Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a Aminostar Ultra Diet Shake diétás italról? Mennyire hasznos? fórum

Hallott már valaki a Aminostar Ultra Diet Shake diétás italról? Mennyire hasznos? (tudásbázis kérdés)


3. mandula23 (válaszként erre: 1. - B6c82a1307)
2011. ápr. 26. 22:37

Szia!


Én most kaptam a páromtól egy ilyen shake-et. Hát az íze (csokis) nem igazán nyerte el a tetszésemet, de valamit valamiért.. Én a napokban kezdem majd el rendszeresen enni vacsora helyett. Ha van tapasztalatod, írj! :)

2011. márc. 3. 09:59

szia!!!

erről konkrétan nincs tapasztalatom, de szinte mindent kipróbátam már kb. 15 éve fogyókúrázom:)

szerintem mindennel tudunk fogyni, amíg csináljuk, aztán, ha abbahagytuk jön vissza a + kiló....

A shake nálam soha nem vált be, mert én szeretek enni, szeretem érezni az ízeket, ezért én ettől mindig rosszuléreztem magam... Én most ma reggel kezdtem el az ACAI berry thin szedését, természetes növény, állítólag étvágycsökkent. szerintem kevesebb evés és több mozgás a titok nyitja.....puszi

2011. márc. 3. 09:51
Hallott már valaki a Aminostar Ultra Diet Shake diétás italról? Mennyire hasznos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook