Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » DJ esküvőre fórum

DJ esküvőre (beszélgetős fórum)

7. sunshine24 (válaszként erre: 4. - 35486a5042)
2011. márc. 2. 20:00
Ez a te napod, és az övé, nem az öregeké. Azt kell játszani, amire ti érzitek magatokat a legjobban. Nyilván itt nem a technora, vagy a goa-ra gonodolok, mert az tényleg rétegzene. De a 80-90-es évek slágereit szerintem mindenki szereti, jókat lehet rájuk mulatni. És ez lenne a lagzi lényege, nem az hogy feszengjünk, meg rosszul érezzük magunkat
6. spinneli (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2011. márc. 2. 17:05

Mi gondolkodtunk rajta, de végül elvetettük, mert nagyon sok élőzenét játszó zenekart klehet találni, akik nem mulatós, hanm normális magyar, külföldi slágereket, egyebet játszanak.

Ettől független szerintem egy DJ is nagyon jó hangulatot tud teremteni, voltam már ilyen esküvőn, és jó volt-pláne ha a násznépnek és a párnak valamilyen rétegzene jön be inkább, jobb a DJ.

2011. márc. 2. 17:00
Én a dj-re szavazok,utálom a mulatós zenét,táncolni sem szeretek rá,nagyjából ezért sem érzem magam jól az esküvőkön.
2011. márc. 2. 15:19

én is inkább dj választanám,csak párom annyira nem szeretné,mert sok öreg is lesz az esküvőn...de mondtam neki, hogy dj is le tudja játszani az aranyesőt a családomra pl :)ha azt kérjük tőle...

sok minden szól a dj mellett, de ő szerinte az adja meg az igazi hangulatott, ha rendes zenekar van... sztem nem feltétlenül, mert lehet hogy van jó 20 számuk amire én is tudok táncolni, de a többi...? Tök uncsi... nem?:)

2011. márc. 2. 13:15
Egyértelműen dj. A mai fiataloknak már elege van az "Aranyeső a családomra" típusú borzalmakból. Ez a fiatalok napja, miért kellene olyan zenét hallgatni, amitől borsózik a hátuk?
2011. márc. 2. 13:00
senki?
2011. márc. 2. 12:02

mi a véleményetek? melyik a jobb élő zenekar, vagy dj?

esetleg tapasztalat van ? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook