Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen módon lehet ruhát festeni? fórum

Milyen módon lehet ruhát festeni? (tudásbázis kérdés)


7. 2e0264df59 (válaszként erre: 6. - Mari20)
2011. márc. 3. 13:09

köszi! :-)

megírom! bár nem tudom mikor kerítek rá sort...

2011. márc. 3. 12:02

szia drága

ha nem sajnálod, ha mégse sikerül

és nem müszálas nagyon, akkor két módját is kipróbáltam már, háztartási boltba, 100-ft-os boltba is lehet kapni ruha festéket, a szint kiválasztod, és a mennyiséget is azt hiszem a festendő duha súlyáától függ 1-2-3 tasak kell-e


és farmert vagy nagyobb dolgot as mosogépbe festek

95fokon és amikor beletettem a dobba és enged rá vizet akkor szoktam megállitani és bele önteni a felvizezett festéket , mosoport nem, öblitő helyére ecetet...


mire a 95 fok végig mos , és ecetel szép lesz a festendő, ezzel sose volt problémám



de ha nem vizkötlenited le a mosogépet utánna , akkor érhet meglepetés... pl ha indigó kéket vagy feketét festettél....


vizkötleniteni (piros) express feliratu 1 lit kiszerelésben kapható vizköoldóval érdemes, ez bevált, ezt is 95 fokon ajánlott végig mosatni a mosogépet....


másik modszer ha poló lábosba főzni a festékes vizbe, azt nem tudom meddig... már rég csináltam


a harmadik kinai póló MINDIG fog

még a nejlon függönyt is megfogja, úgy hogy ki se mosható.... garantáltan szintartó lesz....


sok sikert


esetleg ird meg , hogy sikerült


sok szerencsét

MAri

5. Mancipanci (válaszként erre: 4. - 2e0264df59)
2011. márc. 3. 11:17

Mi feketét festettünk, feketére, mert a párom kedvenc cuccai kissé megfakultak.

A már említett festéket használtuk, mosógépben.

Nem bonyolult és szerintem jó, így érdemes kipróbálni.

4. 2e0264df59 (válaszként erre: 3. - Mancipanci)
2011. márc. 3. 09:46

én meg egyátalán nem értek hozzá :-)


van pár naci Annáról ami rózsaszín, de a fazon megfelelne Áronnak is úgyhogy szeretném valami kevésbé csajos színűre varázsolni

2011. márc. 3. 09:10

Szia Judit!


Én Iberia festéket használtam, ami bevállt, bár azt nem tudom mennyire természetes!

2011. márc. 3. 08:51

Sziasztok!

Engem az érdekelne van-e valami olyan -természetes- módszer amivel nyugodt szívvel befesthetném gyerekeim ruháját.

2011. márc. 3. 08:48
Milyen módon lehet ruhát festeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook