Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nagyon duciknak mondom! fórum

Nagyon duciknak mondom! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nagyon duciknak mondom!

1 2
38. ecus
2012. ápr. 24. 20:10
Gratulálok sok sikert kívánok mindent bele én is ezzel küzdök :-)
2011. okt. 12. 16:09

Szia!

Most olvastam a hozzászolásodat és nagyon tetszett.

Én most kezdek el ujra fogykurázni.

132-ról kezdek. Én először a 100kg-ot céloztam meg.

Tudnál nekem egy két szóban segíteni, hogy te, hogy csináltad.

Előre is köszönöm a válaszodat.

2011. jún. 19. 11:33

Szia!

Csak gratulálni tudok,és minden egyes mondatodat átérzem!További sok sikert kívánok!!!!!!!Márti

35. CsillagTM (válaszként erre: 34. - Morgo2912)
2011. márc. 21. 23:55
este takarékon van már a szervezet. ezért nem egészséges akkor enni. ez van...
2011. márc. 21. 13:02

Gratulalok ! Teljesen hasonlo erzeseim vannak. Lehet, hogy a gyerek is szegyell engem, de egyelore meg akar velem usziba menni. Amelett, hogy balna vagyok, mostanaban arra is rajottem, hogy ugyanolyan szanalmas vagyok, mint egy alkoholista vagy egy drogos. Allva tomom magam mikor hazaerunk este.

En mindig este csuszok el. Egesz nap tartom a helyes eletmodot, gyumolcs, zoldseg, no edesseg, pozitiv gondolatok. Jon az este es jonnek a rohamok is. Persze reggel megint jon a fogatkozas, es ugyis erzem, hogy nem birok semmit enni, aztan jon az este...

Mikor olvasom a fogyi modszereket, hogy 6 utan semmi, mar fel is adom azt a modszert.

Nincs valami fogyokura amivel este lehet enni ?

Tudom, hogy maris kiskapu kereses.... Helyretenni dolgokat az eletemben mondjak sokan... De, ugy erzem rendben minden. Van egeszseges, okos gyerekem, jo allasom, nincsenek most anayagi gondjaink sem, utazunk, na jo ferjem nincs :-)

De nem bankodok miatta.

Koszi a tanacsokat

2011. márc. 19. 19:36
Szia! Gratulálok neked a fogyáshoz,én is hasonló vagyis ugyan abban a helyzetben vagyok amiben te voltál fogyás előtt,ha lenne időd leirni nekem,bővebben,hogy,hogyan is sikerült neked lefogyni köszi előre is.
2011. márc. 19. 15:16

Sziasztok! Én ugyan nem vagyok/voltam nagyon duci, de sikerült január óta eddig hét kilót fogynom.


A Együtt könnyebb! Fogyjunk együtt! :-) topikba leírtam hogy hogyan, ide nem akarom bemásolni. Ha gondoljátok olvassátok el, hátha segít.

2011. márc. 15. 12:40

Sziasztok,

Látom, mindenki hasonló problémákkal küzd.

Van esetleg olyan köztetek, aki benne lenne közös kimozdulásban, pl, gyaloglás, tollasozás, vagy egyéb könnyedebb szabadban végezhető mozgás?

Bp és környéke az érintett terület.

Nekem nem nagyon megy egyedül, a lakás 4 fala között, amikor jön a jóidő! :-)

2011. márc. 8. 15:00

Duci vagyok,de belül soványnak érzem magam vagy csak magamat akarom becsapni.:(

Nincs kitartásom hamar feladok mindent...mindig elhatározom majd holnap.... és napok,hónapok telnek így el.

Boltban dolgozok mint árufeltöltő és egy idős hölgy egyik nap oda jött és mondta hogy ő jár fitnesz terembe nekem is el kéne menni."gondoltam valami szépre"

De tényleg tornázni kéne.

Csodaszer most ajánlottak egyet ...tud valaki valamit róla:Hoodia Gordini P57

2011. márc. 8. 09:25

Szia!


Teljesen egyet értek azzal, amit írtál, a legrosszabbnak én, magam azt tartom, hogy az ember olyan egyedül érzi magát ezzel: apának dolgoznia kell, ezért menj csak nyugodtan kirándulni a gyerekkel, hiszen akkor legalább még jobban halad, és társai...

Egészen addig, amíg fősulira jártam, teljesen jól meg tudtam oldani, hogy hetente 5-ször 2 órát aerobic-oztam, de egy 7 hónapos gyerekkel, GYES-ből már nem oldom meg. Ráadásul: hiába terveztem, hogy mindennap le fogok menni futni egy fél órát, csak nem jön a jó idő hozzá. Marad a DVD torna a nappaliban - már ha a gyerek hajlandó legalább 1 órát aludni és addigra már kész a házimunka... agyrém, pedig sanyargathatja magát az ember, addig nem indulnak meg a kilók lefelé, amíg nem mozdul meg!!!!

2011. márc. 5. 06:09

Szia!

Nagyon tetszik az írásod, hasonlókat szoktam én is érezni!

További sok sikert!

Kati

27. szösz007 (válaszként erre: 26. - Myrtill)
2011. márc. 4. 09:24

szióka!

9700,-Ft, 60 szem, napi 2 szem/1 havi adag

keress rá a netem, egy kis bogyó, természetes szernek írják:)

de többféle van többféle áron

valamelyik csak acai berry-azaz a bogyó, koffein nélkül

az enyém acai berry thin-koffein tartalmú

én emellett döntöttem----többször járok a mellékbe:)

ez a 2. napom- de tergnap nem tudtam megenni az ebédemet....én aki falja a kaját

remélem kezdeti lökést ad, aztán innentől már minden saját magunkon múlik

csodák nincsenek

mi magunk vagyunk a csoda:)

26. Myrtill (válaszként erre: 25. - Szösz007)
2011. márc. 4. 08:59
Szia! Ez az ACAI Berry Thin mennyibe kerül és milyen kiszerelésben van?
2011. márc. 3. 19:41

helló mindenkinek!!!!!

én is ettem a Gastroyal ételt-turbó d. néven

Nagyon hatásos volt, csak egy életen keresztül sajna nagyon DRÁGA:)

ugyanis amint leállok a diétával és a mozgással, azonnal visszajönnek a kilók...

mindig kell egy kis segítség az elején

Én ezért kezdtem el az ACAI berry thin természetes, növényi táplálékkiegészítőt......

2011. márc. 3. 16:08

"De majd akkor leszek jó, ha tényleg én magam leszek elégedett." Ez a lezárás fantasztikus,jó látni,hogy végre van olyan is,aki magának akar tetszeni elsősorban:))))

Gratulálok!(azért szívesen megnéztem volna egy régi és egy új fotót motiválásként rólad!):)

23. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Maciduci)
2011. márc. 3. 15:19
nagy gratula! mozgás nélkül tényleg nem megy HOSSZÚTÁVON... (csak ez utóbbi szóról sokan hajlamosak elfeledkezni)
22. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Arianne113)
2011. márc. 3. 15:15
a számból vetted ki a szót...
21. Myrtill (válaszként erre: 19. - Maruszja)
2011. márc. 3. 14:04
Nincs még gyerkőcöm, bár már vágynék egyre! Még csak 22 éves vagyok, de sajna életem párja még várat magára... (:
20. Myrtill (válaszként erre: 18. - Maruszja)
2011. márc. 3. 14:04

Igen, így kell sorba menni: előbb A x hétig (ezt érdemes megkérdezni pl. a futártól, hátha tudja), aztán B, majd C ételek! Végül ha velük akarod tartani a súlyod is, akkor van E étrend is.

[link]

Ezen az oldalon ott van rögtön legfelül egy színes órarend szerű táblázat, az A betűs oszlopban meg tudod rendelni az előre megírt étrendet is, de össze is tudod válogatni, ha a második sorban az Ételek szóra kattintasz!


Köszönöm a dicséretet a felhasználó nevemmel kapcsolatban, igazából Médea lett volna, csak az már foglalt (Méda a 3. nevem, ez a görög Médea név magyarosított verziója (: )...

Hát igen, kicsit mindig bosszantó, de egyben motiváló is, amikor a párunk nem hízékony fajta és ehet bármiből bármennyit, mi pedig nem... (:

19. Maruszja (válaszként erre: 15. - Myrtill)
2011. márc. 3. 13:50
De helyesek vagytok! Lehet, hogy a kislányod a Myrtill? Mi közel lakunk egymáshoz. Nekem már van barátnőm Szegeden. Sőt a sógoromék is ott laknak.
18. Maruszja (válaszként erre: 15. - Myrtill)
2011. márc. 3. 13:47

Szia Mírtill! (Szép neved van!)

Ha már próbáltad a Gastroyal kajákat akkor szeretném Tőleg megkérdezni, hogy melyikkel kezdjem? Tudniillik néztem a neten. Hát én azon nem megyek el, csak ha leteszem. Mert van ABC menű, meg mit tudom én milyen rengeteg még.

Valami lúgosító kaját írnak az első 2 hétben, utána pedig áttérni erre a zsírégető kajákra, amit Mariann is eszik most.


Tudom, hogy k...drága! De most addig nyafogtam a férjemnek, hogy én ki akarom próbálni, hogy végre belement. Ő meg cigizik, én meg nem! Akkor hadd költsek már én is magamra egy kicsit és még hatásos is lenne. Egy bajom van, hogy a férjem meg nagyon vékony, neki mindennap főzök így is.

2011. márc. 3. 13:43

Kedves Maciduci!


Le a kalappal a kitartásod és az akaraterőd előtt!!

Gratulálok az eddigi sikereidhez és nagyon sok szerencsét és még dupla ennyi erőt és ambíciót kívánok neked a továbbiakban!

16. Maruszja (válaszként erre: 14. - Micimacko72)
2011. márc. 3. 13:43

Sajnos eddig még nem adtam le. Most szeretném elkezdeni én is a fogyózást újra. Tél végén, tavasz elején mindig újult erővel nekilátok, hát most is ez jött el.


Én első alkalommal 17 kg-t adtam le. De akkor tornázni is jártam. Második alkalommal 22 kg-t adtam le. Ekkor nem tornáztam, viszont szedtem az azóta betiltott Reductilt és mellette csináltam a 90 napos fogyókúrát. Aztán a kapszullát betiltották (pedig nekem nagyon hatásos volt!), én meg abbahagytam a 90 napost és szépen vissza is jött minden kiló. Mert nagyon nehezen megy le, de vissza egyből itt van a fene egye meg!

15. Myrtill (válaszként erre: 12. - Maruszja)
2011. márc. 3. 13:40

Kedves Maruszja!


Én is próbáltam már a Gastroyal étrendet, konkrétan a zsírégető lisztből készülő menüt! 7 napig ettem és alig akartam elhinni, hogy nem hízok, sőt pár dekát fogytam is attól, hogy SÜTEMÉNYT is ettem! Ebben a menüben egy főétel és egy desszert van, a desszertet ettem mindig reggelire és annyira finom volt, hogy alig győztem kivárni a következő napot! (:

Sajnos nem tudtam tovább fizetni, de szerintem tényleg hatásos kajákat készítenek!

Sok szerencsét neked a céljaid eléréséhez!

14. micimacko72 (válaszként erre: 12. - Maruszja)
2011. márc. 3. 13:39

Gratulálok a leadott kilókhoz és a győzelmedhez! Én már nem azon gondolkodom, hogy is jussak el a medencéig, én már el sem merek indulni a strandra. Pedig a gyerkőceim már most nyaggatnak....

Én is szivesen olvasnék hasznos tippeket, tanácsokat mivel is sikeült leadni a kilókat :-)

13. 23a2bf5860 (válaszként erre: 1. - Maciduci)
2011. márc. 3. 13:38

Gratulálok..!!

jó egészséget , sok sikert , kitartást kívánok a továbbiakban is..)

2011. márc. 3. 13:28

Sziasztok!

Gratulálok a cikk írójának és egyben gratulálok is neki a fogyásához. Lehet, hogy én olvastam felszínesen a cikket, de valahogy nekem nem derül ki belőle, hogy hogyan is fogytál le? Bocsi, ha én siklottam át a mondataidon!


Éppen a napokban határoztam én is el, hogy újra nekilátom immár számát sem tudom hányadszor a fogyókúrának. Én most ki szeretném próbálni a Gastroyal kajákat, amivel F. Mariann is fogyózik. Hát majd kiderül. Szívesen veszek bármilyen segítséget és szívesen drukkolok bárkinek, aki szintén fogyókúrára szánta el magát!

Sok sikert kívánok valamennyiőnknek!

11. Arianne113 (válaszként erre: 8. - Gaby76)
2011. márc. 3. 13:02
miért kellenek neked fényképek ahhoz hogy egy történetet átélj és örülj a másik sikerének?
2011. márc. 3. 13:01
nagyon sok sikert és kitartást kívánok:) Én is kövér vagyok, de engem ez nem zavar. Mert hiszek magamban, és tudom hogy tudok én nagyon sokat is fogyni ha szeretnék. Sok diétát láttam, amit anyukám próbált ki és elkeserítette, tönkretette őt mind. Nekem csak egy szabályom van, ehetek amit szeretnék, de mozogni kell utána! Nagyon szeretek nő létemre focizni, röplabdázni:) Kirándulni a szabadba! Igaz, most nagyon nehéz lesz sokat szedtem fel, ( sajnos sok ideig ágyhoz voltam kötve, porckopással...térdemben) de mostmár gyógyulok, vigyázzak még magamra azt mondják, de valahogy már annyira várom a tavaszt a szép időt, hogy lehessen kimenni nagyokat levegőzni sétálni. Erős a lelkem, sosem érdekelt a buta emberek kritikája, és ezt kívánom neked is. Aki téged szeret, az így szeret ahogyan vagy, természetesen az jó hogy te magadért szeretnél fogyni. Én nem csak magamért, hanem az egészségemért is. (Bocsánat az is a magam körébe tartozik:D )
2011. márc. 3. 12:39

Minden elismerésem!!! Azért egy-két fénykép jó lenne...

Nekem egy kérdés merül fel, ha valaki tud, segítsen...

gerincsérvvel hogy mozogjak, hogy fogyjak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook