Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Ki tud segíteni É F T (Érzelmi Felszabaditási Technika) használatában? Könyvből tanulmányozom, de valami hiányzik...

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Egyéb test és lélek témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. Mari202011-03-09 08:23
Rosa

köszönöm, igen megtaláltam ott a közelébe...

kivánok boldog hétköznapokat
MAri

9. Rosa2011-03-03 12:14
Szia!
Szivesen és neked is szép napot kivánok!:)
(válasz Mari20 8. hozzászólására)

8. Mari202011-03-03 07:55
szia drága
e linket csak este tudom megnézni...
holnap megirom, hogy erre gondoltam-e
addig is köszönöm
legyen szép napod MARI
(válasz Rosa 6. hozzászólására)

7. Mari202011-03-03 07:53
szép reggelt, elöbb olvastam a leveled, mint itt a válaszod, ...

a napfényrezgő technikát nem ismerem, hol tudok utánna nézni? megköszönöm a segitséged
(válasz csabi4 5. hozzászólására)

6. Rosa2011-03-02 17:44
Innen válogathatsz,ha erre gondolsz.

[link]
(válasz Mari20 1. hozzászólására)

5. csabi42011-03-02 16:40
bár nagyon fáradt vagyok de mégis szeretem ....magam -következő körben :bár még mindig nyügős álmos vagyok de szeretem .... magam

inkább pozitiv megerősitést ajánlanék
az ilyen apróbb problémákra sokkal jobb -mint pl a jó reggelt gyakorlat napfényrezgés stb gyakorlatsor
mennyire ismered ezt a teknikát ?

4. Mari202011-03-02 16:27
mire gondolsz főmondat alatt, BÁR.... MÉGIS MÉLYEN ÉS TELJES EGÉSZÉBEN ELFOGADOM MAGAM.

erre gondolsz, ezt értem, de egy kicsivel később valami jön hozzá, sajnos a filmet még nem láttam, hogy megértsem,

pontok, ráhangolás, szekvencia, 9-es skála, szekvenciát értem csak az a fránya mondat...vagy vége- ott nem tiszta valami. pl ha egyre gondolunkegy probléma: állmos vagyok ebéd után (de nem aludhatok) mert dolgozom, ezt hogy mondom?

köszike a válaszod

3. csabi42011-03-02 16:19
a főmondatra vagy kiváncsi ?

2. Mari202011-03-02 16:15
a programozó mondattal van gondom, ha tudod miről beszélek kérlek keress meg

előre is köszönom
Mari

1. Mari202011-03-02 16:15
Ki tud segiteni É F T (Érzelmi Felszabaditási Technika) használatában? könyvből tanulmányozom, de valami hiányzik.... hátha Te meg tudod mo