolbi

2016. febr. 26. 16:16
Úgy tudom, hogy belső szervi oka is lehet a bőrproblémáknak,ezért így közvetve lehet eredményes egy természetgyógyász, csak pontosan fel kell tárni és kezelni azokat a betegségeket,a melyeknek az ilyen bőr az eredménye.
6299. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6297. - Xellex)
2016. febr. 25. 22:55

Lehet általánosítani, lehet csövön nézni a világot, csak akkor nagyon keveset fogunk látni belőle!


A kisfiam keresztapja orthoped osztályvezető főorvos, mi meg a gyermekünket Győrbe visszük természetgyógyász mérnök emberhez "gerinckopácsolásra" 3 havonta.

A pattanás kezelésben sem diétának, sem természetgyógyászatnak semmi keresnivalója nincsen. Aki gatyázik, annak egész életére heges maradhat az arca.


Minden jó orvos egy kicsit természetgyógyász is, csak tudni kell, mikor miből merítünk. A buta ember korlátolt, szép csőlátással megáldott, egy zenét ismer.


Kolbi

6298. Ildó66
2016. febr. 25. 16:36
Sziasztok! Tudna nekem valaki tanácsot adni abban,hogy a szálbehúzásos arclifting mennyire látványos,és mennyi ideig tart a hatása? Személyes tapasztalatokat nagyon szívesen fogadnék.Kétségek közt állok.Nagy segítség lenne.Előre is köszönöm!
6297. xellex (válaszként erre: 6294. - Fruti89)
2016. febr. 25. 15:36
Nagyon ritka, hogy a tradicionális orvoslás embere természetgyógyászt javasolna, persze nem azért mert nem hatékony hanem mert rögeszmések a dokik nagy része, persze akadnak még kivételek.
6296. Gordonka
2016. febr. 24. 18:21
Írtátok a hideglézert. Valaki próbálta már? Illetve a liquid facelift-nek itthon van doktora?
6295. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6294. - Fruti89)
2016. febr. 24. 10:49

Nem érdemes!


Kolbi

6294. fruti89
2016. febr. 24. 10:21

Köszönöm a választ!


Az utolsó sorra reagálva borzasztó érzés hogy akár "1 évig" is eltarthat a kezelés. Ezt még így nem mondták. De tudomásul vettem elfogadom. Még

annyit hogy érdemes-e természetgyógyászat felé mozdulnom vagy ez nálam már nem játszik?

2016. febr. 24. 09:47

Amit a képen látok, az nem seborreás terület, így hogy van seb-ja vagy nincs, nem tudom megállapítani.

Aktív akneiform (pattanáshoz hasonlatos) képet látok. Addig én semmilyen fénykezelést nem kezdek el, amíg aktív (jönnek-mennek a pattanások) állapot van. Erre fiataloknál a faggyúmirigy antibiotikumos kitakarítása mellett felületi hámlasztást adok, későbbi életkorban Roaccutant. És csak ezután jöhet a hám kiegyenlítése krémekkel, hámlasztással, lézerrel.

A lézer szárít, de nincs sok hatása a faggyútermelésre. A tág pórust a lézer szűkíti.


A lényeg azt megérteni: ahogy kialakult ez az állapot, úgy a visszaút sem abból áll, hogy kap két lezeres kezelést és csoda történik. A visszaút is hosszú (egy év legalább), gyógyszer belsőleg, krémek, lézer.


Kolbi

6292. fruti89 (válaszként erre: 6291. - 8f8f3a827e)
2016. febr. 24. 09:23

Kedves Kolbi!


Ha az adatlapomra kattint látni fog egy képet a jelenlegi állapotomról. Arra lennék kíváncsi milyen kezelést ajánl a probléma megoldására. Amit a kép nem ad vissza az a szeborreás vagy arra hasonlító tünet ami mellé társul egy napbarnított/sérült felület. Nem beszélve zsíros bőrről.Sok orvos véleményét meghallgattam de nem egyeztek a vélemények.


Egy Nyíregyházi doktornő azt mondta hogy genetikailag így kódoltak mindegy mit

vagy hogyan eszem iszom.(30 vagyok) Meg ugye a

szeborreás bőrre nem létezik megoldás!?

Képzeljen el egy arcot ami egy hagyományos nyomkodós tisztítás után max 2 nap visszatér ugyanabba az állapotba.


Olyan faggyúmirigy túltermeléssel állok szemben amin csak :

Roaccuttan és társai segíthetnek.


Vannak kezelések amiről lebeszélt. Nagyon divatos

a lézeres faggyúszabályozás szerinte hosszútávon mikrósérüléseket okozz és a bőr is hozzászokik ami után már nem lesz eredményes ez az opció.


Tág pólusaim eltüntetése(A képen nem annyira látható) lehetetlen. Csökkenteni lehet a többi ámítás.Erre számtalan példát felhozott a celebektől kezdve az orvosi szemlélet meg hasonlók

kb semmit nem értettem a dologból (orvosul) beszélt. Itt is különböző lézeres ke. értett.


Na elég ennyi. Biztos vagyok benne hogy tudja mit akartam kihozni az irományból még ha összefüggéstelenül is fogalmaztam.


Előre is köszönöm!

6291. 8f8f3a827e (válaszként erre: 6284. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 15:26

Minden kornak meg vannak a maga szépészeti eljárásai. 30 éves kor alatt, ha nem heges az arc a természetes, a saját rostképzést elősegítő eljárásokat részesítjük előnyben. Ilyenek az ipl, az elos, a lézer, a különböző hámlasztó savak, erősebb krémek, A vitamin származékok.


A feltöltés, volumenpótlás, a különböző művi pótlások nem javasoltak. Aki a saját rostképzpsről lebeszél ilyenkor, az sarlatán. 20 éves kor után minden évben a saját kollagén rost állományunk 1%-t veszítjük el évente természetesen. Ez persze sok mindentől függ, de akkor is marad elég, amit lehet ingerelni. Ne mondj le erről semmiképpen sem!


Kolbi

6290. Nátháska (válaszként erre: 6286. - Fiskerkarma)
2016. febr. 23. 14:09

Ez engem is nagyon érdekel, mert 34 éves létemre az orcám teljesen meg van ereszkedve. Már mosolyognom sem kell, és a szám-orrom között a redő bevésődött ránccá vált. Szép lassan bulldog-képem lesz, ha ezt nem tudom valahogy megoldani.

Vagy marad az arcplasztika :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook