Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Agykontrollal fogyni fórum

Agykontrollal fogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. 8d784868d0 (válaszként erre: 1. - Fuszulka)
2007. szept. 19. 01:55
felejtsd el az egész agykontrolt!
2007. szept. 18. 23:13
Az a baj, hogy nehéz elhinni, hogy sikerül.Én is végeztem tanfolyamot.Van egy könyv, aminek az a címe, hogy: Tégy úgy, mintha. Ez naggyából arról szól, hogy tégy úgy, mintha elhinnéd a sikert, és előbb utóbb tényleg el is tudod majd hinni.Kitartóan programozzál, és majd sikerülni fog! Én a Domján László tanfolyamára jártam, és azt mondta, hogy azt is lehet programozni, hogy este 6 után, már ne kívánd az ételt.Eleinte akarat is kell hozzá, de a szokáskontrollal működni fog.Minden új szokás rögzítéséhez 30 nap kell, és utánna lehet új szokásokat programozni.Kitartást, és hitet!
2. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Fuszulka)
2007. szept. 18. 23:02

Pedig annak működnie kellene, biztosan nem jól csinálsz valamit. Azért gondolom, mert tanfolyam ide vagy oda, de az egészhez életmódváltás szükséges (étkezési szokások, mozgáshoz való viszony megváltoztatása, önértékelés stb.), az pedig alapvetően agyban dől el, ha nem tudod magad meggyőzni, akkor nem tényleg nem jutsz egyről a kettőre.


Egyébként mit mondtak a tanfolyamon? Csak azért kérdezem, mert ezt a konkrét módszert nem ismerem, amit ők tanítanak.

2007. szept. 18. 22:55

lányok

érdekelne fogyott-e valaki agykontrollal

én vegeztem tanfolyamot de nem sikerül

ha valaki haszálta irja meg köszi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook