Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan varázsolj egyedi gyerekszobát fórum

Hogyan varázsolj egyedi gyerekszobát (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan varázsolj egyedi gyerekszobát

2013. szept. 29. 05:49
A kisunokám szobájába mi is mesefigurákat festettünk a falra. Imádja őket:)
21. vvicus (válaszként erre: 20. - Sunshiney)
2011. máj. 24. 22:11
Csak az az egy kép van, a többiről nem tettem ide fel képet. :-)
2011. máj. 16. 14:27
Csak egy kép vav vagy csak én nem látom a többit?A falra rajzolt képekre gondoltam...
2011. ápr. 5. 09:18
Sziasztok!Kriszta vagyok,2 fiú(10,13) éves ANYUKÁJA.imádom a lakberendezést,már szinte betegesen.állandóan azon jár az eszem,hogy milyen apró dolgokkal lehet a lakásunkat még szebbé,otthonosabbá varázsolni.Amikor a fiúk kisebbek volta,én is festettem a falra temperával,diavetítő segítségével.csak ajánlani tudom mindenkinek.volt nálunk vuk,maya,a méhecske,..stb. a falon.most a fiúknál tiszta pirosra festettük a falat(még a mennyezetet is),és most vagy puma jel,vagy koponya kerül a falra.a költség minimális.nagyon klassz dolgokat lehet csinálni!!!!mi például a szekrényüket is házilag festettük(nálunk Apuka mondjuk festő).
2011. ápr. 2. 21:33

Hihetetlen jó ötlet a diavetítő:)

Milyen egyszerűen meg lehet csinálni! Pont most tervezgetem a gyereksarkot (még nincs külön szobája). Nagyon örülök ennek a cikknek:)


Köszi :)

2011. márc. 20. 17:51
Mi ezen a nyáron festettünk a falra figurákat. Mivel különösebb dolgunk nem akadt és a húgom is le kellett valahogyan foglalni temperával festettük ki a szobának az egyik falát.
16. vvicus (válaszként erre: 14. - Banita32)
2011. márc. 5. 16:34
Én is csináltam órát, de azt meg fából, és Szende lett rajta, a hét törpe közül az egyik. :-) Kvázi beleégettem a fába.
15. vvicus (válaszként erre: 11. - Korgó82)
2011. márc. 5. 16:33
Ha teljesen kész lesz, akkor teszek majd fel képet, ígérem! ;-)
2011. márc. 5. 07:48

Nagyon szép a szoba.


Én ennyire nem vagyok ügyes nekünk üvegfestékkel vannak figurák csinálva. Azok vannak a falon.

Sőt csináltam neki Nemo-s órát is üveglapra.

Vannak szalvétatechnikás dobozai is.


De én sok mindent szoktam csinálni a családnak is. Rengeteg édes képkeretünk is van.

2011. márc. 5. 00:11
Ügyesek vagytok és leleményesek, szép lett a végeredmény!
12. vvicus
2011. márc. 4. 21:38

Köszönöm mindenkinek!


A figurákat nem szabad kézzel rajzoltuk, azt kopíroztuk. Egyedül a népmesés inda motívum szabadkézi.

2011. márc. 4. 21:02
Gratulálok, nagyon-nagyon szép lett a díszítés! Nem teszel fel képet a profilodba a Vukkos jelenetről is? :)
2011. márc. 4. 18:30

Vicus, nagyon szuper lett a cikk, és nagyon kreatívak vagytok!!!

Minden elismerés a tiétek, pláne, hogy régi mesemotívumokkal dolgoztok. Azok voltak még az igazi mesék!

2011. márc. 4. 18:18

Sziasztok!


Én is most kezdtem el csinálni,kép a naplómba :)

2011. márc. 4. 17:44
Továbbra is azt mondom Vicus, hogy nagyon szép lett. Kreatív, ötletes, magyar, és ráadásul gyönyörű :). Szuper!!!!
2011. márc. 4. 17:19
nagyon szép lett.Gratulálok hozzá :)
2011. márc. 4. 17:06

Nagyon ügyes vagy nagyon szép lett :)))


A figurákat hogyan rajzoltad sima kézzel????


na nekem ez nem menne:)

2011. márc. 4. 16:36
De egyébként tök érdekes, hogy pont tegnap írtam róla barátnőimnek, hogy ilyet szeretnék csinálni majd. :)
2011. márc. 4. 16:20

Nagyon szép lett, grat!

Én már gyerekként elhatároztam, hogy majd az én gyerekeimnek, egyedi, általam mesefigurásra festett szobájuk lesz. Mondjuk én mindig kreatív típus voltam, ezért is jártam művészeti iskolába. :)

2011. márc. 4. 16:20
Ötletes, egyedi, szép, gratulálok hozzá!
2011. márc. 4. 16:17
Nagyon jó lett, gratulálok!
2011. márc. 4. 16:08
Amikor még olyan hívságokra áldozhattam, mielőtt anya lett belőlem, mint a műköröm, a műkörmösöm mesélte, hogy amikor kicsik voltak a gyerekei, kifestette nekik a szobájukat. Megmutatta, egyszerű rajzok voltak, fák, virágok, madarak. Temperával festett. Nagyon tetszett az ötlet, így már akkor elhatároztam, ha terhes leszek, én is meg fogom ezt csinálni.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan varázsolj egyedi gyerekszobát

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook