Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valami jó módszert allergia ellen? fórum

Tudtok valami jó módszert allergia ellen? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. 996d3b2ccc (válaszként erre: 10. - CILUSKA)
2008. márc. 12. 04:14

Igazad van, Nekem is bevált.

Egyébként nekem néha szokott lenni használt készülékem, most is van egy, ha valakit érdekel...


70/618-4642

2007. dec. 11. 17:54

Nekem hosszú évekig volt allergiám.

Volt olyan, hogy egy nap elfogyott két csomag százas zsepi.

Elkezdtem használni a bioptron lámpát más problémára és "mellékhatásként" elmúlt az allergiám is.

A lényeg az, hogy az immunrendszert kell erősíteni és akkor a szervezet legyűri ezt a kellemetlen betegséget.

Tavasszal azért enyhe formában elő szokott jönni az allergiám.

Ilyenkor intenzívebben használom a Bioptron lámpát és elmúlnak a panaszaim.

Egyébként a lámpát depresszió ellen is használom.

2007. dec. 11. 14:28
Az ezüstkolloid szerintem alkalmas erre a problémára ( is ) !!!!
2007. dec. 11. 14:18
homoktövis kapszula
2007. dec. 11. 11:28
A NONI rostos gyümölcslé megfelel az allergia elleni használatra, ismerek embereket, akik attól jöttek helyre
6. gyöngyi (válaszként erre: 4. - Alexa77)
2007. szept. 20. 10:49
Anyunak sem volt nagyon stresszes az élete.Például utazás előtt, ha izgult akkor jött elő.
2007. szept. 20. 09:49

A biorezonanciás kezelések állítólag nagyon hatékonyak allergia ellen. Csak meg kell fizetni. Nekem a homeopátia nem jött be. Most sikerült találnom egy gyógyszert, amivel szinte tünetmentes vagyok. Tavaly ilyenkor már bele akartam halni, most szinte semmi bajom. Egyébként én szénanáthás vagyok.

A gyógyszerekre pedig mindenki másképp reagál, ami az egyiknek jó, nem biztos, hogy a másiknak is az.

4. Alexa77 (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2007. szept. 19. 16:00
Ettol az idegi alapon dologtol tartok egy picit. Nem mondom, van nemi stressz mostanaban az eletemben, amikor (utoljara kb.5 eve) elojott, akkor is gondoltunk ilyesmire, de azert annyira ideges tipus alapbol nem vagyok.
2007. szept. 19. 15:38
Egyszer velem is megtörtént, hogy hirtelen megdagadt az arcom, olyan volt a fejem, mint egy lufi. Mai napom nem tudom, hogy mitől. Kaptam egy inekciót az ügyeleten és elmúlt. Azt mondta a doki allergia.
2007. szept. 19. 15:25
Édesanyémnak volt, neki "idegi" alapon-sresszhelyzetben jött elő.Pl.utazáskor. Nem tudtak mit kezdeni vele az orvosok.
2007. szept. 19. 14:41
Fogalmam sincs, mire vagyok allergias. A dokik se tudjak, pedig csinaltak allergiatesztet. Egyik pillanatrol a masikra tele leszek kiutesekkel, amik nagyon viszketnek, meg elkezd dagadni a szemem, a szam... Szornyu! Viszont van olyan, hogy evekig nem jon elo, de ha elojon, akkor hetekig-honapokig szenvedek tole. Elmulni is egyik naprol a masikra szokott, varatlanul. Van valakinek hasonlo problemaja?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook