Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a nikotin tapaszt? Mik a tapasztalatok? fórum

Próbálta már valaki a nikotin tapaszt? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 29. 04:42
Ferjem ennek segitsegevel szokott le a dohanyzasrol.
2022. máj. 8. 12:55
Sziasztok! 3 napja használom a tapaszt, eddig sikerrel! Szopogatós tablettát is vettem, de úgy érzem, hogy nincs rá szükségem!
15. Juci59 (válaszként erre: 5. - D1c22a4b75)
2021. nov. 17. 22:30

Szia èn most akarom a tapasz használni szeretnèk tájèkoztatást kèrni, van e elvonási tünet a tapaszellett

Válaszodat köszönöm.

14. felica
2011. ápr. 27. 15:20
Én próbáltam, többször is. Reggel feltettem, 10 perc elteltével elkezdett viszketni a bőröm, majd ahogy megérkezett az anyag a szervezetembe, olyan lettem, mint aki nyugtatót kapott (na meg kellő adag nikotint). Hányingerem volt a cigi gondolatától is. De este felé már nem éreztem akkora hatását, és kellett a cigi, sőt, úgy éreztem, mintha több nikotinra vágynék, mint előtte. Most segítség nélkül kezdtem újra a leszokást és sokkal jobban működik, mint tapasszal. az ember azért választja a tapaszt, hogy szenvedés nélkül szokjon le, de valójában minden a fejben dől el. Ha le akarsz szokni, tapasz nélkül is megy, ha nem akarsz, akkor tök mindegy, tapasz mellett is rá fogsz gyújtani. Kis szenvedés nélkül nem megy, ki kell bírni.
13. d1c22a4b75 (válaszként erre: 12. - Krisssz77)
2011. márc. 7. 19:29
A nikotin tapasz arra való, hogy ne legyenek elvonási tünetek!! Gondolom a férjed a falat kaparta 24 év dohányzás után. Ezt erre találták ki, hogy ne legyen falkaparás.
2011. márc. 7. 14:56

SZIASZTOK!

NEKEM A FÉRJEM AKARTA HASZNÁLNI,DE A PATIKÁBAN BESZÉLTÉK LE RÓLA,HOGY SEMMIT SE ÉR!

AKARAT KÉRDÉSE AZ EGÉSZ!

A FÉRJEM 24 ÉVE CIGIZETT,ÉS MOST MÁR 15 HÓNAPJA NEM GYÚJTOTT RÁ!

S HOGY CSINÁLTA!NEM VETT CIGIT!

NEHÉZ VOLT,LÁTTAM RAJTA,S NAGYON BÜSZKE AZ EGÉSZ FAMILY,HOGY EZT VÉGIGCSINÁLTA!

11. d1c22a4b75 (válaszként erre: 7. - Yulcsy)
2011. márc. 6. 19:13
Nekem is volt olyan hogy leesett. Mielőtt felteszed, a bőrt meg kell tisztítani szappanos vízzel vagy bármivel, hogy jobban tapadjon, utána semmi gond nem volt nálam.
10. d1c22a4b75 (válaszként erre: 6. - Anname)
2011. márc. 6. 19:11
Ez alatt az egy hónap alatt más szokás alakult ki. Elmúlt a rutin, szerintem ez nehezebb mint a nikotin függőség. A tapasz abban is jó, hogy amíg használod, megtanulod a mindennapos rutint elhagyni, ebben sokat segít. Már el is felejtettem, hogy szeretnék rágyújtani.
2011. márc. 6. 16:20
Ragasztottam a tapaszt, meg cigiztem mellette ugyanúgy. Féltem a nikotinmérgezéstől, úgyhogy tapasz nélkül cigiztem tovább...:D.
8. 9cf0020815 (válaszként erre: 5. - D1c22a4b75)
2011. márc. 6. 16:07
Nekem nem volt kitartásom, amíg tapaszoltam nem gyújtottam rá, elviselhető volt az elvonás,nem ittam kávét,így ahhoz sem hiányzott.Elfogyott a tapaszom , nem kaptam sehol...,Rágyújtottam!
2011. márc. 6. 13:20

Nekem a párom használta de nem volt jó neki.

Folyton leesett,nem tapadt rendesen, aztán alatta a bőrt irritálta,kiszáradt,piros lett,viszketett neki.Így elég hamar lemondott a tapaszról.

aztán még egy csomó mindennel próbálkozott,végül elment biorezonanciára és így november óta nem gyújtott rá.(előtte nap 1 doboz vagy még több is elfogyott).

Gondolom mindenkinek más jön be.

6. Anname (válaszként erre: 5. - D1c22a4b75)
2011. márc. 6. 11:33

És mi van a megszokás részével?Hogy pl. kávéhoz rágyújtassz,vagy telefonálás közben szívod stb...

Nekem ezzel van gondom!!!

2011. márc. 4. 21:01
Csak azért kérdezem, mert én már több mint egy hónapja használom, azóta egy szálat sem szívtam el és nem is fogok soha többet. Kíváncsi voltam, más meddig jutott el vele, rágyújtott-e közben...én csak ajánlani tudom aki le akar szokni!! Eddig az ismerőseim körében csak jót hallottam róla!!!
2011. márc. 4. 20:51
Semmit nem ér. Én is ezzel próbáltam leszokni, aztán végül a magam akaratából sikerült tapasz nélkül.
3. manka10 (válaszként erre: 1. - D1c22a4b75)
2011. márc. 4. 19:51
szerintem jobb ha cigit veszel az árán :):)
2011. márc. 4. 19:50
Erre én is kíváncsi vagyok! :)
2011. márc. 4. 19:49
Próbálta már valaki a nikotin tapaszt? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook