FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Arcfiatalítás, arcplasztika

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1424. cumus2014-04-18 18:49
Te kimondottan szép lettél ill. vagy:)
(válasz kisduna 1423. hozzászólására)

1423. kisduna2014-04-17 22:37
Szia! Kérdezz nyugodtan mire vagy kiváncsi? Nekem 3 hónapig volt érzékeny az arcom de csak kicsit.Voltam oxigénes arckezelésen és már az első alkalom után szinte teljesen megszünt és a belsö varratok csomócskái is eltüntek.
Azt nem tudom ki mi alapján szabja meg a árait de Papp doktór pl.ha arcot csinál aznap mást nem műt mert ezek a műtétek 5-6 órásak és szerinte a páciens megérdemli ,hogy a legjobb formáját hozza márpedig fáradtan nem lehet.Más még bevállal aznapra 1-2 cicit .
Az arcom feszességét én kértem,hogy a kevesebb több alapon csinálja és aki nem tudja nem is sejti ,hogy műtve vagyok.
(válasz mókus13! 1415. hozzászólására)

1422. cumus2014-04-15 21:47
Na itt vmi hiba történt, 2x ment el, pedig 1xkattintottam.

1421. cumus2014-04-15 21:43
Csak az a baj, hogy senki sem tudja elöre, hogy hogy fog kinézni a végén. Van aki 3x-os árat fizetett a szemhéjmütétre , neves orvosnál és még 5 korrekció se segitett rajta. Sokan vannak akik nagyon kevesett fizettek vagy semmit, mert Tb-re ment és gyönyörü lett. Tantinak és még egy pár lánynak az "év orvosa cseszte el a szemét lehet, hogy egy életre.
(válasz agi1966 1419. hozzászólására)

1420. cumus2014-04-15 21:43
Csak az a baj, hogy senki sem tudja elöre, hogy hogy fog kinézni a végén. Van aki 3x-os árat fizetett a szemhéjmütétre , neves orvosnál és még 5 korrekció se segitett rajta. Sokan vannak akik nagyon kevesett fizettek vagy semmit, mert Tb-re ment és gyönyörü lett. Tantinak és még egy pár lánynak az "év orvosa cseszte el a szemét lehet, hogy egy életre.
(válasz agi1966 1419. hozzászólására)

1419. agi19662014-04-15 16:29
Amég néhány orvos éves szinten 3-4 arcplasztikát csinál, addig Krasznai évi 15-öt, ráadásul több mint dupla áron. Ezáltal nagy rutinra tett szert, van szépérzéke, ez sem utolso dolog. Senki nem fizetne többszörös árat, ha nem érné meg a pénzét. Egyébként mindenki más technikával dolgozik. Ő" High SMAS hive".

1418. RekaBeka12014-04-15 10:53
Igen, ami látszik, az elég feszesnek tűnik, de például az alsó traktus, a nyak, az áll vonala, orr-ajak redő környéke takarásban van, pedig ott igazán beszédes az eredmény. Nekem ez a fotó kevéske lenne ahhoz, hogy megítéljem a munkát.
(válasz peonia53 1416. hozzászólására)

1417. RekaBeka12014-04-15 10:40
A nevét, egyértelműen, nem létezik ekkora különbség, egyszerűen megteheti, hogy ennyire megemeli a tarifát, mert egy életre biztosította már a folyamatos páciens utánpótlást a médiaszereplésekkel, és persze a korábbi gondolom minőségi munkákkal. Szerintem, és nyilván ez csupán az én véleményem, pofátlanok az árai, de az tény, hogy ez jogában áll, hiszen nincsen egységesített tarifa, mindenki olyan magasra szabja a sajátját, amilyenre nem szégyelli.

Agi1966 például a fellegekben jár az eredmény láttán, ő saját bevallása szerint egy percig nem bánta, hogy őt választotta. Meg is értem, mert csodaszép lett. Ezért fizetett, azt kapta, amit várt. Pont.:)

1416. peonia532014-04-15 10:20
Szia!

Én megnéztem kisduna képeit nagyon előnyére vált a műtét, feszes lett a bőre, fiatalos.

1415. mókus13!2014-04-15 09:29
Vissza kerestem a Kisdunát ,elég régen írt ,szerinted meg lehet még nézni a fotóit ? Arra lennék kíváncsi miért van az ,hogy a műtét után van akinek érzékeny az arca és van akinek nem .A műtét jellegétől ,orvostól,vagy a műtött érzékenységén múlik ? Én tudok egy nőről akit a Krasznai műtött (sok jót írtak a munkájáról) és még 3 év után is olyan érzékeny az arca ,hogy a kozmetikus ,az arc tisztítást is alig tudja megcsinálni .Mitől van az árban ekkora különbség ,az orvos névét gyakorlatát kell megfizetni vagy a műtétek technikáját ?
(válasz tanti59 1414. hozzászólására)

1414. tanti592014-04-14 21:00
Mit szeretnél tudni,kérdezz?
Pap Péter jó választás!kisduna-t csinálta itt.
(válasz mókus13! 1413. hozzászólására)

1413. mókus13!2014-04-14 20:32
Pap Péter akire még gondoltam .Láttam az Ági és a Vera fotóit is ,igazán szép lett mind a kettő.A Grigareknél voltam 2 éve,nem az arcom miatt voltam és kértem a tanácsát ,akkor nagyon korrekt volt.Telik az idő és lehet ,hogy a nyár előtt nem igazán lenne előnyös bele kezdeni ?!Elolvastam a szemműtétről írt fórumot is ...hát nem lettem bátrabb tőle.Az Ági és a Vera is azt írták ,hogy ők nagyon örülnek ,hogy megcsináltatták.Úgy látom ez a fórum nem nagyon aktív ,pedig jó lenne 1 pár tapasztalat ebben a témakörben is !!!
(válasz tanti59 1411. hozzászólására)

1412. grizus2014-04-13 11:30
Kolbi, biztos szó volt már róla, de az a kérdésem, hogy az SHR IPL arckezelésekről mi a véleményed? Köszönöm.

1411. tanti592014-04-13 09:34
Ágit-Krasznai csinálta
Vera_Molnár Miklós
Grigarek_még itt senkit,...én csak mellett halottam tőle:(
De ha döntöttél léci oszd meg a tapasztalataidat.
Pap,melyik?
Köszi
(válasz mókus13! 1410. hozzászólására)

1410. mókus13!2014-04-13 09:03
Sziasztok !
Szeretnék véleményt kérni a fórumozók közül azoktól akinek volt már arcplasztikája !!! 3 orvos közül szeretnék választani (és lesz elég bátorságom is )Krasznai,Pap és Grigarek .Az Ágié és a Veráé is szép lett ,nagyon jó lenne ha Grigarek műtétjéről is írna valaki !!!SOS !!!KÖSZÖNÖM

1409. MilaM2014-04-06 17:13
Nagyon köszönöm!
(válasz okoskolbász 1407. hozzászólására)

1408. okoskolbász2014-04-06 17:06
Ha eljutottál arra a szintre, hogy nem ugrasz be minden rábeszélő dumának, helyes úton jársz!

Az természetes, hogy minden orvos a saját habitusának, tudásának megfelelő módszert preferálja. Én a másik oldal szemszögéből elemezve most már megtehetem, kit vállalok, kit nem. Ehhez kell egy kor és tapasztalat, de legfőképpen bátorság. Amikor a pénz kilóg a páciens zsebéből, és merjem visszautasítani. Tudva, hogy valahol leteszi a zsetont, de nem nálam.

Voltam vagy 10 éve egy kanadai bőrgyógyász, plasztikai sebész előadásán Párizsban. Steven Mulholland egy egész napos kurzust tartott európai orvosoknak a szépítésről. A manus kinézete maga volt egy fricska, egy igazi bohém, belevaló, nagy tudású, széparcú orvos. Sötétszürke öltönyben és rózsaszín nyakkendőben nyomta, és ehhez egy ugyanolyan színű, rikító western csizmával. Vagy 50-en voltunk, ketten itthonról. Egyik kérdése az volt, a páciens kiválasztása, kit, mikor, hogyan vállaljunk. Azt mondta, a hozzá jelentkezők nagy része önértékelési gondokkal küzd, úgy mondta „stupid”, magyarán hülye. Ezeket nem vállalja. Másik részük nagyon gyorsan akar változást. Ezeket sem vállalja. Nem vállalja, akik nem tűrik a fájdalmat, nem tűrik el a kezelés utáni nyomokat, nem mondanak le a napozásról, szoláriumozásról, cigiről, nem hajlandók gyógyszert bevenni, nem hajlandók az utasításokat betartani. Nem vállal nagyon fiatalt és nagyon öreget sem. Nem vállal szegényt, mert nem akarja az összekuporgatott pénzüket elvenni és nem vállal gazdagot, mert az nem becsüli az orvost. Nem vállal reklamálóst. És így tovább… Szóval kerekedett a szemünk, míg végre kimondta, lényegében senkit sem vállal, mert ezzel a hozzáállással nincs is betege, és így nincs pénze, ezért orvos létére haknizik a világban, és balfék, félhülye, tudatlan európai orvosoknak tart jó pénzért továbbképzést. Volt nagy derültség!

Aztán, ahogy öregszik az ember, úgy kristályosodik ki az egész orvos-beteg kapcsolat. Az ember öregszik, szűkül a réteg, akit jó szívvel vállalunk. Amíg kezdő az orvos, addig mindent vállal, és az veszélyes. Minden esztétikával foglalkozó könyv ezzel a mondattal kezdődik: a páciens elvárásait egyensúlyba kell hozni az orvos tudásával, és terápiás lehetőségével. És ezt rendre megszegjük. Tudjuk, hogy már az első vizit után el kellene küldeni a pácienst, de nem tesszük. Ehhez kell a belső józan mérce.
Nekem, ki merem mondani a saját boldogulásom a legfontosabb! Én akarom jól érezni magam. Ehhez pedig az út az elégedett pácienseken vezet. A szépítészetre jelentkező páciensek 80%-a alkalmatlan a kezelésekre. Nem mérik fel saját magukat, más az elvárásuk, nincsenek a gépekről információjuk, türelmetlenek, nem értik meg, hogy „bőrben az igazság”, magyarán a bőr lassú.

Viziten megnézni az orvos arcát, megvizslatni az asszisztensnő fizimiskáját, nézegetni kezelés előtti és utáni képeket. Hamarabb érkezni, és később elmenni, beszélgetni a bemenő, ill. kijövő páciensekkel.

Kolbi
(válasz mengi89 1395. hozzászólására)

1407. okoskolbász2014-04-06 16:24
1393. hozzászólás

Kolbi
(válasz MilaM 1402. hozzászólására)

1406. okoskolbász2014-04-06 16:22
Az arcplasztikai műtét a legutolsó, vissza fordíthatatlan beavatkozás. Nagy döntés, nagy elhatározás, nagy vágás. 36 évesen még ez előtt nagyon sok HATÁSOS beavatkozás lehetséges. Ezeket merítsd ki először. Vizit, konzultáció több orvossal, és legfőképp kezelés előtti és utáni fotók nézegetése.

Kolbi
(válasz bikinis78 1396. hozzászólására)

1405. okoskolbász2014-04-06 16:17
Max. 20 perc.

Kolbi
(válasz Velvet67 1398. hozzászólására)

1404. bimbique2014-04-06 14:41
Szia Liliom. Nekem volt hyaluron savas töltésem kb. 6 éve. Nagyon elégedett vagyok vele, azóta sem jött vissza a repedés az orrom melletti lefutó redőbe. Most kezd egy kicsit látszani. A szemem alá nem töltöttek semmit, így arról nincs tapasztalatom. Nekem nem Pesten hanem Szolnokon végzeték a beavatkozást.
(válasz Liliom74 1403. hozzászólására)

1403. Liliom742014-04-06 13:55
Sziasztok az Aesthetica-ba mennék hialuronsavas ráncfeltöltésre nasolabiális redő feltöltésre, és az orvos azt mondta, h nem kell egy egész ml, így tenne a szem alatti karikákhoz is. Csináltak már valinek itt ilyet? én még soha nem voltam töltve hialuronnal, kicsit félek.

1402. MilaM2014-04-06 12:11
Sziasztok!
Volt már valaki esetleg ezen az Ultherapy "arcplasztikán"?? Nagyon szeretnék vmi információt a pr anyagon kívül, tapasztalatot vagy hatásleírást első kézből...Köszönöm!

1401. -Riababa-2014-04-05 22:47
Ez annyira igaz!!!
Egyébként a divatos esztétikai centrumokban van mindenféle kezelés. (Körúti Orvosi, Aesthetica, Royal Clinics stb.) Csak ezek a helyek sajnos a pénzlehúzásról híresek...nem feltétlenül a páciens problémája a fontos, sokkal inkább a pénze, de biztosan vannak kivételek is.

1400. -Riababa-2014-04-05 22:25
Köszönöm szépen!
A többit majd személyesen. :-)
(válasz okoskolbász 1392. hozzászólására)

1399. -Riababa-2014-04-05 22:21
Nekem az orr-szájzug redőbe és a szájzugtól lefelé futó mélyedésbe került zsír. Ezek inkàbb arcformából adódó problémák, mint ráncok. Korábban 1 ml hialuront kaptam ezekre a területekre, de az nem töltötte fel ennyire.
(válasz mengi89 1389. hozzászólására)

1398. Velvet672014-04-05 21:20
Kedves Kolbi! megmondanád nekem, hogy mennyi ideig lehet vagy szabad egy szonoforézis kezelést csinálni? vettem egy rio arctisztítót, uh-gal, de a leírásban nem térnek ki a kezelés hosszára. Így bekenem az arcom szérummal, 1-2 percig használom csak a gépet, nehogy kárt tegyek a kötőszövetben...mi a véleményed erről a hatóanyagbevitelről? azt olvastam róla, hogy segíti a vérkeringést is.... válaszod előre is köszönöm!

Ui: a fb-on udvariasan megkérdeztem a Mo-i forgalmazót a kezelés időtartamáról és törölték a kérdésemet! :( pedig tervbe volt véve, hogy veszek tőlük egy arcfeszesítőt (RF), de ezek után legszívesebben a meglévőt is visszaküldeném nekik!...

1397. Velvet672014-04-05 20:59
Sziasztok Lányok Fiúk! :)
osztom a véleményed...
én már arra is gondoltam, hogyha a kiválasztott eljárást csinálnák valakinek, akkor megnézhessem a kezelés végén, de gondolom nem rajonganának az ötletért :)
Sajnos a hyaluron szájfeltöltés szinte tova tűnt az ajkaimban (pedig jó minőségű volt az anyag és előttem bontotta fel a kedvenc dokinőm L.B... január közepén kaptam...

1396. bikinis782014-04-05 16:01
szia Kolbi!

köszi a segítséget..hát most elkeseredtem..
szted 36 évesen az ember fiatal az arcplasztikához?
én nem vagyok ráncos..csak oldalt lóg a bőröm az arcomon..és ez nagyon zavar..
(válasz okoskolbász 1393. hozzászólására)

1395. mengi892014-04-05 01:08
Az a baj h vtam már több helyen és a tapasztalatom sajnos az h az összes orvos az ő
kedvenc kezelését részesíti előnyben. Amit ő szeret csinálni v amihez a legjobban ért..egy olyan orvossal kéne beszélnem ahhoz h reális képet kapjak a lehetőségekrol
és a nekem legmegfelelőbb kezelesekrol, aki éppúgy végez plasztikai beavatkozást mint ahogyan bormegujito, feszesito kezeléseket is ..ez utóbbiból pedig
az összes felét és mindezt úgy hogy anyagi érdekek vagy esetleg a nagyobb tapasztalat ne húzza függetlenül a latottaktol egyik vagy masik irányba..eddig ahány orvosnál voltam annyi javasolt mást.és végső soron megiscsak nekem kell majd eldontenem h A vagy B kezelést választom. Ehhez pedig szerintem a legnagyobb segítség ha vannak akik saját tapasztalattal szolgalnak, partatlanul. De lehet h csak rosszul valasztom ki a Dokikat:)
(válasz okoskolbász 1394. hozzászólására)