Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötétzöld Converse tornacipőt szeretnék venni Budapesten. Szerintetek hol találok ilyet? fórum

Sötétzöld Converse tornacipőt szeretnék venni Budapesten. Szerintetek hol találok ilyet? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 7. 16:10
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, találtam is egy nagyon jó converse webshopot, ahol van megfelelő méret és szín is:)Már csak meg kell érkeznie:)
2011. márc. 5. 12:14

Ha converse, akkor csak is a converse webshopban!!!!

Mi már többször is onnan rendeltünk, baromi nagy a választék, van minden méretben, mert az összes boltjuk raktárkészletéből gazdálkodnak és ami fő, nem kell a várost berohangálni érte!:))

2011. márc. 5. 11:59
Nekünk van egy alig használt, egyszer volt a lányomon, de kinőtte..ha érdekel képet tudunk küldeni. (37-es)
4. Vikica76 (válaszként erre: 1. - Pipacs05)
2011. márc. 5. 11:52

Esetleg próbáld meg a neten.

Több méret, több szín...

2011. márc. 5. 11:48
Selly's Rangers elírtam bocsi
2011. márc. 5. 11:48
Hát Pesten ezer millió helyen, de converse márkaüzleteket kell keresni:) A selly's Rangeras Bakancsomat is így találtam meg pesten:)
2011. márc. 5. 11:38
Sötétzöld converse tornacipőt szeretnék venni Budapesten. Az interneten már megnéztem a converse boltokat, de a legtöbben nem találok ilyet, csak világos zöldet. Tud valaki nekem segíteni? Előre is köszönöm szépen:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook