Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


8626. bikinis1 (válaszként erre: 8625. - Gomboooc)
2017. dec. 3. 18:53
Szia! En szeretnek jelentkezni a naploba, en is most csináltam egy új arc naplót.
8625. gomboooc (válaszként erre: 8623. - Gomboooc)
2017. dec. 3. 18:50
na csináltam naplót, remélem,h tényleg titkos. elég béna,h egyszerre csak 1 képet lehet fetenni... feldobtam párat :)
8624. bikinis1 (válaszként erre: 8620. - Szédült-napraforgó)
2017. dec. 3. 18:37

Szia Napraforgó! :)

Nem tudom emlékszel e rám, de már beszélgettünk itt a témában 2 éve, de akkor nem mentem műtétre. Most viszont h 40 vagyok, és szeretnék.

8623. gomboooc (válaszként erre: 8621. - Szédült-napraforgó)
2017. dec. 3. 18:35
az napló? nem tettem még fel, nem tudom,h itt hogy kell, de megnézem és szólok, ha sikerült :)
8622. gomboooc (válaszként erre: 8618. - Kira2424)
2017. dec. 3. 18:33

megnéztem a honlapját... nem tudtam,h Ágafalva ennyire messze van :))))) igazából fogalmam sem volt róla,h hol van :))))


amúgy azt írja a honlapján a mini lfitről,h itt csak a bőrt feszesítik


"Mini facelift (kis mértékű arcplasztika) során csak a bőrt választják le és feszesítik az orcák mindkét oldalán."


Lehet mondjuk csak a megfogalmazás nem egyértelmű, de én úgy tudtam,h a miniliftnél is felvarrják a szöveteket(?), vagy valamit :) ... más dokik oldalán is ezt olvastam.

8621. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8616. - Gomboooc)
2017. dec. 3. 18:19
Esetleg rakhatnál fel képet magadról egy titkosba.
8620. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8617. - Bikinis1)
2017. dec. 3. 18:17
Minilift nem érinti azt a területet.
8619. gomboooc (válaszként erre: 8618. - Kira2424)
2017. dec. 3. 17:56
szia! nagyon köszi, rákeresek. többször láttam már itt a nevét :)
8618. kira2424 (válaszként erre: 8616. - Gomboooc)
2017. dec. 3. 17:45

Kb egy idősek vagyunk😉😉 és pont ugyanezzel a problémával küzdök. Szálbehúzásra gondoltam. Megkérdeztem erről a dokimat, aki a cicim műtötte és azt mondta, hogy annnyira laza a kötőszövetem, hogy nem lennék elégedett a szálbehúzással, és csak 6-12honapig tart. Ő arcplasztikát javaaolt.... szerintem érdemes lenne őt is megnézned 😉

Bár nem pesti ☹☹

Kovács Ferenc. Ágfalván. De, gyönyörűen varr 😉😉

8617. bikinis1
2017. dec. 3. 17:43

Sziasztok!


Mini arcplasztika során elkerülhetetlen a szemhéj plasztikázása is? Van most itt esetleg olyan, akinek volt mini plasztikája?

8616. gomboooc (válaszként erre: 8614. - Sylvia.Lilly)
2017. dec. 3. 17:09

egyet értek. én is úgy gondolnám,h nem a kor számít, hanem az adottságok. nálam ez genetika, mindig is nagyon lazák voltak a kötőszövetek, de arra nem gondoltam volna,h 34 évesen ennyire gáz lesz az arcom és ilyen szinten eltűnnek a kontúrjaim. :)


eddig 2 konzultáción voltam csak, mindkét doki azt mondta az arcplasztikára,h nem. az egyik azért, mert túl fiatal vagyok, a másik is azt mondta,h ilyen fiatalon nem hozna olyan eredményt, mert még túl rugalmasak a szövetek. mind a ketten a szálakat javasolták. tényleg nem tudom. én nem látok olyan nagy különbésget mondjuk a 34 és a 38 között... lehet,h tényleg nem vagyok még alkalmas egy ilyen beavatkozásra. lehet az is,h az átmeneti megoldások hosszú távon több pénzt hoznak. lehet,h egyszerűen csak nem akarták vállalni. bármi lehet. de nem szeretnék rosszindulatú lenni, ők az orvosok, ők tudják. :) az egyik doki olyan durván lerázott 15 perc után... kedvesen, de egyértelműen elküldött. :) lehet azért, mert előtte annyira rápörögtem a dologra, h elbőgtem magam a konzultáción :))))) és hát nem szeretik a lelkileg instabil pácienst. pedig én tényleg nem várok csodára, én abból szeretném kihozni a legjobbat, ami van. na mindegy. lesz még pár konzultációm, tényleg kíváncsi vagyok,h ki mit fog mondani. lehet,h néha eltúlzom a problémát, de csak azért, mert amióta ez van az arcommal, minden önbizalmam odalett. én szeretem magam, az önbecsülésemmel nincs baj, de utálom azt az elmosódott, nyúzott, fáradt arcot, amit jelenleg a tükröben látok. brühühü :)

8615. Smoochie (válaszként erre: 8612. - Gomboooc)
2017. dec. 3. 16:36

Ezt mondjuk nem értem. Mi az, hogy nem csinálják meg azt a mütétet? Mintha ez valami "jogosultság" kérdése lenne. Ha a TB finanszírozás szóba kerülne, akkor megérteném, hogy vannak indokolt és nem indokolt esetek, de kizárólag finanszírozási szempontból. De ez a TB-ügy a te esetedben nem merül fel, ugye?

Arcplasztikát nem csak a korosodás jeleinek eltüntetésére lehet alkalmazni, hanem akkor is, ha páciens valamit szeretne az ábrázatán átvariálni. Hát nem? De.

Miért nem akarhatsz te markánsabb állvonalat, alacsonyabb homlokot, határozottabb állat, vagy bármi hasonlót? A realselfen egy csomó ilyet látok.

Ilyenkor a dokinak el kéne mondania az összes tudnivalót, kockázatot, egyebeket, de ha a páciens kérése nem lehetetlen vagy ésszerütlen, akkor miért nem csinálja meg...?

8614. Sylvia.Lilly (válaszként erre: 8612. - Gomboooc)
2017. dec. 3. 13:58

Tudtommal ma már inkább az a trend, hogy nem annyira az életkort nézik a beavatkozásoknál, hanem az állapotot (ami szerintem elég logikusnak hangzik).

Nem tudom, mennyire vagy 35 alatt, de ha nagyon gáz a helyzet, akkor elvileg meg kéne hogy csinálják a miniftet, ha nincs más alternatíva.

Egyébként sokszor látni, hogy az idősebb korban végzett liftingek sokszor rosszul néznek ki, nevetségesek, mert amikor már eltűnt a zsír, az izom, az arckoponya is megváltozott stb. akkor lehetetlen természetes hatásúra megcsinálni az arcot.

Persze fiatalabb kor alatt itt inkább a 40-55, 60 évek értendők.

8613. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8611. - Smoochie)
2017. dec. 3. 13:05
Szerintem is.
8612. gomboooc (válaszként erre: 8599. - Velvet67)
2017. dec. 3. 12:11

én alapvetően nagyon ellene vagyok a mindenféle szálaknak, de főleg azért, mert voltam ilyen Fine Thread Contouringon és semmit nem ért, és emiatt rettenetesen haragszom a doktornőre, aki megcsinálta. Tudta,h mit szeretnék (emelést) és egy szóval sem mondta,h az FTC erre abszolút alkalmatlan. Bőrtömörség fokozást talán el lehet vele érni, de liftinget nem. Plusz olyan rosszul pozicinálta a szálakat, annyira előnytelen helyre tette őket, h még rosszabb az arcom, mint előtte -olyan elcseszett az egész, fura...ezt nem tudom hogyan leírni, de olyan nehéz lett a pofim és nagyon hangsúlyos lett az államon ez a pofazacskó (pre-jowl).


Az arcplasztikához még túl fiatal vagyok - mini liften gondolkoztam,de nem akarják nekem megcsinálni, amin nem is csodálkozom (35 alatt vagyok), de néha már annyira elkeseredett vagyok,h abba is belemennék. :) A zsírátültetést nagyon jó dolognak tartom, és ebbe már majdnem bele is vágtam, de arra jutottam,h még nem, és túl sok a fenntartásom is - pl. még nem szültem és, ha nagyon sokat hízom, az a zsírfeltöltés után nagyon meglátszik az arcon (már, ha megmarad a zsír :) ).


MIvel nem maradt más opcióm, megint elkezdtem nézegetni ezeket a hülye szálbehúzásos technikákat. :) és lehet,h adok egy esélyt ennek a Silhouette Softnak (csakis olyat szeretnék, ami felszívódó). Elkezdtem jobban utána nézni, és ez már nem ugyanaz, mint a régebbi mindenféle szálas technikák, amik óriási kudarcot vallottak egyébként, főleg a COG szálak - fertőzést okoztak és nagyon roncsolták a szöveteket. Ilyet soha ne csináltassatok szerintem.


A Silhouette Softról a youtube-on és Realselfen is csodás eredményeket láttam. De innentől jön az,h olyan orvos kell ehhez is (mint mindenhez), aki profi benne. Pl. ha nem a megfelelő mélységbe teszik, itt előfordulhat az,h áttetszik a bőrön, puklik, horpadások jelennek meg. Egyébként arcbénulást is gyönyörűen korrigálnak vele.


Itt számomra is kérdés, hogy a lifting után mi lesz a bőr gyűrödésével, meg pl. az orcán, ahol behúzzák a szálat és feszítik is, lesz egy pici lyuk. Meg elég sok a gyűrődés az arcon a kezelés után közvetlenül. Ezek (elvileg) idális esetben eltűnek 1-2 hét alatt, a bőr "kirúgja magát".


Itt pl. tök jól látszik,h mennyire gyűrödött bőr, aztán elvleg oké lett minden: [link]


Ha youtube-ra beírjátok, h Silhouett Soft, nagyon sok "műtéti" videó van. Amúgy Realselfen 100%-os az értékeslée. De persze az interneten lévő dolgokat (is) fenntartással kell kezelni. :)


Amúgy a Silhouette Lift, a Softtal ellentétben (ha jól értem, de ebben nem vagyok biztos) nem felszívódó, és invazívabb - metszés is van a hajas fejbőrön.


Jövő héten megyek konzultációra, én is Bulyovszkyhoz. A probléma az,h nekem 2-2,5 hónapja csinálták ezt a szaros FTC-t és sajons egészen biztos vagyok benne, h várnom kell, amíg az felszívódik :'( mert azt is 3-5 mm mélyre tették, és a Silhouette Soft is ebbe a mélységbe megy. :(


Egyébként, ha lenne lehetőségem mini plasztikára, biztosan azt választanám, de egyelőre sajnos nincs.. ezzel talán kihúzom addig, amíg nekem is lehet :) Kiderül.

8611. Smoochie
2017. dec. 3. 11:44

Az a nagy baj, hogy nálunk nincs egy olyan oldal, mint a realself. Ahova a felhasználók megírják, hogy melyik orvosnál milyen kezelésröl mit tapasztaltak, és többnyire fotókkal is dokumentálják. A jó dokiknak a legjobb reklám, a rosszak pedig kajakra megkapják a magukét.

Ha értenék hozzá, megcsinálnám a magyar változatot. Bár ez a piac elég kicsike, de azért tutira lenne igény ilyesmire.

Nyilván megpróbálná némely orvos befolyásolni, mint ahogy most a legkülönbözöbb fórumokat is. De legalább egy helyen lenne minden :)

8610. Tünde42 (válaszként erre: 8605. - Szédült-napraforgó)
2017. dec. 3. 11:38

Szia.

Igen nekem végül vissza lett fizetve a pénzem.Viszont azzal még a probléma egy része nincs megoldva.Egy időre feladtam a rossz tapasztalatok miatt.És mivel nekem nem kéne teljes újra csak az egyik oldal és ott is csak arcközép erre keresek egyszerűbb megoldást,ha lehet Bp en.

8609. Tünde42 (válaszként erre: 8599. - Velvet67)
2017. dec. 3. 11:36
Szia drága!Köszönöm szépen a segítséget.
8608. poppylondon (válaszként erre: 8607. - Szédült-napraforgó)
2017. dec. 3. 10:48
Pont ez az: hogy ezzel vissza is élnek. Aztán kicsit furcsán is néznek rám, amikor odamegyek és akadékoskodok, vagy egyszerűen eljövök onnan, és azt mondom, hogy még végiggondolom. (Persze azt nem teszem hozzá, hogy hazamegyek és elolvasom a fellelhető összes szakirodalmat, elrontott beavatkozások után kutatok, és végigolvasok minden fórumot, amit fellelek, és majd utána jövök...)
8607. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8606. - Poppylondon)
2017. dec. 3. 10:13
..és.. durván a mi pénztárcánkra:)) Mert bizony,a dokik honlapjai ígérik a csodát ... és az orvosoknak mindig jobban hiszünk.
8606. poppylondon (válaszként erre: 8603. - Szédült-napraforgó)
2017. dec. 3. 10:08
:-D :-D Igen-igen, én is érzem a sorsközösséget. De azt hiszem, ez még mindig jobb, mintha minden héten nekivágnánk valaminek, nem gyötörnének kétségek, és aztán éreznénk magunkon a kezelés "áldásos" hatásait, amit még nehezebb kijavítani. Mert ígéretből van bőven, sajnos még a szakemberek között is, nemcsak a kozmetikusok körében: és számomra az egészben ez a legszörnyűbb. Bár mondjuk az is igaz, hogy a nagymamám mindig azt mondta, hogy az az igaz szegény, aki ígérni sem tud. Csak most speciel ez a mi kontónkra, sőt, a mi arcunkra megy. És ez nem fair, nagyon nem.
8605. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8567. - Tünde42)
2017. dec. 3. 09:23
Szia Tündi, ha jól emlékszem, neked nem hozta az eredményt az arcplasztika. Szerintem a szálakat felejtsd el, az még annyit sem fog hozni. Nem lennél elégedett. Szerintem...
8604. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8601. - Mimoka01)
2017. dec. 3. 09:18
Mimoka, igen én is sok jót olvastam BB-ről itt a nyilvános fórumon, de elárulom hogy pár totál elégedetlen eredményről is olvastam privát módban, és nem nyilvános naplókban. ( Ugyanakkor ez is szubjektív, lehet, hogy ami nekem nem tetszik, az másnak szép) De ez minden orvosra igaz lehet. Szerintem menj el több dokihoz is. Nekem BB túl "futószalagos", korrekciókat nem is vállal. Megvannak a korlátai. Láttam tőle nagyon szép szemeket , de olyat is, amivel nem nagyon lehet dicsekedni. Ugyanakkor az is biztos, hogy minden dokinak megvannak a csontvázai , csak éppen még nem estek még ki a szekrényből. Na most légy okos te is igaz? Szánj rá időt,menj el több helyre és utána dönts. Ha akkor is úgy érzed, hogy BB-ben töretlen a bizalmad, akkor ne legyen kérdés, hogy hozzá mész. Csak azért ne válassz valakit, mert sokkal olcsóbb. Akkor inkább gyűjtögess tovább.
8603. szédült-napraforgó (válaszként erre: 8595. - Poppylondon)
2017. dec. 3. 09:06
Poppy, fogalmad sincs, hogy merre tovább?! Akkor üdv a klubban.) A látványos azonnali megoldás "CSAKASZIKE", de ahogy olvashattad, ott s baromira elsülhetnek fordítva is a dolgok. Falak, falak és falak, és kérdőjel hegyek... én itt tartok, pedig már itt dekkolok köztetek pár éve....:))
8602. poppylondon (válaszként erre: 8598. - 2af282e602)
2017. dec. 2. 21:40
Tiszike, akkor csak a műtét marad szerinted?
8601. mimoka01
2017. dec. 2. 19:13
Sziasztok! Szemhej (alsó)plasztikaval kapcsolatban érdeklődnék:) irtam már pár embernek itt ,kivancsi vagyok a tapasztalatokra:) voltam konzultáción hyaluronsavas feltöltés kapcsán, de azt a karikás -odemas szemre nem ajánlottak. Január elején megyek Dr Bálint Beáta doktornőhöz konzira. Van itt akit ő műtött ?:) olvastam már róla ,viszonylag jókat írtak. Azért választottam a plasztikat mert nem találok egyszerűen más megoldást a szem alatti terület "javítására"..vékony az arcom nagyon,ezért meg a saját zsir feltöltésén is gondolkoztam ,de láttam nagyon csúnya végeredményeket. Szívesen veszem a tapasztalatokat :).
8600. cacc1f1f92 (válaszként erre: 8599. - Velvet67)
2017. dec. 2. 17:38

Szia!

Kopogtatok.

Lehet rosszul emlékszem, mintha bent lettem volna?

Szeretném tudni milyen komolyabb beavatkozást tervezel és szeretném követni 😊

8599. Velvet67 (válaszként erre: 8567. - Tünde42)
2017. dec. 2. 16:08
Kedves Tünde, Silhouette soft szálbehúzással kapcsolatban tavasszal voltam Bulyovszky és Kelemen doktor uraknál konzultáción, honlapjukon sokat írnak róla. Nevezetesen Duo Long Lift kezelést szerettem volna. Számomra megnyerőek voltak, de nem vágtam bele mert nagyobb beavatkozást latolgatok, ami koromból fakadóan kifizetődőbb lesz. Azt javaslom, mindenképp több orvoshoz menj konzultációra, ezekből is sokat lehet tanulni.
8598. 2af282e602 (válaszként erre: 8597. - Poppylondon)
2017. dec. 2. 11:25
De ha táska van akkor nem kellene tölteni.
8597. poppylondon (válaszként erre: 8596. - 2af282e602)
2017. dec. 2. 11:15

Köszi Tiszike! Azt is olvastam, hogy az alsót viszont csak egyszer lehet, úgyhogy azzal még várnék. Voltam BH-nál Szegeden, azt mondta, hogy ha tölt, oda is tölt. Csakhát nem vagyok valami bátor, meg csak nála láttam néhány képet másokról.

Viszont kicsit félek attól, hogy a zsírtöltéstől megváltozik az arcom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook