Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felső oktatás! fórum

Felső oktatás! (beszélgetős fórum)


8. alfoldi13 (válaszként erre: 7. - 388b941089)
2011. márc. 6. 09:15
mi kiválasztottak vagyunk nekem sok diplomás gyerekem van ma már és ki nem tanult mint szerettük volna se rajtunk múlt..és ma is tanulásra biztatunk.. és segítünk ha csak egy mód van,vagy lenne rá de nem ezen múlik elég egy hülye baráti kör stb..mi már az unokáknak örülünk és látjuk sokukat most már nem mi ültetjük a zongora mellé,hanem gyerekeink...
7. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Alfoldi13)
2011. márc. 6. 08:49

nem is tudom mit csinálnék, ha olyan sok gyerekem lenne, mint nektek :)

Egynek is alig tud az ember segíteni manapság....

2011. márc. 6. 07:47
azért az államilag finanszírozott helyek tutira csökkenni fognak..a tanulás lassan a születés pillanatában el is dől...,mert ki és mit örökölt a fejében és a papa pénztárcájában
2011. márc. 6. 06:37
Valaha nálunk az oktatás iskolás kortól egészen az egyetemig szinte ingyenes volt. Jelen helyzetben meg több millió forintba kerülnek, mert önerőből nem mindenki tudja finanszírozni, hiszen sok a szegény ember országunkban. Üdv.Ágnes
4. Kata 1977 (válaszként erre: 3. - 388b941089)
2011. márc. 5. 22:10
Oké köszi akkor megnyugodtam és a kicsi lányom is:-)
3. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Kata 1977)
2011. márc. 5. 22:09

szia

én is pont most írtam erről a naplómban :)

félreértetted!!!!!

a költségtérítéses képzést (amiért fizetni kell) akarják megszüntetni az állami egyetemeken. Ott csak olyan képzés lesz, amiért NEM kell majd fizetni.

olvasd el a naplómat, amit erről írtam és megérted

2011. márc. 5. 22:07

Én azt hallottam, hogy megszüntetik a magánegyetemek támogatását és az állami egyetemeken pedig megszűnik a költségtérítés. Ösztöndíjakról is volt szó?

Nem figyeltem ezek szerint.

2011. márc. 5. 22:04

Nem nagyon értem amit a híradóban mondtak de jól értettem,hogy pont az ösztöndíjakat a költség mentes tanulási lehetőséget akarják megszüntetni??

Nekem a kislányom orvos szeretne lenni de 4 gyerek mellett ez csak ösztöndíjjal menne,mert több milliónk nincs a taníttatásra.

És ez ha így van nagyon igazságtalan mert az ösztöndíjat tényleg a nagyon okos fiatalok kapják akikből kitűnő,jelen esetbe orvos válhat és nem anyuci,apuci pénzén a hülye gyerekből is lehet orvos aki keze közé a kutyámat se adnám!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook