Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen mozgást ajánlanátok még? fórum

Milyen mozgást ajánlanátok még? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 4. 17:29
Tudom, gyors volt eddig a fogyas. Elso honapban 7,5 kg ment le(mondjuk ebbol a mensi valamennyit csalt). Lassitottam a fogyason, noveltem a kajaadagokat, masodik honapra kb 5 kilo jon ki( holnap reggel telik le, akkor meretkezem), jovo honaptol kb 3-4 kg/honap szeretnek leadni. Tehat megint mennyisegnoveles lessz(kajaugyileg). Nem akarok sok izmot, hanem csak annyit akarok, hogy a borom is huzodjon vissza. ezert is tornazom mindennap.
2011. márc. 4. 17:18
Ha gyorsan lefogysz, úgy sem megy vissza a bőröd, és amúgy annyi izmot akarsz, hogy feszüljön a bőr?:)
2011. márc. 4. 17:05

Sziasztok!

segitseget szeretnek kerni hozzaertoktol!

Januar 3 ota fogyokurazom, sikeresen alakulok, 95 kilogrammrol indultam, most kb 82 vagyok. Mindennap egy orat gyalogolog Leslivel(heti 5szor 5 merfoldet, ketszer 4 merfoldet az 1 ora alatt), nagyon bejon ez a mozgastipus.

Ugyanakkor felek, hogy nem eleg ez, hogy a borom ne maradjon csunya. Milyen videokrol tudnek meg tornazni, milyen tipusu tornat kene meg vegezzek(itthon vagyok a kicsikkel, sajnos csak itthoni torna johet szoba), mennyi idot kell naponta raszanjak(sajnos 2 kicsivel meg idomilliomos sem vagyok)? a cel kb 65 kilo, nagyon nem szeretnek 30 evesen logo borrel maszkalni.

koszonom,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook