Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gondolatok a Rákellenes Világnap alkalmából, illetve után fórum

Gondolatok a Rákellenes Világnap alkalmából, illetve után (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gondolatok a Rákellenes Világnap alkalmából, illetve után

2011. márc. 2. 19:26
2011. márc. 2. 19:00

csak kár hogy halvány fogalmuk sincs a daganatos betegségekről és órba szájba mérgezik az embereket ..

[link]

2011. márc. 2. 18:36

Az "én orvosom "akit a cikkem elején említettem, nagyon lelkiismeretes a munkájában, és nagy együttérzéssel van az emberek iránt, szüleim betegségében segített amit csak lehetett, így ismertük meg egymást.Gondolataim leírásával ismereteket szerettem volna megosztani ,hangsúlyozni az odafigyelés, a megelőzés fontosságát.

Tudom,hogy nagyon összetett ez a téma.

Köszönöm az eddigi hozzászólásotokat.

6. 5758a48989 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2011. márc. 2. 17:27

A pénz mindenkinek egy jó próbatét!

Ez valóban egy külön fórum téma lenne, mert ebben a kérdésben sajnos nem csak az orvosok, hanem a közemberek is résztvevők. :(

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - 5758a48989)
2011. márc. 2. 17:13
Tudom, hogy vannak, írtam is, tisztelet a kivételnek. Viszont nagyon sokan vannak akik azt nézik mennyi van a borítékban. Az egy másik téma, mennyire vannak megfizetve, de azért mert az orvosok alulfizetettek, nem lenne szabad egyetlen beteget sem kevésbé ellátni, aki szintén szerencsétlen és nem tud hálapénzt adni. Ez a mai magyar eü.
4. 5758a48989 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2011. márc. 2. 17:00
Nagyon hiszem, hogy vannak felelősség teljes orvosok is, akik gondosabban végzik munkájukat, és nem felejtik el, hogy az embertársaik életéért bizony meg kell küzdeniük, mert erre tették fel hivatásukat.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Judit47)
2011. márc. 2. 16:48

Nagyon sokszor tapasztalom, hogy hivatalosan elhangzik, figyeljünk magunkra önellenőrzéssel, h valami eltérőt tapasztalunk magunkon forduljunk orvoshoz. Igen, de amikor elmegy valaki nem egyszer tapasztaltam, szinte kidobják mit zavarja az orvost ilyen ostobasággal.

Fokozhatnám, ha diagnosztizálják a rákot akkor sem figyelik kellően. Élő példa az öcsém, megműtötték a tüdejét, majd azt mondták neki gyógyult. Ő abban a hitben is volt, még elő nem jöttek az áttétek, és a hasisebész mondta a tüdő műtét után utókezelés kellett volna. Tehát figyelhet valaki magára, ha az embert futószagon lévő darabárúnak tekintik. Tisztelet a kivételnek, aki mindig akad.

...de sajnos gyakran a pénz = tisztességes ellátás, ha nincs akkor sajnálják, így járt. :(

2. 5758a48989 (válaszként erre: 1. - Judit47)
2011. márc. 2. 16:38

A betegségek legnagyobb része anyai ágról örökölhetőek tovább a kutatók szerint.


Édesanyám több éve, hogy a mellrákból felgyógyult, azóta is tünetmentesen! Pedig két orvos is LEMONDOTT édesanyámról a Kék golyó nevű kórházban, ahol a rákos betegek fekszenek! Hívő ember lévén ezt nem fogadtam el! Az Úr Jézushoz könyörögtem, hogy ne vegye el Tőlem az édesanyámat! Az Úr Jézus Meghallgatta a könyörgésemet! Az egyik orvosnak le kellett ülnie a megdöbbenéstől, mert képtelen volt elhinni, ahogy az áttétek nyomtalanul eltűntek! kétszer is beküldték mammográfiára édesanyámat! 100%-os papírja van arról, hogy MEGGYÓGYULT!

Szeretettel ajánlom a Krisztus Szeretete Egyház INGYENES Gyógyító Alkalmait! Nagyon hálás vagyok Istennek, hogy meggyógyította az édesanyámat, és újból van az élethez ereje! Budapesten a XX. kerületben, a Török Flóris utca 76. szám alatt található az épület. A volt Tátra mozi helyén, a rendőrség mellett!


[link]


Egészségben és Szeretetben Gazdag Áldást Kívánok Neked! És nagyon fontos, hogy NEM az számít, amivel az orvosok ijesztgetnek Téged, ahogy az édesanyámmal is tették, hanem az, hogy miben akarsz hinni! Abban, hogy beteg vagy, vagy abban, hogy teljesen egészséges!


:)))

2011. márc. 2. 16:08
Onkológus főorvosom szerint "familiárisan veszélyeztetett" vagyok , mit is jelent ez?! Szüleim és anyai nagyapám rákos daganatos megbetegedésben haltak meg. Elvesztésük fájdalmán túl, nehéz lelki teher ez, melyen nem szabad rágódni, stresszelni miatta, köztudott, hogy a stressz maga is negatív folyamatokat indíthat el.

Ugrás a teljes írásra: Gondolatok a Rákellenes Világnap alkalmából, illetve után

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook