Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


7908. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7907. - Kiel)
2017. máj. 2. 15:35

Gyorsan, ne látszódjon semmi sem. És persze olcsó is legyen. Minden orvos álma...


Kolbi

7907. Kiel
2017. máj. 2. 15:03

Sziasztok!

Új vagyok itt, ezért ne haragudjatok, ha evidenciákat kérdezek, igyekszem olvasni visszafelé a hozzászólásokat.:) Kissé kifogytam a bőrömből az arcomon, a szám melletti ráncok, és a szemem alatti karika nagyon megerősödött. Szeretném ezeket feltöltetni valamilyen megbízható helyen. Vettem egy hifu kupont, de itt nézelődve nagyon gyorsan vissza is váltottam a rossz tapasztalatok miatt! Május 27.-én megyek haza Budapestre, júni 2.-án lesz a 40. szülinapom, amin nagyon nagyon szeretném lenyűgözni a barátaimat, és ha lehet nem a ruháskosárnyi horpadással a szemem alatt! :D

Tudnátok ajánlani olyan orvost, aki megbízható, ügyes, és ki tudja vasalni a gyűrött képemet? Az Art Medicnél próbálkoztam, sajna ők csak egy nappal a buli előtt tudnának fogadni, és azt mondták addigra nem lohad le az esetleges duzzanat. Minden segítségnek nagyon örülnék!

Köszi! :)

7906. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7905. - Szédült-napraforgó)
2017. máj. 2. 13:18

Helyes. :)

Egyébként is ajánlatos megszokni a háton alvást; minden más alvási póznál gyűrjük az arcunkat, oldalt fekvésnél a dekoltázst is. Így keletkeznek a randa függőleges ráncok, pláne ha még UV károsodott is a bőr.

7905. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7900. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 30. 20:54
Én aludni sem mertem rajta:))
7904. SSszonja (válaszként erre: 7902. - Lunaluna)
2017. ápr. 29. 18:26
Ezt másnal is tapasztaltam hogy nem mindjak mit tesznek be.
7903. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7902. - Lunaluna)
2017. ápr. 29. 12:59
Nálam a mezoterápiához Teosyal lágy hialuront használt. Rákérdeztem, milyen anyagot használ, és megmondta. :) Mondjuk, szerintem semmit sem ért, nem is ez a lényege a kezelésnek, hanem a mechanikus része.
7902. Lunaluna (válaszként erre: 7895. - 2af282e602)
2017. ápr. 29. 00:03
Beatrix doktornőnél nekem sem voltak jó tapasztalataim. Soha nem tudtam meg milyen anyaggal dolgozott.
7901. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7900. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 28. 23:44
Jav: "2-3 hónapot is szoktam javasolni."
7900. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7899. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 28. 21:38

Bocs, de még ez is idetartozik:

a kozmetikai kezelésekkel (arcmasszázs!) is várjatok töltés után minimum 3-4 hetet, én 2-3 hónapot is szoktam. Nehogy kicsit is elmozduljon a hialuron, illetve ti se túl sokat masszírozzátok az arcotokat, mert bármilyen isteni, sajnos gyorsítja a lebomlást (gondolom, a fokozott vérkeringés miatt).

7899. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7898. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 28. 21:12
Az lemaradt, hogy az is várjon kb. ugyanennyi időt töltés után, aki a nazolabiális redőt vagy a száját töltette! Nagyra tátott, kipeckelt szájjal üldögélni órákig csak akkor lehet, ha már teljesen stabilan "ül" a helyén az anyag.
2017. ápr. 28. 21:08

Talán nem közismert:

1.) Hialuronsavas töltés előtt és után legalább 3-4 hétig ne kezdjetek nagyobb fogászati kezelésbe! Ilyenkor sok baktérium kerül a véráramba és van bizonyos kockázata, hogy begyullad a töltés, ami bármennyire szövetbarát, meg nekünk is van saját, de mégis csak idegen anyag.

2.) Ha egy mimikai ráncba botox és hialuronsav is kerül, sokkal lassabb a hialuron lebomása.

Olvastam egy klinikai tanulmányt erről, a botox mellett 42 (!) %-kal kevesebb hialuron bomlott le ugyanannyi idő alatt, mint a kontrollnál, ahol csak hialuront használtak. Ez azért nem semmi. A pontos okot még vizsgálják.

7897. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7894. - Szédült-napraforgó)
2017. ápr. 28. 20:58

A név nem feltétlenül garancia, de ha sok jót lehet hallani páciensektől, az már azért igen.

Szerintem egy nagyon jó orvosnál lehet, hogy nincsenek csontvázak a szekrényben, de valószínűleg nem sok ilyen lehet.

A hialuronsav és a sajátzsír profi kezekben nagyon sokat segít sokáig kitolni a faceliftet. A baj az, hogy az idősödéssel nrmcsak a lágy szövetek, hanem a csont, tehát a koponya is változik, sorvad, és így egyre több lesz a bőrfelesleg, amit egy ponton túl nem lehet már tölteni, mert igen groteszkül néznénk ki - ott már muszáj vágni és újrapozicionálni a szöveteket.

7896. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7895. - 2af282e602)
2017. ápr. 28. 20:30
Na ez nem jó hír...
7895. 2af282e602 (válaszként erre: 7892. - 75Eperke)
2017. ápr. 28. 12:43

Én is kiszemeltem magamnak Beatrix doktornőt mielőtt itt franciaban töltöttek a járom csontomnal. Volt is időpontom vizitre ahol ha tetszett volna a dolog rögtön megcsinálja. Akkor én már tudtam hogy nekem juvederm voluma kell. Mert külföldi fórumokon is olvastam. És csak ez jött be mindenkinek. Szóval én mondtam hogy csak azt szeretnék mint anyag. Erre ilyen elég le kezelő módon azt mondta hogy ezt majd ő dönti el mi kell az én arcomba. Szóval meg se tudtam hogy dolgozik e egyáltalán juvederm volumaval. Én nem akartam próbálkozni más anyaggal. Az itteni plasztiksebesz is csak ezt az anyagot ajánlotta jaromcsonthoz. Úgy hogy én nem akartam mást. Szóval lemondtam a vizitet.


A honlapokon általában beavatkozás utáni fotók vannak. Tehát mondjuk nem tudjuk mi történik 6 hónap múlva. Lehet hogy az a töltés 3 hétig tök jó aztán fel is szívódik. Úgy látom ez a töltés dolog Magyarországon nagyon labilis. Mindenkinek pár hét alatt felszívódik. A száj plasztikan is olvasom hogy 1ml hyaluron pár hétig tart. Rejtély

7894. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7892. - 75Eperke)
2017. ápr. 28. 12:04
Amúgy tuti, hogy minden dokinak megvannak a maguk csontvázai, csak éppen a jó részük ki sem esik a szekrényből. A honlapra illetve referenciának természetesen a legjobb munkák kerülnek. Azt azért megállapíthattuk , hogy a név semmire sem garancia. Mindig kell számolnia kockázattal, sőt azzal is, hogy rosszabb lesz az eredmény, mint volt... erre is van nem egy példa itt a fórumon is.Sajnos benne van a pakliban, mint ahogy az is, ami a cél, hogy profi kezekbe kerülünk és remek eredményt kapunk. Nálam a Hifu ártott, az FTC, Sculptra nem sok vizet zavart, viszlát700 ezer ft.. ki az ablakon. Ja és a zsírolvasztást pótolhattam hyaluonnal, amire amúgy nem lett volna szükség. Az a baj, hogy még nincs igazi, érdemi megoldás azok számára, akik nem akarnak arcplasztikát.
7893. Ryana (válaszként erre: 7892. - 75Eperke)
2017. ápr. 28. 11:13
Tényleg nagyon jók a képek, bár némelyik pácienst nem értem. (Pl aki hyaluronsavval feltölteti a száját, de a dohányzóráncok nem zavarják. Na jó, ő tudja.)
7892. 75Eperke (válaszként erre: 7889. - Szédült-napraforgó)
2017. ápr. 28. 10:43

A honlapon is vannak fent képek (Dr. Brandl Beatrix) a Csonka Pici is csúcs lett, de a kérdés itt is az, hogy van e retus :S


Egyébként ha az a valóság, akkor nagyon szépen dolgozik a doktornő, nekem tetszenek a munkái (egy-kettőt leszámítva, ami nyilván páciens kérésére lett így kialakítva (kacsaszáj) )

2017. ápr. 27. 20:33
Arcomon. bocs..
7890. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7886. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 27. 20:33
Nálam lett egy lyuk az arcunban a Hifu után. Az FTC ( sima szál és COG) ezt még "látványosabbá" tette. Az alsó arc volumenén alig láthatóan emelt, de az sem tartott 1 évig ...((
7889. szédült-napraforgó (válaszként erre: 7884. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 27. 20:30
Most hogy írod, ránézésre én is azt tippeltem volna, hogy töltés van az arcukban, de szép az eredmény. Nem tudom, h ezeket a magazinos képeket mennyire retusálják.
7888. Gabinenje (válaszként erre: 7885. - 2af282e602)
2017. ápr. 27. 17:01
Neki mit csinált?
7887. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7881. - 8f8f3a827e)
2017. ápr. 27. 15:09

Igen, vannak páciensek, akik tájékozódnak, mielőtt orvoshoz mennek. :) Sose értettem azokat, akiknek fogalmuk sincs, hogy mit takar a kezelés, amit szeretnének, milyen gyógyszert szednek stb. Mint a viccben, amikor az orvos megkérdezi Mari nénit, hogy mi a panasza: 'Jobban tudja azt maga, doktor úr!' :)

Jó olvasni, hogy nem minden orvos gondolja úgy, hogy a pacik mind hülyék. ;)

2017. ápr. 27. 15:01

Korábban írtam, hogy két éve nyáron csináltattam vékonyszálas kontúrt. Nem mintha tényleg kellett volna, de nem bírtam magammal, nagyon szerettem volna valamit, ami több, mint egy kozmetikai kezelés, de mégsem drasztikus.

Semmi nem látszott a hatalmas véraláfutáson és a kezdeti duzzanaton kívül. Pénzkidobás volt. Több országban leálltak vele, mert nem hozta a kívánt eredményt. Talán azoknál, akiknek nagyon vékony az arcuk, emel valamit, de akinek van elég husi az arcán, annál teljesen hatástalan.

7885. 2af282e602 (válaszként erre: 7883. - Gabinenje)
2017. ápr. 27. 14:56
Nem saját. De valaki akit ismerek és ő jár hozzá.
7884. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 7882. - SSszonja)
2017. ápr. 27. 14:50

Saját véleményem csak mezoterápiáról van, Brandl Beatrix csinálta. Meg voltam elégedve vele, de hát ennél nincs rizikó. Ő fej-nyak sebész.

Szemzug feltöltésen pl. a celeb Horváth Éva volt nála, meg talán Gregor Bernadett (de lehet, hogy nála ez nem volt, viszont orcatöltés és szájtöltés igen). "Szaklapokban" olvastam ezekről, mint pl. Kiskegyed. :)

7883. Gabinenje (válaszként erre: 7880. - 2af282e602)
2017. ápr. 27. 14:02
Köszönöm szépen! Ez saját tapasztalat?
7882. SSszonja
2017. ápr. 27. 13:41
Brandl Beatrixről vmi vélemény? Ő csinal szemzug feltöltést ami a képek alapján tetszik.Lehet hogy legközelebb hozza fogok menni.
7881. 8f8f3a827e (válaszként erre: 7877. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 27. 09:42

Én is köszi. Konzervatív bőrgyógyászként nekem elég egyoldalúak az irányultságaim és tudásom, tapasztalatom. Amiket például a szemzug feltöltésről írtok, az teljesen új. Sokat tanulok én is. Legfőképpen azt, hogy nem minden beteg hülye... Bocsánat itt egy családban vagyunk.


Kolbi

2017. ápr. 27. 08:55
Dr Bajusz Huba profi zsírátültetésben.
7879. Gabinenje (válaszként erre: 7878. - Sylvia.Lilly)
2017. ápr. 27. 05:39
Köszönöm szépen! Pont azért gondoltam a saját testzsírosra, mert az tartós. Esetleg tudsz olyan dokit aki ilyet csinál? A Google nem sok mindent dob ki erre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook