Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50. házassági évforduló fórum

50. házassági évforduló (beszélgetős fórum)


11. Veronika27 (válaszként erre: 7. - Db78bacc4f)
2011. márc. 8. 12:03

Ejtőernyőzés? Legalább 70 évesek azok, akik megérték az 50. házassági évfordulójukat:D


No de én is ebben a cipőben járok - a párom nagyszüleinek lesz az idén és mi is tanácstalanok vagyunk... Mindenük megvan, de tényleg, a legtöbb ajándék bontatlanul hever egy szobában...

Lehet ajándékcsomagot csináltatunk nekik, azt legalább megeszik, megisszák, csak hát az is korlátozott, mert a mama cukorbeteg.

Utazásra is gondoltunk, de ők mindig mennek valamerre ilyen buszos szervezésben... Most is mennek majd csokigyárba, 2 éve Velencében voltak, azelőtt Spanyolban...

Hááát ötletem sincs...

10. badonyimariaeva (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2011. márc. 8. 11:10

Mi 25 éves házassági évfordulónkra egy kisebb szobrocskát kaptunk.

Egy férfi és egy nő van rajta összefonódva.

Nagyon szép gesztus volt, én ennek örültem a legjobban.

2011. márc. 7. 12:00
köszi az eddigi ötleteket,ha még valami esetleg eszetekbe jut,ne fogjátok magatokat vissza.
2011. márc. 7. 11:36

az ismerősömék 25. h.évfordulójára, a gyerekek meglepi bulit szerveztek és a bejáratot végig rakták A/4-es papírra nyomtatott régi fényképekkel... amire beértek a házba, már megvolt a kellő hangulat :-)

esetleg egy házassági megerősítés is lehet (önkormányzatnál csinálnak ilyent, templomban nem tudom...)

2011. márc. 7. 11:27
Egy jó meglepetés "házibuli", egy romantikus kirándulás ajándékba, esetleg egy olyan dolog, amit meg akartak csinálni életükben, de nem jött össze, mondjuk valami extrém, pl.: ejtőernyőzés, vitorlázás..stb. Esetleg egy-egy ugyanolyan (csak férfi-női) karóra belegravírozva valami személyes egymásról...
6. Kicsi Andi (válaszként erre: 5. - Manianyu)
2011. márc. 7. 11:25
a fotóalbum kilőve.anyósomékról van szo és páromék 3-an testvérek.ez az egyik amit a sogornőm elkészit.de köszi az ötleteket.
2011. márc. 7. 11:19

ajándék lehet:

családi fotóalbum, a képekhez fűzött megjegyzésekkel,

családfa elkészítése,

fényképről festmény készítés (családtagok fényképei akár montázsként is)

élmény ajándék (limuzinos városnézés, golfozás)

2011. márc. 7. 10:50
ajándékra gondoltam.ünneplés már okés,csak valami szupi ajándék kellene.érték?hát ...
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Kicsi Andi)
2011. márc. 7. 10:29
Mire gondolsz?
2011. márc. 7. 10:15

Milyen ötlet?

ajándék? (milyen értékű?)

szervezési ötlet? (otthon, vagy külsős?)

2011. márc. 7. 09:53

Van valakinek valami frappáncs ötlete erre szép alkalomra?

Mindenre vevők vagyunk még ha fura ötlet is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook