Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8009. Pink782017-05-27 17:54
Szia!

Restylene volt az anyag. A rossz helyre (felületesen) beadott hialuronsav a szem alatti területen évekig ottmarad. Tehát ha tetszik, hamar fel fog szívódni, ha nem, mert túl sokat adtak és rossz helyre, akkor jó sokáig ott tud maradni:((
A kioldás egy enzimmel történik, a töltés helyére beadják (több kis szúrás) és láss csodát a hurka a szem alól eltűnik. Jó esetben. Rossz esetben a saját szövetdet is megeszi és gödör keletkezik, megráncosodik a bőr, stb. Ezért vártam vele olyan sokáig, mert nagyon féltem. A legjobb ha magától szívódik fel az anyag.
A felszívódás egyenletes, gyakorlatilag az enzim elfolyósítja a töltőanyagot és a szervezet lebontja.
Én dél körül kaptam meg és estére látványosan leapadt a pukli. Sajnos a végeredmény csak pár nap múlva végleges, az eufória után rá kellett jönnöm, hogy a négy évig kifeszített bőr alól ha eltűnik a töltés, az nem lesz tökéletes, de sokkal inkább egy kicsi ránc, mint egy hurka a szem alatt.

8008. Rawin2017-05-27 14:30
Szia! Örülök, h írtál! BH-val én is meg vagyok elégedve, nekem szintén csináltak tetoválás eltávolítást. Korrektek voltak, az utolsó lövésalkalmakat ingyen kaptam.

Most a Venus Viva Rf arcfeszesítő kezelést kezdtem el náluk, amelyet egyelőre nagyon jónak találok, meglepően hatásos már ez az első alkalom is /még 2 van/. Persze esztétikai kezeléseknél mindig nyugtával dícsérjük a napot, viszont a kezdeti hatás nagyon tetszik!

Melyik/milyen anyaggal lett töltve az arcod, hogy 4 évig kitartott? Ez rengeteg idő.. Hogy működik a kioldás? Egy helyre szúrnak be egy kis anyagot, vagy több kisebb szúrás történik?
A felszívódás egyenletes, tehát arányosan egyre kisebb lesz, vagy ez változó és egyenetlen, amelyet esetleg surló fényben még látni is lehet?
(válasz Pink78 7986. hozzászólására)

8007. tiszike22017-05-26 22:06
Van egy új naplóm. Akit érdekel az arctöltésem sajátkezuleg kopogjon. Még 1 óráig van internetem.

8006. szijgyartoe2017-05-26 20:37
Várjuk nagyon!😊😗
(válasz tiszike2 8004. hozzászólására)

8005. kori542017-05-26 20:16
Szerintem attól is függ milyen tempóban nyomatják be az anyagot.Nekem a orrtőig ment fel az arcközépről. Úgy kellett szétmasszírozni egy göböt. Még jó, hogy időben észrevettem.
(válasz szédült-napraforgó 8002. hozzászólására)

8004. tiszike22017-05-26 12:41
Valamelyik nap teszek végre
(válasz 75Eperke 8003. hozzászólására)

8003. 75Eperke2017-05-26 11:06
Képet mikor láthatunk? ;) :D
(válasz tiszike2 7999. hozzászólására)

8002. szédült-napraforgó2017-05-25 20:25
Nekem egyszer a számból mászott fel az orrom alá. Persze a doki állította, hogy lehetetlenség. Az orr melletti redőből is vándorolt már el.... arra is azt mondta, hogy kizárt dolog.
(válasz kori54 7985. hozzászólására)

8001. tiszike22017-05-25 17:41
YouTube

Facegym
(válasz Ryana 8000. hozzászólására)

8000. Ryana2017-05-25 07:39
Miféle arctornát?
(válasz SSszonja 7994. hozzászólására)

7999. tiszike22017-05-24 18:28
Jelentem tökéletes lett a töltésem...
Az igazság hogy még kellene 1ml hogy még szebb legyen. Olyan mint amikor be volt picit duzzadva a 2. 3. nap.

7998. kori542017-05-24 10:50
arcbűr=arcbőr :D

7997. kori542017-05-24 10:49
Nem teljesen, de a hajnak biztosan jót tesz a vérkeringés fokozása és miért ne tenne jót az arcbűrnek is? Sőt, a fordított gravitáció se árthat :)
(válasz Velvet67 7996. hozzászólására)

7996. Velvet672017-05-24 10:33
ezt most komolyan mondod???? :D
(válasz kori54 7992. hozzászólására)

7995. Velvet672017-05-24 10:32
arctorna jó... ha valaki elég kitartó.
Viszont akinek hialuron feltöltése van, annak számolni kell vele, hogy jóval hamarabb kimegy...
(válasz SSszonja 7994. hozzászólására)

7994. SSszonja2017-05-24 10:06
Az arctornát próbáld meg esetleg.az arc közeprészét picit meg lehet vele emelni.ha belegondolunk a fenék is feljebb kerül edzessel az arc miert lenne más.
(válasz Ryana 7993. hozzászólására)

7993. Ryana2017-05-24 08:22
Megcsinálták, igen, pofi-töltés hyaluronsavval. Eddig nem írtam, mert utaztam meg haboztam az eredménnyel kapcsolatban.

Ugyanis ez is olyan, hogy "nem rossz, de..."
Utólag visszagondolva mostanában minden kezeléssel így járok.

- Kapom a botoxot, de nem dermeszti le teljesen a glabellát, még mindig mozog. Nagy adagot viszont nem kaphatok, mert hatalmasra dagad, ezért el kell osztani. Kis adagokban viszont mégsem lehet annyira hatásos. Tehát nem hiába kapom, de lehetne jobb is.
- Hyaluron a marionett-ráncba. Jobb lett, tényleg, sokkal jobb. Csakhogy most már látom, hogy dudorodik kissé, és ez nem tetszik. Ha vigyorgok vagy nevetek, új helyen látszanak a ráncok, és a számuk nem lett semmivel sem kevesebb. Csak máshol gyűrődnek, és ez fura.
- Hyaluron a pofiba. Jobb lett, de minimális a különbség. Mikor elkészült, a jobb oldalon természetellenesen hurkásnak láttam, ez mára finomult, már természetes, szépen kialakult. Valamennyivel jobb lett, de úgy érzem, ez is lehetne jobb. Több anyag kellene? Nem bántam meg, és használt, hatott is, de egyáltalán nem érzem látványosnak.

Néha már erősen a műtét felé tendálok, noha 39 évesen ez még - mások szerint - korán lenne. A helyzet az, hogy vékony vagyok, horpadt a fejem. Lazul a kötőszövet, és előállt a szokásos helyzet, hogy ha egy centit emelnénk rajta, pont jó lenne. Csakhogy voltam szálbehúzáson, meg lett emelve, jó is lett valamennyire, és mégse eléggé.

Úgyhogy most ez van: valamennyire hatásos volt minden, de nem eléggé.
(válasz Csipkezsepi 7955. hozzászólására)

7992. kori542017-05-23 16:21
Szerencse a szerencsétlenségben, mert amit kértem és amiért odamentem pont azt nem tudta megcsinálni.
Ja, elég ha csak a fejedet lógatod le az ágyról :)
(válasz Velvet67 7989. hozzászólására)

7991. SSszonja2017-05-23 15:08
Nekem előzőeg olyan anyag volt bent ami jobban hajlamos ödemara es sokszor megduzzadt es olyankor örültem.most olyan van ami nem hajlamos ödemára es már szinte semmi se latszik belőle..februarban tettek be.anyagnevet nem tudok.legkozelebb megint az ödemasodót fogom kérni.
(válasz Velvet67 7989. hozzászólására)

7990. Studio642017-05-23 14:20
Jajj, nem ezt a választ vártam 😂
(válasz tanti59 7977. hozzászólására)

7989. Velvet672017-05-23 13:53
akkor Kori neked nagy szerencséd van :) nekem nem ment feljebb onnan, pedig legutóbb igen csak kérleltem a dokinőt, hogy csináljon valamit...
Max ha fejjel levele aludnék, hátha kicsit odaszivárog... :D
(válasz kori54 7985. hozzászólására)

7988. Pink782017-05-22 18:32
Szia!

Köszönöm! Budapesti vagyok, kell itt is lennie valakinek aki jó botoxban! : ))

A tetoválást szemöldökről is el tudják távolítani, amire érdemes viszont felkészülni, hogy nem egyenletesen halványul, hanem foltokban lesz világosabb és kb 6 alkalom mire kijön. De egy kis sminkkel biztosan át lehet vészelni.
(válasz MaxiGabs 7987. hozzászólására)

7987. MaxiGabs2017-05-22 18:03
Szia, sajnálom, hogy így jártál.. ha esetleg még valaha hajszálérrel, visszérrel vissza kéne menned, Boros dokit ajánlanám. Gyors, hatékony és amennyire lehet, fájdalommentes.
Nem tudom merre laksz, de Sopronban ismerek egy jó dermatológusnőt, nagyon szép és természetes a botox munkája. Tudom, nem főváros, nekem is egy kis idő eljutni, de eddig megérte!
Szemöldökről is szépen el tudják távolítani a tetkót? Nekem nemrég csinálták de mégse tetszik, más lett a formája :( néha utálok nőből lenni!
(válasz Pink78 7986. hozzászólására)

7986. Pink782017-05-22 17:53
Sziasztok!

Régóta olvasgatlak benneteket, gondoltam megosztom tapasztalataimat viszonzásul a sok infóért: ))
Szemárok töltésen Brandl Beatrixnál voltam 4 éve.
Nekem nagyon elszúrta, rossz helyre töltött túl sokat. 4 év alatt nem szívódott fel, pár hónapja oldattam ki külföldön. Nem lett tökéletes, de egész jól megúsztam végül,leszámítva a 4 évnyi várakozást, reménykedést, sírást és a kioldástól való rettegést

Emberileg amúgy nincs panasz a doktornőre, felajánlotta, hogy helyrehozza, de nem mertem befeküdni újra a keze alá.

Bajusz Hubánál tetoválás eltávolításon voltam (szemhéjról). Vele maximálisan meg voltam elègedve. Minden pont úgy történt ahogy mondta.

Legutóbbi tévedésem Krasznaiékhoz vezetett, ahol testvére Attila visszérműtött. A mütét sikerült, ellenben az esztétikai része nem. Második fordulóban Rf frekvenciás tüvel kezelte a kisebb lila ereket. Azt mondta, hogy 8 hét alatt nyom nélkül gyógyul a beavatkozás helye. A lábam most (12 hete) olyan, mintha egy varrógéppel végigmentek volna az ereimen. Az erecskék pedig alatta virítanak. A bőrógyász szerint kb 6 hónap mire elhalvanyulnak a hegek, de az erek nem tűnnek el, azokat újra kell kezelni, de csak ősszel.Én hülye,azt hittem, hogy kicsit több mint 500e ft-ért majd szép lábaim lesznek nyárra! Mekkora balek vagyok!

Most botoxra készülök, Papp Ildikót néztem ki, de igazából rettegek, hogy megint melléfogok!
Tudtok ajánlani valakit?
Előre is köszi!

7985. kori542017-05-22 16:53
Nekem az egyetlen ami pozitívum volt az arctöltésnél, hogy feljebb ment az anyag és így kéretlenül is a szemárokba került. Főleg az egyik oldalon kicsit gázos is volt már, de legalább ez megoldotta. Azt akarom ezzel mondani, hogy nem kell célzottan a szem alá lőni, de alulról felfelé kanüllel is feltöltődhet simán a szem alatti árkos terület :) Nekem pofacsont alól ment oda, külön nem is kértem.
(válasz Velvet67 7984. hozzászólására)

7984. Velvet672017-05-22 14:18
Szia! elégedett vagyok a doktornővel, azóta voltam utántöltetni, hogy tartósabb legyen. Viszont oldalt szememnél van egy árok, ahol már vékony a bőr stb. sajnos oda még kanüllel sem akar anyagot adni...azt mondta ő nem vállalja be.. :(
szájfeltöltés is, amit csak én tudok, az is egyértelműen látszik...
(válasz Csipkezsepi 7983. hozzászólására)

7983. Csipkezsepi2017-05-21 12:14
Szia Velvet! A márciusi Sz.H. általi szem alatti feltöltésed mostanság milyen állapotban van?
(válasz Velvet67 7982. hozzászólására)

7982. Velvet672017-05-21 11:55
Sziasztok! van aki közvetlen szem alá töltetett és elégedett volt??? kinél volt?
(válasz Sylvia.Lilly 7964. hozzászólására)

7981. tiszike22017-05-20 21:49
Ma már kicsit sem dagadt be. Nagyon picit érzékeny. Lila folt már szinte alig látszik. . És annyira de annyira jó lett. Ott teltebb ahol én akartam. És teljesen szimmetrikus. Remélem így is marad..
Én is inkább magamnak csinálok egyes dolgokat. A körmöm, hajfestes, gyantázás.

7980. MaxiGabs2017-05-20 21:02
Nem semmi :) nagyon ugyes vagy! Kulfoldon talan az ember meg jobban 'raszorul' az ilyesmire, en 11 evig eltem Londonban, sokmindent magamnak oldottam meg, mert amilyen gagyin csinalnak sok dolgot, annyira dragak is... tisztelet a kivetelnek. Ha jol utanajarsz a temanak, akar pro is lehet beloled az biztos. Ha neadjisten tenyleg palyat valtoztatsz, en is kerek idopontot :)
(válasz tiszike2 7979. hozzászólására)