Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szabaduljak meg az agresszív gyerekem apjától! fórum

Hogyan szabaduljak meg az agresszív gyerekem apjától! (beszélgetős fórum)


25. Méh25
2011. ápr. 10. 10:53

Sziasztok!

Hát sok dolog történt az elmúlt időben. Eljöttem otthonról, most egy anyaotthonban élek, jó távol a gyerek apjától.Legyőztem a félelmem és kiléptem az előző életemből.Most sok dolog áll előttem ,de van munkám és a fiam velem van, ezek a legfontosabbak.

sziasztok

24. Méh25
2011. márc. 6. 10:30

Minden meglátást és véleményt szívesen olvasok, mert néha a félelem és a tehetetlenség annyira beszűkültté tesz, hogy nem biztos, hogy meglátom a lehetőségeket.

Tudom ez az én bajom, mondhatnák sokan, "mit foglalkozzak én mások problémájával", de azért én hiszem, hogy nem ilyen rideg a világ. Ugye?

23. Méh25
2011. márc. 6. 10:26
Az az igazság sok múlik a következő hetekben, vagy lesz munkám továbbra is és akkor talán már nyugodtabban aludnék, mert pénz nélkül az az nagy igazság hiába ugrálnék, nem ?
22. spinneli (válaszként erre: 19. - Méh25)
2011. márc. 3. 19:28
Vannak védett otthonok, mikor a címet ahova menni fogsz egyedül te és közvetítőd tudja.
21. Méh25
2011. márc. 3. 19:27
nem úgy kell elképzelni az életünket, hogy nap mint nap ordibálnánk, inkább csöndben gyilkol, a négy fal között. Elmarta tőlem a barátaim és az évek alatt annyira beszabályzott mint egy gyereket. Az én hibám is tudom, mert hagytam és naívan elhittem neki sok mindent.A gyerek még mit sem lát ebből,és tényleg a legközelebbi rokonaim látják a bajt de nem tudnak segíteni. Köszönöm a biztatásokat!nekem ez is segítség.
20. Méh25
2011. márc. 3. 19:15
A félelem a legnagyobb bajom!
19. Méh25 (válaszként erre: 13. - E31f48b5f6)
2011. márc. 3. 19:15
Nem vagyunk házasok de úgy érzem bárhova mennék megtalálna!
18. Méh25 (válaszként erre: 15. - Babakeksz)
2011. márc. 3. 19:09
Attól mert szeretek valakit, még nem akarok tőle semmilyen anyagi segítséget és nem is áll úgy anyagilag , hiába kint él külföldön.
17. Méh25 (válaszként erre: 16. - Sunshine24)
2011. márc. 3. 18:59
Igazatok van, nem figyeltem rendesen a címadásra, de éjjel kettőkor már nem úgy fogott az agyam sem , de tényleg elég figyelmetlen voltam.
2011. márc. 3. 11:39

Kedves fórumindító!

Biztosan zaklatott lelki állapotban vagy, de azért figyelj arra, hogy miként írsz ki egy topicot. Kérdő mondat végére kérdőjel, illetve a cím sem illeszkedik a tartalomhoz teljesen. Gondolom az apa az agresszív, nem a kisgyerek. Így sokan más válaszokat fognak adni, mint amire neked szükséged lenne, és így nem sokat ér az egész. Egyáltalán nem közöszködni szeretnék ezzel.

2011. márc. 3. 09:42
Akit szeretsz nem tud segíteni? Anyagi dolgokra gondolok...
14. hte23 (válaszként erre: 1. - Méh25)
2011. márc. 3. 09:38

Ebben az ügyben csak Te tudsz lépni.

És hidd el nekem, a környezet ezt látja, de nem szól, mert nem tudja, hogyan reagálnál.

A döntésedet ugy kell meghozni, hogy a fiad legyen a szemed előtt. Ő is lát. Hogyan fog felnőni és milyen felnőtt lesz belőle, ha ezt látja példának.

Én 23 évig birtam, a döntésem megszületett ami végleges, de még anyagiak miatt nem tudtam megtenni a végső lépést. De külön élünk, csak egy lakásban. Kérdezz, ha gondolod.


Egyébként a lelki terror, erőszak rosszabb mint a testi. A testit más is látja, nagyobb megértést kapsz. A lelkit csak Te érzed ( én néhány veled szolidáris ember látja) De a lelki az önbecsülésedet is a béka feneke alá tolja.

2011. márc. 3. 09:37
Ha ennyire befolyásos és szereti a fiát, lehet, hogy egy válás esetén magának akarná.
12. szösz007 (válaszként erre: 3. - Méh25)
2011. márc. 3. 09:35

Szia!

Azt kérdezed, lehetsz-e olyan önző, hogy kiszakítsd a gyereked a megszokott környezetéből????

Attól függ ez a környezet a gyermeknek milyen?

Ha minden happy és megvan a szeretet, az odafigyelés, csak elhidegültek a szülők egymástól, akkor nehezebb a megszokott környezetből való kiemelés.

A te esetedben gondolom nem ilyen szép családi idillt lát a gyermeked sem...

Én azt gondolom a gyermeknek még mindig jobb a biztonságos nyugalom és béke, mint az állandó marakodás és a veszekedés közepette megélt rózsaszín felhőkön és bankjegyeken élni....

A pénz nagyon sokat számít,,,,de a szeretetet nem lehet megvásárolni. A gyermeknek pedig a minőségi idő sokkal többet ér, amit veletölt az anyuka vagy apuka. Az élmény sokkal fontosabb, mint a drága játékok, amiket azt sem tudja melyik sarokban talál meg...... Sok erőt és kitartást kívánok neked.....

2011. márc. 3. 09:28
így van.....legyünk elnézőbbek és finomabbak...figyeljünk egymásra....és segítsünk:)
10. Szilvamama (válaszként erre: 6. - 3f54929e3a)
2011. márc. 3. 09:04
Az akkor inkább a gyeremekem agresszív apja, de nézzük el, nem lehet egyszerű a fórumindító lelkiállapota... :s
2011. márc. 3. 08:58

Kedves első hozzászóló!

Állj a sarkadra és ne hagyd magad, ha valakit szeretünk, akkor nem így kell viselkedni, hanem normális, nyugodt körülmények között megbeszélni, ha nem harcolsz keményen, akkor látja rajtad, hogy veled azt tehet, amit akar. Sajnállak mélységesen és elég szomorú, másokat könnyen tud a meggyőző beszédével befolyásolni és téged közben meg lejárat. A ragaszkodásnak nem ez a formája, ami erőszakos pedig helytelen cselekedet. Szurkolok neked, hogy sikerüljön tenni valamit ellene. Döntse el mit akar legyél határozott vele szemben. Tiszta szívemből kívánom rendeződjön a családi problémád. Üdv.Ágnes

8. 9536810fa1 (válaszként erre: 6. - 3f54929e3a)
2011. márc. 3. 06:42
hja... :)))
7. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Méh25)
2011. márc. 3. 06:42
asszem kicsit elírtad a fórumcímet, nem? Hogyan szabaduljak meg a gyermekem agresszív apjától? ... nem így lett volna helyes? :)
6. 3f54929e3a (válaszként erre: 4. - 4b138bec0c)
2011. márc. 3. 06:42
Hogyan szabaduljak meg az agresszív gyerekem apjától!- Ez a forum cime nem a gyerek agressziv.)
2011. márc. 3. 06:41
Lehet egy, ha egy gyermekpszichiáter elbeszélgetne a gyermekeddel, akkor az talán tudna nektek segíteni!
2011. márc. 3. 06:35

Agresszív gyerek? Fú, annál rosszabb nincs!

Az agresszív gyerek kikészíti a szülőt, nagy önfegyelem kell hozzá...

3. Méh25 (válaszként erre: 2. - Szösz007)
2011. márc. 3. 02:41

Az lelki terror! Éltél e már úgy hogy minden reggel gyomor görcsöd van, ha meglátod azt az embert akivel leéltél x évet?Régen nagyon szeretem és mindent elnéztem neki, de már öntudatomra ébredtem és mennék futnék előle.Vert már meg a gyerek születése előtt, azóta nem.Az a baj elég befolyásos ember és messzire elér a keze.A rokonaimnál erősebb ravaszabb és senkit nem szeretnék bajba sodorni az én gyötrődésem miatt.a fiát szereti, megteremtett neki minden földi jót csak épp nem játszik stb.De annyira bonyolult a helyzet hogy az elmondhatatlan.Közben szeretek is valakit de ő meg túl messze van , nem is az országban él most épp. és a legnagyobb dilemmám, hogy lehetek e annyira önző, hogy kiszakítsam a gyereket a megszokott környezetéből?

Igen vannak a neten ilyenek és már nézegettem is, csak kíváncsi lennék hogy ki élte már ezt meg és hogyan tudott új életet kezdeni?Már nem tudom feláldozni magam tovább.

2. szösz007 (válaszként erre: 1. - Méh25)
2011. márc. 3. 02:24

Szia! nagyon sajnálom, hogy így éled az életed!!!

szervezetek a nők védelmére biztosan vannak a neten,érdemes utánanézned...

senki nem tud neked segíteni????

vagy te nem tudsz változtatni az állapototokon??? annyira szörnyű a helyzet , hogy nincs más kiút???? lelki terror??

2011. márc. 3. 02:10
Sziasztok!Kellene egy kis segítség tőletek!Felvázolnám a helyzetet, hogy minden világos legyen. A lényeg vagyok én a 4éves fiam és az apja, akitől nem tudom hogyan meneküljek meg.Se nagyobb vagyonom se olyan rokonaim ahol ne találna meg. Rég meghoztam már a döntést, hogy el kell mennem a gyerekkel, csak épp kivitelezni nem tudom. Nem ver minket csak lelkileg tart olyan terror alatt, hogy azt már elviselni nem tudom.Mások számára szépnek tűnik az életünk, és még a fiát is szereti csak épp engem gyötör.Ötletek? Anyaotthonok, vagy szervezetek?Vagy bármi. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook