Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van két pudingtanoncom és kérdezném a gyakorlottaktól, hogyan kell őket használni? fórum

Van két pudingtanoncom és kérdezném a gyakorlottaktól, hogyan kell őket használni? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 27. 21:34
Muszáj rákeresnem, köszi az ötletet.
2012. máj. 27. 21:33
Te jóisten...én simán pohárban rétegezem a pudingot....lekéstem a civilizálódást?????
7. petunia (válaszként erre: 5. - Venezuela)
2011. márc. 15. 09:12
Én az enyéimet egy tupper tanácsadótól vettem:)
6. petunia (válaszként erre: 4. - SzánI.)
2011. márc. 15. 09:11
Nagyon köszi a választ:) Ez a ferdén töltés nagyon ötletes, biztosan ki fogom próbálni:)
2011. márc. 7. 23:52

De jó,ilyet hol lehet kapni?Még nem láttam ilyet:)

Én is rákerestem:)

2011. márc. 6. 18:59

Nah, megnéztem a googliban hogy mi ez a pudingtanonc. Ez ugyan az, mint amit 1-2 éve az egyik pudingoz adtak ajándékba.


Ezt úgy kell használni, hogy a pudingot annyira töltöd tele, hogy a fedelét rá tudd csukni (nem nő a térfogata, de azért 2-3 mm-rel kevesebbet rakj bele.). Töltheted úgy is, hogy rétegekben, több színben. Pl. 1. vaníliás (hűtő, 30 perc), rá csoki (hűtő, 30 perc) stb...

Variálhatod azzal, hogyha beleraktad az első réteget, akkor a hűtőben a rácsra úgy rakod, hogy ferde legyen, még jobban mutat majd ha ferdén keményedik meg. És a legutolsó rétegnél rakod egyenesen.


Ha teletöltöd egyből, akkor kb. 2 óra a hűtőben.

2011. márc. 6. 18:34
Hát ez meg mi a fene? Valami játék féle? Vagy igazából?
2011. márc. 6. 15:41
Van két pudingtanoncom és kérdezném a gyakorlottaktól, hogyan kell őket használni? Meddig kell tölteni bele a pudingot és mikor lehet belőle kiszedni a pudingot? Előre is köszönöm a segítséget:)
2011. márc. 6. 15:39
Pudingtanonc használata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook