Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9015. szédült-napraforgó2018-01-23 11:35
Szia!remelem jol sikerul szerintem is dominans tenyezo a doki.
(válasz gomboooc 9014. hozzászólására)

9014. gomboooc2018-01-23 11:00
nekem 2 nap múlva lesz a zsírfeltöltésem Kelemen Ottónál.... egyre jobban izgulok, kicsit félek is, de annyira utálom a mostani állapotot,h nagyjából úgy vagyok vele,h muszáj,h végre csináljanak velem valamit :) én igyekeztem nagyon körültekintő lenni az orvos és az adott kezelés kiválasztásánál is, szóval húúúúú. izgulás :)

Ezt a doki írta, van pár előtte/utána kép is:
[link]

Egyébként ez a zsírátültetés dolog egyszerűnek tűnik, hiszen ugyan már, mi ez, csak egy feltöltés - de ez nagyon-nagyon nem igaz!!!!!! Kb egymillió posztot, kérdés/választ elolvastam Realselfen :)) rengeteg blogot megnéztem, és abban mindenki egyetért, hogy ez az egyik leginkább techinkafüggő bevatakozás - az egész bevatakozás sikeressége ezen múlik, rengeteget számít és ha valaki nem megfelelően végzi (nyilván ez mindenre igaz), akkor jön ez a sok elcseszett eset, amiről ti is írtok - a hegszövet, a puklik, az aszimmetria, stb.

Hát, én csak bizakodni tudok,h minden oké lesz... :)

9013. anyucica452018-01-23 07:43
Lehet, hogy már írtam korábban, Sopronban volt egy vendégem, egy elfuserált zsírfeltöltés után jött hozzám. Én soha olyan mély, és természetellenesen elhelyezkedő ráncokat nem láttam még, mint amilyenek az ő arcán keletkeztek a zsírfeltöltéstől.
(válasz szédült-napraforgó 9006. hozzászólására)

9012. szédült-napraforgó2018-01-22 23:15
Mondjuk, ha semmit sem csináltatnánk meg, amiről olvastunk negatívumot, akkor szó szerint SEMMI beavatkozást nem vállalnánk.

9011. tiszike22018-01-22 21:02
Valóban
(válasz Velvet67 9010. hozzászólására)

9010. Velvet672018-01-22 20:06
sajnos minden beavatkozás veszéllyel jár.
Legyen egy egyszerű Hifu kezelés, ami többünknél zsírvesztést okozott,
Vagy cici impli. Van akinek már műtét után ki kell venni, a teste tiltakozik és örülhet, ha nem okozott szövődményeket. Olyan is van akinek 15 évig gyönyörű cickója van, semmi baja, mehet cserére.
Hyaluron töltéseknek sem tudjuk még igazán a következményeit...
(válasz szédült-napraforgó 9005. hozzászólására)

9009. peonia532018-01-22 18:29
Szia!

Csak ott várható sorvadás szerű képződés ahonnan kiveszik a zsírt pl. has vagy ott is ahová betöltik.
Én is gondolkozom ezen a beavatkozáson.
Zsírom lenne bőven csak nem mindegy utána milyen kráterek keletkeznek.
Nem bírom nézni az orvosi műtétek egyéb beavatkozások videóit amit időnkét megosztotok. Így nem vagyok tájékozott, viszont szép végeredményt már láttam.

9008. Sylvia.Lilly2018-01-22 18:19
Úgy látszik, a legkevesebb problémánk akkor lesz az öregedés során, ha még hamvasan, szépségünk teljében, friss üde fiatalon elhatározzuk, hogy vigyázunk magunkra, amennyire ez a mi kezünkben van.
Tehát:
- jól megválasztani a szüleinket (genetika) :)
- minimális UV terhelés az évtizedek során
- szigorúan kerülni a jojózást, megtalálni es elfogadni egy olyan testsúlyt, amivel jól érezzük magunkat és ezt tartani (sokan nem gondolnák, hogy ez milyen fontos)
- cigi, sok alkohol, drogok, felesleges gyógyszerek kerülése
- elegendő alvás
- sok folyadék, alapvetően kiegyensúlyozott táplálkozás
- egy bizonyos kor fölött tilos a túlzott soványság, az esztelen fogyókúra, a 20 éves korunk körüli testsúly hajkurászása a kapuzárási pánik során, mondván, még egyszer "jó nő" akar lenni. Nem lesz az.

Biztos ki lehet még egészíteni a listát, de kb. ez az alap, így már nem lehet nagy baj.
A csontunk, arckoponyánk, izmaink, szalagok stb. változnak, ezek ellen tehetetlenek vagyunk. A fenti lista a bőr állagának karbantartására szolgál, több-kevesebb bőrlógást és egyebeket így sem tudunk elkerülni, de talán könnyebb dolga lesz velünk egy plasztikai sebésznek, ha itt az idő némi renoválásra.

9007. tiszike22018-01-22 18:06
Na majd ki keresem azt az amerikai dokit aki erre specializálódott hogy a régi göcsörtös zsirtolteseket korrigálja hyaluronnal..Na én amikor azokat a fotókat láttam gondoltam hogy nekem nem lesz zsirtoltesem.
(Mondjuk aztán sose lehet tudni nálam)

9006. szédült-napraforgó2018-01-22 17:28
Amúgy meg azt sem tudjuk, hogy azok a késői "szövődmények" nem lehetnek-e amiatt, hogy a doki valamit nem csinált jól. Bár akkor meg előbb lett volna ronda, nem tíz év múlva. A fene sem tudja..

9005. szédült-napraforgó2018-01-22 17:27
Tiszike, én teljesen el tudom képzelni, amit írtál a zsírfeltöltés késői hatásairól. Biztos, hogy ez valós kockázat. A franc, pedig azért ezzel kacérkodtam:)) Nekem anno a Sashegyi doki mondta, hogy ő teljesen zsírfeltöltés ellenes, és ő is ilyesmit emlegetett, hogy kiszámíthatatlanabb a zsír, és sok év múlva lehet gond, illetve azt mondta, hogy látott pár év után olyan sorvadásos szerű képződéseket a kivett zsír helyén. Olyan lyukasodásszerű bőrfelületeket. Az a baj, hogy mi is itt csak friss eredményeket láttunk, sok éves tapasztalat nincs. Pedig a friss eredmény nagyon kecsegtető én is erre felé hajaztam, de most, hogy újra a látóterembe hoztad ezt , nem is tudom...

9004. szédült-napraforgó2018-01-22 17:12
Aztán lehet, hogy tovább tart, hogy elmúljanak a külső nyomai, mint az arcplasztikának.
(válasz okoskolbász 9001. hozzászólására)

9003. szédült-napraforgó2018-01-22 17:11
Főleg, ha egy elismert bőrgyógyász oldalán látod, aki az arcplasztika alternatívájaként kínálja jópénzééé. Nem egy sarlatán, nem egy kozmetikus, hanem egy orvos.
(válasz Ica Hajós 9002. hozzászólására)

9002. Ica Hajós2018-01-22 17:00
Hát mondasz valamit...
De mi nők sok mindenre képesek vagyunk, mire belátjuk.a Te szavaiddal élve, hogy ha egy kabát bő, abból be kell venni.
(válasz okoskolbász 9001. hozzászólására)

9001. okoskolbász2018-01-22 16:07
Bőrgyógyászként eléggé érdekes véleményem van a szálbehúzásokról.

Egy csúnya példával élve, ahhoz tudom leginkább hasonlítani a szálazást, mintha a férfiembernek megnyúlik a fenekén a nadrág, szépen kifényesedve, lötyögössé válik. Ebbe belehúzunk vagy két szál vastagabb cérnát, és lám csoda történik, a lottyadt gatyának tartása lett! De ha jobban megvizsgáljuk, akkor látható, ahol meghúztuk, ott passzent, míg máshol kis tasak képződött. Nosza, húzzunk be többet, meg olyan szálat is, amilyen szövetből készült a nadrág. Divatosan beolvadó vagy felszívódó és a többi jól hangzó jelző. Majd később ne csak a horpaszba tegyünk, hanem már fentebbről, hogy ne látszódjon a toldás. Meg lehet forradalmian újítva, mintegy hálót is lehet betenni, már a slicctől hátrafelé megelőzésképpen. Ugye, milyen szép lett a gatya!

Az arcunk élő szövet, sohasem lehet ezt az aszimmetrikus testrészt mindenki megelégedésére tökéletesen megújítani. Mindig lesznek horpaszok, gyűrődések, kidudorodások, besüppedések. Meg az egész olyan mesterkélt.

Kolbi
(válasz Ica Hajós 8994. hozzászólására)

9000. Retti282018-01-21 22:30
Köszönöm mindenkinek a válsszokat!tudja vki, Dr. Szőcs Hajnalnál mennyibe kerül a konzultáció? Rajta kívül kit ajánlanátok még nyugodt szívvel?

8999. Csillagocska272018-01-21 22:11
Sziasztok.
Dr. Afshin Dehgani-nàl van valakinek tapasztalata?

8998. Csillagocska272018-01-21 22:09
Irtam privàtot Ica de most làtom fura jelek lettek a levelembe.

8997. Ica Hajós2018-01-21 21:37
Ez smas réteget érint, gyakorlatilag az arcplasztika vágás nélküli verziója.
Egy hölgy írta, hogy sokan is,erik. De nem ér semmit.
Ezért vagyok tanácstalan.
Ezt nálunk csak Cernus Krisztina csinálja.
(válasz szédült-napraforgó 8995. hozzászólására)

8996. kori542018-01-21 21:14
Én csak azt nem értem, hogy van akinek két-két szálat húznak be, másnak meg 80-at. Volt itt egy lány aki ezt írta.

8995. szédült-napraforgó2018-01-21 20:55
Igen, ez ilyen háló szerű szálbehúzás igaz? Erről itt még senki sem írt.

8994. Ica Hajós2018-01-21 17:38
Senki nem írt róla semmit, így nem tudtam, hogy eredménytelen ez a sok wzenvedés és penz.

8993. Ica Hajós2018-01-21 06:08
Jézusom!
De rendbejön?
Mert most tiszta horpadás, dudor.
Kétségbe vagyok esve.
A fájdalomról nem is beszélve.
(válasz Csillagocska27 8992. hozzászólására)

8992. Csillagocska272018-01-20 23:20
Szia Ica.
Hetek mìg rendbe jön az arc.
(válasz Ica Hajós 8991. hozzászólására)

8991. Ica Hajós2018-01-20 20:28
Valakinek tapasztalata Art lift beavatkozásról?
Borzasztóan mézek ki 10 nap után.

8990. szédült-napraforgó2018-01-20 19:00
Azért nem vagy azonnal szalonképes. Attól is függ, hogy mennyit töltenek. Ha pl arcszobrászat, volumenpótlás arcban az már nem 1-2 ml, hanem nagyobb mennyiség. Számít az orvos rutinja, a szerencse, h nem ér el hajszáleret. Számít a hajlamod.Van aki ugyanattól a kezeléstől olyan, mintha összeverték volna, míg van akin ugyanez a beavatkozás pár tűszúrásnyi nyomot hagy. Lehet egyenetlen a töltött felület. Ilyen beavatkozáskor azonnal ödémásodik is a terület és ekkor már nehéz pontosan belőni, hogy hová mennyit, így szükségessé válhat korrekció. Több orvos vitatja, h a hyaluron nem vándorol, ott marad, ahol van, pedig ez nem igaz. Főleg, ha olyan helyen van, ahol erős a mimika.Ez saját tapasztalat pl ajakfeltöltésnél vagy orr melletti redő töltésénél. Hogy ebben mennyire volt benne mondjuk a helytelen technika, azt nem tudom, de a végeredményen nem változtat: azaz nem mindig marad ott, ahová tették.
(válasz Retti28 8986. hozzászólására)

8989. szédült-napraforgó2018-01-20 18:53
Egyértelműen megemeli.

8988. Sylvia.Lilly2018-01-20 11:43
A járomív töltése pl. szépen felhúzhatja a nem túl lógó arcot, csökkenti a nazolabiális redőt. A szemöldök enyhébb emeleséhez elég a botox, de hialuront is szoktak a külső harmad alá/fölé tölteni. Így együtt nyilván intenzívebb a hatás.

8987. Velvet672018-01-19 23:08
Arcot persze lehet kicsit emelni hialuron töltéssel, szemöldököt általában botoxal szoktak.
Kicsivel később sminkelhetsz rá, szerintem nem vészes, gondolom más sem lilul be nála.

8986. Retti282018-01-19 22:59
Köszönöm válaszod! Bedagad utána az arc? Vagy rögtön szalonképes az ember utána? Hialuronnal tényleg meg lehet emelni az arcot v a szemöldököt?
(válasz Velvet67 8985. hozzászólására)