Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Chippolino Optima 3in1 vagy Espiro Atlantic 3in1 babakocsi? fórum

Chippolino Optima 3in1 vagy Espiro Atlantic 3in1 babakocsi? (beszélgetős fórum)


8. suzanne7 (válaszként erre: 1. - Katoca5)
2011. márc. 13. 15:33

Szia!

Nekünk Espiro Atlantic babakocsink van,szerintem szuper jó,rossz úton is nagyon könnyen tolható és kényelmesen elfér benne a gyerkőc!

Egyetlen negatívumot tudnék mondani ellene,hogy össze csukva a váza kicsi csomagtartójú autóban nagy helyet foglal,különben meg szuper babakocsi,mind minőségben mind kényelemben:)!


A Chipolinóról én nem sok jót hallottam...

7. Katoca5 (válaszként erre: 5. - Exilia)
2011. márc. 6. 09:45
Megkukkantom ezt is. :o)
2011. márc. 6. 09:45
Köszi szépen lányok! :o)
2011. márc. 5. 18:51

Szia!Szerintem a felfújható kerék a jobb, a műanyag csörög-zörög és nagyon gyorsan elkopik. Ráadásul a kicsit rosszabb járdán rázza a babát. Csak tökéletes aszfaltra jó választás.

Ha most kellene kocsit vennem ezt választanám: espiro vector 4 air. 85000.-ért ezt is megkapod. Egyetlen hibája a kicsi bevásárlókosár. De ez legyen a legnagyobb baj. :)

4. menta76 (válaszként erre: 2. - Katoca5)
2011. márc. 5. 16:20

Szia! Nem ismerem ezeket a kocsikat, de szerintem is a Chipolino jobban néz ki. De ennyi pénzért már nagyon sok jó babakocsit lehet venni. Sőt még olcsóbban is vannak 3 in 1 kocsik.

A mózes mérete az tényleg elég nagy, a mienk is ekkora és az 1 éves lányaim még mindig elférnének benne, ha beleraknám őket.

Ja, és a kerekek: a mienk felfújható. Hát, már nagyon sok defektünk volt, és mindig a legrosszabbkor.

Nézd meg őket szerintem is élőben, és hátha valakinek lesz tapasztalata valamelyikről.

Szia

3. timejja75 (válaszként erre: 2. - Katoca5)
2011. márc. 5. 15:58
nem értek hozzá,hogy melyik jobb minőségű,de a chippolino százszor jobban néz ki szerintem:)
2011. márc. 5. 15:43

Sziasztok!


Babakocsi vásárlása előtt állunk és szeretném a véleményeteket, tapasztalatotokat kérni az alábbi 2 babakocsival kapcsolatban. Ezeket néztem ki, amik árban és remélem minőségben is megfelelnek.


1. számú kiszemelt


Chipolino Optima 3 in 1

[link]


És ehhez még meg kell venni a Chiplino Euphoria autósülést is.

[link]


Ez így nagyjából 100 000 Ft.


2. számú kiszemelt


Espiro Atlantic

[link]


Ebbe benne van minden és cakk-pakk 85 000 Ft.


Dilemmáim:


-Mennyire megbízhatóak, stabilak ezek a kocsik, ugyanis nem 1 babócára tervezénk megvenni.


-Melyik kerék a jobb: felfújható vagy a műanyag habkeverék?


-Mit jelent az, hogy nagy méretű mózeskosár? A 77 cm x 35 cm tényleg nagy?


Természetesen élőben is szeretném megnézni őket, de addig is várom a ti tapasztalataitokat. (Tényleg, tudtok olyan helyet, ahol ezek a babakocsik megnézhetőek, mert én kisvárosban lakom, itt szerintem tuti nincs. Pécs-Budapest vonal érdekelne.)


Előre is köszönöm a válaszokat! :o)


Kata :o)

2011. márc. 5. 15:40
Chippolino Optima 3in1 vagy Espiro Atlantic 3in1 babakocsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook