Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan érdemes elkezdeni a makribiotikus táplálkozást? fórum

Hogyan érdemes elkezdeni a makribiotikus táplálkozást? (tudásbázis kérdés)


11. fe9e12ede0 (válaszként erre: 10. - Gine)
2011. márc. 8. 15:07

"semmi másban nem található meg(nem jut eszemnbe, hogy mi az), és kell a szervezetnek "


Kivárom, nevezz meg legalább 1 ilyen dolgot! Légyszi!

10. Gine (válaszként erre: 9. - 4b138bec0c)
2011. márc. 5. 16:57

Háát,sztem megfejte azért a mammutot:D:DTeljes értékü fehérje források,igaz nehezebben emésztődnek,de sztem azért csak kellenek a szervezetnek,mint pl.a disznó hús.Abban is van vmi,ami semmi másban nem található meg(nem jut eszemnbe,hogy mi az),és kell a szervezetnek

Én sem bírnám ki,imádom a tejtermékeket,sajtokat...nem ehetek tejes dolgokat most 2 hétig,nagyon hiányzik,alig várom,hogy újra ihassak egy nagy pohár tejcit:)

9. 4b138bec0c (válaszként erre: 8. - Gine)
2011. márc. 5. 16:51

Az ősember sem ivott tejet. Nem igazán van/lenne szükségünk rá-egyébként is nagyon macerás az emésztése, hogy másról ne is beszéljünk:)

Ennek ellenére, én meghalnék:) ha nem ehetnék pl. túró-rudit, vagy joghurtot, sajtokat:(

8. Gine
2011. márc. 5. 16:31
Fúúú,mondjuk az dúrva,hogy a tejtermékeket teljesen el kell hagyni
7. Gine (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2011. márc. 5. 16:30
Azt látom rendesen oda kell figyelni pár dologra,de sztem pár hét alatt bele lehet jönni
6. Gine (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2011. márc. 5. 16:28

Szia!

Én még nem próbáltam,most olvasgatok róla a neten,hogy feltetted a kérdést.Biztos nem hülyeség,igaz a mondás:"amit eszel,azzá leszel!"

Azt írja,azt ajánlott enni,ami az adott évszakban elérhető,és lehetőleg olyat,ami a Te környezetedben terem,mert arra van leginkább szüksége a szervezetednek.Erről már hallottam,hogy nem kell nekünk pl.citromot enni kilószámra...

5. helenhadsell (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2011. márc. 5. 16:28
Miért akarsz a makrobiotika szerint étkezni? Kicsit se konnyu betartani. Nem egyszerubb egy sima vegetarianus étrend?
4. szemmelver (válaszként erre: 3. - Kryssz)
2011. márc. 5. 16:18

nem próbáltam és nem is akarom

szerintem felesleges

azt kell enni ami jól esik csak mértékkel!

2011. márc. 5. 16:16
Miért gondolod ezt? Próbáltad már? Én még csak jókat hallottam róla és a hatásáról!
2. szemmelver (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2011. márc. 5. 16:15
sehogy
2011. márc. 5. 16:14
Hogyan érdemes elkezdeni a makribiotikus táplálkozást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook