Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem jön meg a menzeszem? fórum

Miért nem jön meg a menzeszem? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 8. 20:47
lehet, hogy szülés után még nem állt vissza a ciklusod.Mindenféleképpen nőgyógyászhoz mennék a helyedben! üdv.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Mindzsi)
2011. márc. 6. 23:27

Muszáj lenne megoldanod, lehet bagatel semmiség, de lehet nagyon komoly háttere is. ...és szerintem jobb félni, mint......


Kívánok jó egészséget Neked!

5. Mindzsi (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2011. márc. 6. 23:01
Sajnos nem fogytam :( igen az lenne a legjobb csak egyenlőre nem tudom hogy oldjam meg hogy eltudjak menni :(
2011. márc. 6. 23:01
Az enyém se jött meg.Bosszant az egész.Volt már ilyen sokszor az életemben.Remélem én is,hogy nem vagyok terhes,mi is védekeztünk.Gyulladás,vagy hormonhiány is okozhatja,vagy ciszta.Csak hát azzal nem vagyok kisegítve,hogy tudom mitől lehet.Zavar nagyon.
2011. márc. 6. 22:53
de ezt csakis orvos tudja biztonságosan megmondani. A helyedben minél előbb felkeresném.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Mindzsi)
2011. márc. 6. 22:51
Nem fogytál? lehet egy hormonzavar is, és persze várhatsz babát is.
2011. márc. 6. 22:41
szülés után minden egyes alkalommal védekeztünk óvszerrel, mert én elvesztettem a bizalmam a tabletták iránt, mivel az mellett lettem terhes. januárban sem jött meg a várt időre vártam egy hetet és hüvely kapszulát tettem fel 5 napig ami megindítja a vérzést. Nem is volt gond megjött semmi gáz nem volt. De a februári ugyanígy nem jelentkezett. feb 20.-án kellett volna megjönnie és még mindíg semmi! Mitől lehet ez?? Terhes nem vagyok! Legalábbis remélem!! Tavaly is volt ilyen akkor a nőgyógyász azt mondta azért nem jött meg mert nem volt peteéresem a hónapban. De most még időm sincs elmenni dokihoz, suli meg gyerek mellett :( Valaki tudna tanácsot adni? Vagy volt már ilyesmi mással is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook