Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Czanik Balázs capoeira aerobikja kinek vált be/hozott eredményt, melyik része és mennyi idő után? fórum

Czanik Balázs capoeira aerobikja kinek vált be/hozott eredményt, melyik része és mennyi idő után? (tudásbázis kérdés)


22. 5e48d37001 (válaszként erre: 21. - VTünde)
2011. márc. 6. 10:27

Lehet,hogy már jobban nyomjuk,mint Regi:D

...de végül is ahhoz képest,hogy amatőr,szerintem jól csinálja.

A másik lány Fittler Diána,őróla azt mondja Balázs,hogy capoeira szakértő,és halgassunk rá.

Egyértelműen utal rá,hogy nem kezdő ,mint Regi:-)

21. VTünde (válaszként erre: 20. - 5e48d37001)
2011. márc. 6. 08:57

Ha megfigyeled, Regi alig teszi oda magát, a másik csaj viszont Nekem nagyon szimpi és ügyes!

Te biztos jobban csinálod a Reginél:)

20. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Noorah)
2011. márc. 5. 09:22

Szió!

Nekem nagyon bejön az első része,a Dukai Regis.

Szerintem meg jól csinálja a csaj.

Legalábbis én úgy látom:-)

Lesz változás csak csináld,mikor rendszeresen elővettem,59cm derébőséggel büszkélkedtem,sajna ,hogy így elhanyagoltam vissszament 62centire:S

Ha belelendültél akkor megpróbálhatod a 2. dvd-t.

Nagyon gyilkos,agyban nagyon ott kell lenni,hogy megálás nélkül végignyomjuk a dvdt,de a totális átalakulás az garantált.

19. 5e48d37001 (válaszként erre: 16. - VTünde)
2011. márc. 5. 09:17
Tatareket valahogy én sem bírom:D
2011. márc. 4. 20:28
Sajnos én sem találtam, ajándékba kaptam:S
17. VTünde (válaszként erre: 14. - Anduska80)
2011. márc. 3. 21:48

Így van!


Tudnak valamit ezek a fiúk:)

16. VTünde (válaszként erre: 13. - Noorah)
2011. márc. 3. 21:48

Én is szeretem a Hasburningeket is, az 1 jobban tetszik mint a 2.

A Hardcore is jó:)


Nekem Norbival sincs bajom, akit nem bíok az Tatarek:(

15. VTünde (válaszként erre: 10. - SzánI.)
2011. márc. 3. 21:47
Nekem bejön Balázs szövege, de Regi tényleg nem teszi oda magát.
2011. márc. 3. 21:22
Czanik Krisztián Fitness Combatja is nagyon szuper.
13. Noorah
2011. márc. 3. 21:20
Husburning tényleg jó és szerintem a leglazább Czanik video amit eddig csináltam. Legdurvább a hardcore aerobik volt, na azt soha többé!! Én inkább Balázst hallgatom, mint Norbit, tőle teljesen kiakadok. Ma is úgy csináltam, hogy Capoeira 1-nek az aerob részem, majd Karate fit "erősítő" része, de Norbitól teljesen lefáradtam. :D És + pont még Balázsnál a zene, az a kongás nagyon jó!
2011. márc. 3. 21:06
Nálam nagyon hatásos volt,a derékrészt alaposan megdolgozza.Ha hasból szeretnél fogyni szerintem a hasburning dvd-vel próbálkozz.
2011. márc. 3. 20:22
hali.nekem az első jött be,a szöveg és Regina tényleg bénácska,de a torna tök jó.
2011. márc. 3. 19:54

Sziasztok!


Én is tornáztam mostanában a Czanik Capoeirára, de egyszerűen az első rész... szörnyű...

Na nem a torna része, hanem ahogy beszél a fickó. Az a sok: "AHA", és "ERRŐL VAN SZÓ" szövegével a sírba vitt. :D Na és a Dukai Regina, állati béna volt.


De a második rész sokkal jobb. És hatásosabb is, de követhető.

9. Tücke (válaszként erre: 4. - Pf01)
2011. márc. 3. 19:14
a szemét dög mi???? :DDDDDDDDDDD
2011. márc. 3. 17:31

Szia!


Hú, már nem is tudom mikor kezdtem el, talán 2-3 hónapja...Emellett Rékára is tornázok, de úgy érzem a deréktájékon ez segített mert sok olyan mozdulat van benne ami "úszógumigyilkos".

Ha meglesed a naplómat, látod mennyit tornázok rá, nagyon változó. volt hogy heti kétszer, volt hogy háromszor, volt hogy kihagytam ebből egy hetet...


De pár hét után már látható az eredmény az biztos, én csak ajánlani tudom!


Az aerob rész még hagyján, de az erősítések elég kemények:)


A hasammal viszont még mindig szenvedek, ollyan nehezen akar lemenni:(

7. Tandi25 (válaszként erre: 6. - VTünde)
2011. márc. 3. 12:49

SZia VTünde!


Kicsit "részleteznéd" ezt a változást? Én baba után vagyok és sajna a derék, has, csípő rész kritkus... Bár baba előtt is meg volt a "melltartó alatti háj", szeretném eltűntetni. Mennyi idő után láttál változást? Milyen gyakran tornáztál rá?


Köszi,

Andi

2011. márc. 3. 12:46

Én nagyon szeretem őket. Legtöbbször az erősítést kihagyom, pőláne a 2. résznél, mert nem bírom:S

A derék résznél érezhető a változás Nálam a legjobban!

2011. márc. 3. 12:43

Én még az elsőt csinálom, azt végig bírom, bár másnapra a hátam majd leszakad. Még csak kétszer csináltam, de soha semmitől nem izzadtam még így, pedig nem is vagyok túlzottan izzadós típus... 5-6 kilót akarok leadni amúgy, remélem jó lesz hozzá, mert ez a pár kiló nehezen akar szabadulni.

A 2. részét is csináltam már egyszer, de a láberősítő részt kihagytam mert nem is bírtam, meg így is elég erős a lábam... A 3. is megvan, de azt egyelőre nézni is rossz... :)

4. pf01 (válaszként erre: 2. - Tücke)
2011. márc. 3. 12:38

Én is nézegetem,nézegetem.Néha még a port is letörlöm róla.

Hiába minden,nem használ.

2011. márc. 3. 12:36

Nekem legjobban az első rész feküdt, mert az még könnyedén követhető és szerintem nem megterhelő. A hátat nagyon szépen edzi, az első alkalom után érezhető volt. Másnap meg már a fenekemet is igencsak éreztem :)))

Jól átmozgat, de nem fullaszt ki.


A másik kettőt is kipróbáltam, de azokhoz én még nem voltam elég fitt. Ráadásul nekem ott már egy-két gyakorlat pokolira bonyolult volt.

2011. márc. 3. 12:35
nekem megvan mint a 3om része de még nem vettem rá magam hogy hozzákezdjek majd valamikor egyszer csak
2011. márc. 3. 12:32
Czanik Balázs capoeira aerobikja kinek vált be/hozott eredményt, melyik része és mennyi idő után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook