Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rosszul alvó csecsemők fórum

Rosszul alvó csecsemők (beszélgetős fórum)


17. gigianyu (válaszként erre: 16. - Zsuzsika83)
2011. márc. 3. 19:27
pici fiam is ugyan ez alszik de sokat mozog és felsir..Hajnal 3 fele meg kipattan a szeme.
2011. márc. 3. 19:08

Sziasztok!

Én lánykám borzasztó rossz alvó születésétől. Mára homeopátiával kicsit javult a helyzet, de 8 hónaposan most a foga miatt ébred 1-2 óránként. Születése óta a leghosszabb időtartam amit egyben aludtam, 3 óra volt, azt sem tudom, mikor...

15. eduso1
2011. márc. 3. 17:23
Nem eszik,csak nem találja a rongyiját és a cumiját!Lusta megkeresni,inkább csak sír!!!
14. gigianyu (válaszként erre: 13. - Biscuit)
2011. márc. 3. 15:30

Na igen fiam is velem alszik nagyfiam meg apával.

nagyfiamnál bevált amit mondasz na de picurkánál nem.Ha nem figyelek üvöltés.Akkor meg fel kel nagyfiam aki szintén nem jó alvó:(

13. biscuit (válaszként erre: 12. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 15:12
Nalam egy dolog valt be ilyenkor-o nem csinalja ezt minden ejjel, de hetente legalabb egyszer neha ketszer. Szoval ha felebred ejjel es szorakoztatast kivan, nem nezek ra, nem szolok hozza, semmi, hanem berakom a mozeskosaraba-mert amugy velem alszik. Otthagyom a kosarba egy ideig, altalaban addig mig elkezd nyoszorogni,mert ugye nem foglalkozok vele. Mikor mar nyoszorog es sir par percig, akkor kiveszem es megolelem- erre szinte azonnal elalszik. Mindezt szo nelkul teszem, hogy ertse hogy ejjel van es nem jatekido. De meg igy is felebredezik, de legalabb nem sokaig van fenn ezzel a modszerrel
12. gigianyu (válaszként erre: 11. - Biscuit)
2011. márc. 3. 15:05
Nekem 3, hónapos eszik északa de hajnal 3 klor felkel nézelődik gagyarászik és azt akarja hogy legyek ébren vele és beszélgessek vele.
11. biscuit (válaszként erre: 10. - Eduso1)
2011. márc. 3. 14:56
Szegenyke...es mit csinal mikor felkel? Gondolom nem eszik...az en 3 honaposom ketszer kel ejjel, de neki meg ugye muszaj,mert eszik...
10. eduso1
2011. márc. 3. 14:48
19 hónapos a fiam,16 hónapig állandóan 3x-4x kelt!Végre most volt 3 hónapom,hogy végig aludta az éjszakát!Másfél hete 2x kel éjszaka és reggel 5 kor ébred!!
9. biscuit (válaszként erre: 8. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 14:47
Nem tudsz neki fajdalomcsillapitot adni ejjelre,akkor lehet jobban aludna,nem lehet?
8. gigianyu (válaszként erre: 7. - Biscuit)
2011. márc. 3. 14:45
Olyan jó alvó volt nekem irigyeltek is na de fogzik és semmit nem alszik északa.
7. biscuit (válaszként erre: 6. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 14:42
Az enyem is utalja a kisagyat:) en nem banom hogy velem alszik,de apuka nincs oda erte...nelkulem viszont csak nyuglodik,felebred 10 percenkent...nem sir, de nem is alszik...es akkor en sem alszom,meg senki sem :) meg nagyon kicsi a babuci,szoval abban bizok jobb lesz kesobb
6. gigianyu (válaszként erre: 5. - Biscuit)
2011. márc. 3. 14:37
Picike velem alszik Nagyfiam apával.De eggyik se szerette a kiságyat.Picurkám meglátja és ordit.
5. biscuit (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 14:33
Szia,az en fiam 3 honapos, es o 4 ora tajban ebred es vigyorogva gargalaszik vagy egy orat aztan megy aludni vissza :) hala az egnek nekem nincs tobb,szoval tudok aludni tobbet mint te,de baromi zavaro...amugy o velem alszik a nagyagyban,mert mashogy nem hajlando :S
4. Kicsi Andi (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2011. márc. 3. 14:33
Szia!Gyere beszélgess velünk az alváscentrum cimszo alatt,mi is ilyen problémákkal küzdünk és épp beszélgetünk!
3. gigianyu (válaszként erre: 2. - Jucka1984)
2011. márc. 3. 14:32

Ülve eltudnék aludni.

gratulálok és kibujkál odabent?? öcsi hugi??

2011. márc. 3. 14:31
sajnos vannak ilyen babák, a fiam 16 hónapos és még ébred éjszaka. nyárra várjuk a kistesót, úgyhogy átérzem mit érzel...
2011. márc. 3. 14:28

Sziasztok

Segitséget szeretnék kérni véleményeket,esetleg bevált módszereket.


Fiam nappal jól alszik nyugis baba 3,5 hónapos csak szopik.

De északa alig alszik.Hajnal 3 kor felkel és gagyarászik .

Van még 1 nagyobb fiam ő 5 éves .

A legnagyobb bajom nappal ugye ébren vagyok na de északa se tudok pihenni kezdek hulla lenni.

Előre is köszi aki észre vesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook