Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki tud segíteni É F T (Érzelmi Felszabaditási Technika) használatában? Könyvből tanulmányozom, de valami hiányzik... fórum

Ki tud segíteni É F T (Érzelmi Felszabaditási Technika) használatában? Könyvből tanulmányozom, de valami hiányzik... (tudásbázis kérdés)


10. Mari20
2011. márc. 9. 08:23

Rosa


köszönöm, igen megtaláltam ott a közelébe...


kivánok boldog hétköznapokat

MAri

9. Rosa (válaszként erre: 8. - Mari20)
2011. márc. 3. 12:14

Szia!

Szivesen és neked is szép napot kivánok!:)

8. Mari20 (válaszként erre: 6. - Rosa)
2011. márc. 3. 07:55

szia drága

e linket csak este tudom megnézni...

holnap megirom, hogy erre gondoltam-e

addig is köszönöm

legyen szép napod MARI

7. Mari20 (válaszként erre: 5. - Csabi4)
2011. márc. 3. 07:53

szép reggelt, elöbb olvastam a leveled, mint itt a válaszod, ...


a napfényrezgő technikát nem ismerem, hol tudok utánna nézni? megköszönöm a segitséged

6. Rosa (válaszként erre: 1. - Mari20)
2011. márc. 2. 17:44

Innen válogathatsz,ha erre gondolsz.


[link]

2011. márc. 2. 16:40

bár nagyon fáradt vagyok de mégis szeretem ....magam -következő körben :bár még mindig nyügős álmos vagyok de szeretem .... magam


inkább pozitiv megerősitést ajánlanék

az ilyen apróbb problémákra sokkal jobb -mint pl a jó reggelt gyakorlat napfényrezgés stb gyakorlatsor

mennyire ismered ezt a teknikát ?

2011. márc. 2. 16:27

mire gondolsz főmondat alatt, BÁR.... MÉGIS MÉLYEN ÉS TELJES EGÉSZÉBEN ELFOGADOM MAGAM.


erre gondolsz, ezt értem, de egy kicsivel később valami jön hozzá, sajnos a filmet még nem láttam, hogy megértsem,


pontok, ráhangolás, szekvencia, 9-es skála, szekvenciát értem csak az a fránya mondat...vagy vége- ott nem tiszta valami. pl ha egyre gondolunkegy probléma: állmos vagyok ebéd után (de nem aludhatok) mert dolgozom, ezt hogy mondom?


köszike a válaszod

2011. márc. 2. 16:19
a főmondatra vagy kiváncsi ?
2011. márc. 2. 16:15

a programozó mondattal van gondom, ha tudod miről beszélek kérlek keress meg


előre is köszönom

Mari

2011. márc. 2. 16:15
Ki tud segiteni É F T (Érzelmi Felszabaditási Technika) használatában? könyvből tanulmányozom, de valami hiányzik.... hátha Te meg tudod mo

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook