Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi pénzt adnátok egy komplett nagy kezelésért egy kisebb falu kozmetikájában? fórum

Mennyi pénzt adnátok egy komplett nagy kezelésért egy kisebb falu kozmetikájában? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. Dancili (válaszként erre: 33. - Hoppsz)
2011. márc. 5. 12:08
Köszi, szeretem a használható ötleteket :)
33. hoppsz
2011. márc. 5. 11:52
Nem az árral függ össze, de szerintem az is fontos, hogy a vendégre koncentrálj, ne legyen különféle beszélgetés (pl. pletyka) a vendég feje fölött másokkal és ne legyen füstös. Sajna van egy-két rossz tapasztalatom. De Neked sok sikert!
32. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 31. - Dancili)
2011. márc. 5. 09:46

Erre meg csak azt mondom, hogy ha laikusként magad köré nézel, mi az amin első pillanatban az emberek spórólni kezdenek, ha a bevételük csökken?


Optimista embernek mond a környezetem:D


Az lehet, hogy te egyszer marketingal foglalkoztál, de hogy most abszolút nem tudod mi a valóság, az tény. Különben értenéd amiről beszélek, és bőszen bólógatnál:)

31. Dancili (válaszként erre: 29. - D3d10ea5f6)
2011. márc. 5. 09:42

Jaj istenem, ez a kérdés nem arról szólt, hogy légyszi vegyétek el a kedvem már az elején az egésztől.....Legyél már egy kicsit optimistább magaddal, és velem szemben is :)

Nem is ismersz. Marketinggel is foglalkoztam ezelőtt, reklámmal is. Ez az egyik végzettségem. Felmértem a környezetem igényeit, körülnéztem a piacon, szerinted most nem marketing kutatást végzek az árképzést illetően? Azért kérdezek itt, mert véleményeket várok, aktív, tájékozott nőktől, akik itt vannak egy népszerű oldalon :)

2011. márc. 5. 09:37
Ez nem kíhívás, hanem oktalanság a köbön, akkor amikor nem sokára az élelmiszer lesz a legfontosabb értékcikk az emberek életében.
29. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 27. - Dancili)
2011. márc. 5. 09:36
A sikeres emberek maguk köré is, és előre is néznek, felmérik az összes lehetőséget, mielőtt belevágnak egy üzletbe, és nem elvakultak. Főleg egy olyan üzletbe, ahol minimum 1-2 évig áll a pénz. Azaz főleg bele kell tenni és nem kivenni.
28. Dancili (válaszként erre: 24. - Verosz)
2011. márc. 5. 09:32
Köszi, kedves vagy :)
27. Dancili (válaszként erre: 25. - D3d10ea5f6)
2011. márc. 5. 09:32
Szerintem nem kell megijedni a kihívásoktól :) Erre van egy jó mondásom: " A sikeres emberek teszik a dolgukat, és ha jól csinálják, nem kell foglalkozniuk a konkurenciával". Ennyi :) Ha meg sem próbálnám, nem is lehetnék sikeres.
26. 9cf0020815 (válaszként erre: 9. - Dancili)
2011. márc. 5. 09:22
Mikor olvastam a fórum címet,3000-re gondoltam,jó volt a tippem.Sok szerencsét neked:-)
25. d3d10ea5f6 (válaszként erre: 9. - Dancili)
2011. márc. 5. 09:18
Most akarsz nyitni?? Akkor amikor a jól menő, jó és forgalmas helyen lévő, törzsvendéggel telt kozmetikusok is nehezebb, mint régebben? Én nem tenném.
24. verosz (válaszként erre: 23. - Dancili)
2011. márc. 5. 08:11
Nem.Az nagyon jó,hogy ilyen csomagokat is összeállítottál.Sok sikert kívánok Neked.
23. Dancili (válaszként erre: 22. - Verosz)
2011. márc. 4. 20:37
Szia! Győr mellett egy kisebb faluban. Igen, tervezek kis kezelést is, és "full szervíz" csomagot: nagykezi+szempilla,szemöldök egyben, olcsóbbért. Arcvasalóm még nincs, de majd szeretnék. Szakmabeli vagy?
22. verosz
2011. márc. 4. 19:28

Szia.Ezek nagyon jó termékek,amivel dolgozni fogsz.

Csinálhatnál komplett csomagokat is.

kis kezelés pl:peeling,masszír,maszk,ultrahang vagy arcvasalás.

Nagy kezelés már bővítve lenne a mélytisztitással.,stb

Merre felé vagy?

21. emagdi (válaszként erre: 20. - Dancili)
2011. márc. 4. 19:23
megnéztem, de egy terméknél sem találtam meg az összetevőket :(
20. Dancili (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2011. márc. 4. 15:51
Köszi. Nézd meg a Belnatur weboldalát, szerintem tetszene neked :)
19. Dancili (válaszként erre: 16. - Emagdi)
2011. márc. 4. 15:43
Köszi, a kupon nagyon jó ötlet :)
18. Dancili (válaszként erre: 15. - Cippora)
2011. márc. 4. 15:43
Hát igen, a Gigi nagyon elterjedt, és ismert.....sokan únják, de sokan keresik is....Én azért gondoltam más termékekre, és azért döntöttem a Belnatúr mellett kezdetben. Nagyon minőségi, és jó termékek. Aztán meglátom, hogy alakul.
17. emagdi
2011. márc. 4. 15:00

a használt kozmetikumok témában: én személy szerint tuti hogy egy olyan kozmetikát preferálnék ami méregmentes kozmetikumokkal dolgozik (amikben nincsenek kőolajszármazékok, parabének, és egyéb káros anyagok). ezért jóval többet is fizetnék, ill messzebbre is hajlandó lennék elmenni. (valamint ilyenből még elég kevés van itt bp-en is).


persze kérdés, hogy a te környezetedben van-e erre igény.

16. emagdi
2011. márc. 4. 14:57

azt próbáld meg kideríteni, hogy ott nálatok mire van igény:) illetve hogy a környező kozmetikák mennyiért dolgoznak.


becsüld meg jól a betérő első vendégeket, érd el, hogy maximálisan elégedettek legyenek, és akkor ajánlani fognak téged a barátnőiknek is:)

az is jó ötlet, hogy mindig adsz egy 5%-os kupont, amit a következő alkalommal válthat be, ez is visszahozhatja a vendégeket.

15. Cippora (válaszként erre: 14. - Dancili)
2011. márc. 4. 14:08
Én a Gigi-t már nagyon unalmasnak tartom,itt Szabolcsban rengetegen dolgoznak azzal,meg az Ilcsivel.De ezt csak úgy mondom :)
2011. márc. 4. 14:06
Igen, Afroditával és Belnatur-ral. Később szeretném bevezetni a Gigi-t. Nyitó akcióra én is gondoltam, pontosan arra, amit írtál. Plusz még 3D szempilla hosszabbítás is lesz nálam, és jóval olcsóbban, mint városon.
13. Cippora (válaszként erre: 9. - Dancili)
2011. márc. 4. 14:02

Megkérdezhetem,hogy mivel dolgozol???

Ez egy nagyon jó ár ;) Legalábbis én ennyiért biztosan mennék.Biztos nem lesz könnyű az indulás,de csak pozitívan :) Szerintem a lényeg,hogy reklámozd,legyenek akciók az elején,esetleg ajándék "ez meg az" a visszatérő vendégeknek.Pl.3 arckezelés után egy ingyen szemöldök-szempilla festés.

12. Dancili (válaszként erre: 11. - Homern)
2011. márc. 4. 13:59
Köszi :)
11. homern (válaszként erre: 8. - Cippora)
2011. márc. 4. 13:57
Én szintén a szabolcsi árakat ismerem,unokatestvéremnek van kozmetikája(plusz szoli),ő is ilyen árakkal dolgozik.Ilcsi temékeket használ.
10. Dancili (válaszként erre: 8. - Cippora)
2011. márc. 4. 13:53
Igen, ilyen ár körül mozognak itt is a kezelések. Ezért többet nem is mernék kérni, inkább legyen kisebb a haszon, de jöjjenek.
2011. márc. 4. 13:52
Elárulom, hogy most fogok nyitni egy szépség stúdiót, kozmetika + szolárium. Vidéken, falun, saját - nem bérelt, - üzletben a házunknál. Jó minőségű termékkel dolgozom, és nagyon csini az üzlet :) Vagyis nekem tetszik :)Nyitó árnak 2900 Ft-t gondoltam, ebben minden benne van, tisztítástól a 3 pakolásig minden, kozmetikai gépeket is ( vio, uh, ionto) is használok a kezelésekhez. Most kicsit pesszimista vagyok, vajon lesznek-e majd vendégeim....Ezért várok véleményeket, tanácsokat.
2011. márc. 4. 13:49
Attól is függ,hol van az a falu.Itt Szabolcsban egy falusi kozmetikus ismerősöm 3000-ért kezel,ebben benne van a letisztítás,peeling,masszázs,gőz,tisztítás,két fajta maszk és az iontoforézis.
7. Dancili (válaszként erre: 5. - Gumimaci22)
2011. márc. 4. 13:45
Igen, köszi hogy véleményt mondtál :)
6. Dancili (válaszként erre: 4. - Wencus)
2011. márc. 4. 13:44
Köszönöm :)
2011. márc. 4. 13:43

Hááááát amit elvárék,h benne legyen,mondjuk 6000 ft-ban:masszázs,arcradír,tisztítás(nyomkodás),pakolás. A márka sztem annyira nem fontos az embereknek,sokkal fontosabb,h a végeredmény jó legyen.Amit még fontosnak tartok az a higiénia,sok kozmetikában nagyobb a kosz mint nálunk a fodrászatban...

Az árat illetően,nem tudom vidéken mi a helyzet,de nálunk egy kezelés olyan 8000 ft körül van,ezért írtam 6000.Vidéken azért jóval kisebbek a költségek mint egy pesti üzletben.

Remélem segítettem:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook