Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki, hogy mikor nyit ki újra az Árkád Üzletházban a Humanic üzlet? fórum

Tudja valaki, hogy mikor nyit ki újra az Árkád Üzletházban a Humanic üzlet? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 4. 21:47
Nincs mit,és örülök,hogy rendeződött.
7. petunia (válaszként erre: 5. - Mamuci55)
2011. márc. 4. 16:50

Szia,

bementem ma a Duna Plázába és visszafizették a csizmám árát:) Így az Árkádban lévő nyitása tárgytalan. Nagyon köszi még egyszer:)

6. petunia (válaszként erre: 5. - Mamuci55)
2011. márc. 3. 20:03
Szia, nagyon köszönöm a választ és a felajánlásod, nagyon kedves Tőled:) Akkor lehet, hogy holnap megpróbálkozom a Duna Plázánál, mert az még útba esik:) Ide a fórumba mindenképpen beírom, hogy összejött vagy sem:)
2011. márc. 3. 19:58
Szia!Én olvastam a kirakatba kiírva,hogy másik üzletbe is el lehet vinni.A címre nem emlékszem,de gondolom bármelyikbe.Ha arra járok a napokban és addig nem intézed el megnézem.
4. petunia (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. márc. 3. 19:55
Köszi, akkor lehet, hogy ez nálam is működni fog így:)
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Petunia)
2011. márc. 3. 19:45
Én egy másik Humanicba cseréltem, amikor gond volt.
2011. márc. 3. 19:43
Vettem náluk egy csizmát, ami tönkrement. A barátnőm azt mondta, hogy most nincs nyitva az üzlet. Tudja valaki esetleg, hogy mikor nyit ki újra? Vagy elvihetem a csizmámat másik Humanicba is? Ha valaki tud segíteni köszi előre is az infót:)
2011. márc. 3. 19:42
Humanic Árkád, tudja valaki, hogy mikor nyit ki újra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook