Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Családi pótlék, GYED, GYES utalási időpontok 2011-ben fórum

Családi pótlék, GYED, GYES utalási időpontok 2011-ben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Családi pótlék, GYED, GYES utalási időpontok 2011-ben

1 2 3 4 5 6
29. pocak25 (válaszként erre: 28. - Dajoci)
2011. máj. 3. 17:26
Nekem is postán jön, és ha tegnap utalták, akkor kb pénteken tudom felvenni a postán. Addig nem tudom mit csinálnak vele.
28. dajoci
2011. máj. 3. 17:24

Sziasztok!Képzeljétek voltam a postán,megkérdeztem udvariasan,hogy tudnának-e segíteni abban,hogy megkapjam a pénzem.

Először felmentem a kézbesítőosztályra,nem is akartak foglalkozni velem elküldött az illetékes.

Ezután bementem az igazgatóhoz udvariasan megkérdeztem,hogy megkaphatom-e a pénzem

amit tegnap küldött a MÁK merthogy ezt mondták ma a a Váci úti irodában.

Utalvány formájában,vagy tudom is én hogyan csinálják.

Erre azt mondta az igazgató a II.emelet tízben hogy nincsen nyomon követve a pénz azaz senki sem tudja,hogy most éppen hol van!

Nem nálam az biztos,de arra nem voltak képesek,hogy legalább utána néztek volna,1 telefon.

Persze sokat kértem kedves voltam ,de hol a pénz?????


Ez két nap,mert volt olyan személy a neten fórumokban aki már tegnap feltudta venni a családit!

Persze nem tudom ez mennyire hiteles.

Mindenesetre érdekes,hogy a szegény beteg emberekkel bánnak.

Tömören ennyi.

2011. márc. 10. 09:53
Sziasztok.Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mivel gyesen voltam a 3 éves fiaimmal, mivel iskola kezzdésig gyesen lettem volna, de decemberben megszületett a 3. kisfiam és az lenne a kérdésem hogy mi alapján fogják számolni a Tgyásomat?? mivel a gyest lekellett mondanom decemberben. csak sajnos az állam még mindig a papirjaimon ülnek és nem tudom mire számitsak??
26. mc99 (válaszként erre: 23. - 710b866d3f)
2011. márc. 5. 22:03

Februárban nekünk is, de most március elején már egyáltalán nem utaltak annyit.

Mi sem nyilatkoztunk újra.

2011. márc. 3. 22:34
Amúgy igen, az adójóváírás miatt kaptam kevesebbet, mert nem nyilatkoztam, hogy kérem, így most több, mint 12 ezer ft-tal kevesebbet kapok. Igazából vissza szerettem volna menni dolgozni márciusban, ezért sem kértem az adójóváírást, de közben nem úgy alakultak a dolgok és még nem tudok vissza menni dolgozni. :-( De mindegy, majd jövőre visszaigénylem. Akkor is jól fog jönni az a pénz.
2011. márc. 3. 22:32
Köszi a választ mindenkinek.
2011. márc. 2. 20:12

Nem tudom, hogy másnál hogy van, de nekem nem csökkentették le a GYED-emet, pedig nem nyilatkoztam újra az adójóváírásról.


Tavaly november óta utalják nekem a GYED-et, lehet, hogy azért nem kellett újra nyilatkoznom, mert alig múlt el pár hónap.


De nekem februárban is annyit utaltak, mint szoktak, nem kevesebbet.

2011. márc. 2. 18:54
ezt egyszerűen nem hiszem el!
2011. márc. 2. 14:46
Mi vaaaan??? Mi az, hogy lecsökkentették gyed-et? Miről kellett volna nyilatkozni? Ha tavaly 84-86-ot kaptam, akkor most miért lenne kevesebb? Na kívácsian várom mennxit kapok.... Vagy aki kevesebbet kap, az más múlt hónapba is kevesebbet kapott? Mert én februárban annyit kaptam, mint szoktam.
20. Szilvamama (válaszként erre: 15. - Sztikécske)
2011. márc. 2. 10:28
Lehet, hogy ez van mögötte ... :(
19. fildus (válaszként erre: 15. - Sztikécske)
2011. márc. 2. 10:28
Bizony januárban nyilatkoznod kellett volna az adójóváírásról. Még most sem késő. Amit meg eddig nem írtak jóvő, jövőre visszaigényelheted! Tavaly én is így jártam!
18. fildus (válaszként erre: 11. - Reni0214)
2011. márc. 2. 10:26
Az irányítószámot nagyon elírták, emiatt lehet visszament hozzájuk a levél. Én mindenképp felhívnám Őket telefonon. Annak idején én is hívtam őket és készségesen segítettek, megnyugtattak. Szóval egy telefont megér!
2011. márc. 2. 09:46

:-DDDDDDDDDDddd


go on!!

2011. márc. 2. 09:39

Sziasztok!

Én reggel megkaptam számlára a pénzt.

2011. márc. 2. 08:53

Sziasztok!

Nekem a GYED 86 ezerről 76 ezer ft-ra csökkent, ennyit kapok februártól. Más is járt így? Vagy kérnem kellett volna adójóváírást vagy hogy megy ez? Sajna nem értek hozzá, tök hülye vagyok ilyen pénzügyi dolgokhoz.

2011. márc. 2. 08:31
Mindig 2.án kapom az smst h megkaptam a pénzt,de ettól függ h elseje milyen napra esik mert ha hétvégére akkor csúszás van:(.Mivel minden hónap első napján van az utalás és 2.án reggel küldik az smst.Ahol én vagyok ott nem ülnek a pénzen.
2011. márc. 2. 07:18

Gratulálok Hoxa!:)

Ez nagyon jó ötlet volt!:)

2011. márc. 2. 07:03

köszönjük Hoxa.:)


én a Tolna megyeiektől kapom a pénzt..Gyedet..az utolsót...

de még sosem volt olyan hogy megkaptam volna 8.a elött..a szomszéd aszonyom már elsején megkapja..nem értem hogy mi alapján utalnak..

azt tudom,hogy a bankom ül a pénzem 2 napot,de akkor is...

ha elsején utalnak,akkor is max3.án kellene legyen pénz,de majd 8.án kb:(((

de nézzük a jó oldalát..másnak már elkopott,az enyémre egy teljes banki rendszer vigyáz:))hurrááááááá...

2011. márc. 2. 06:55

Segítenétek egy picit?? Ez miért van???



Mit csinált MÁK? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Bocsánat,de mivel még korán van nem tudom magam hol kidühöngeni. 12.16-án a Budapesti mák-nál lakcímcserét jeleztem. Nyíregyházáról-Budapestre +gyes igénylés és tartósan beteg gyerekre emelt csp intézése.Minden ok is volt.Eddig még nem kaptam határozatot. Ma reggel láttam,h.még normál családit kaptam és azt is a Jász Nagykun Szolnoki Mák -tól!!! Miért tőlük???? Mi a fenét csináltak????? Meg a tartósan betegségről akkor hol van a határozatom??


most nézem,hogy az irányítószámot is elrontották,de ez nem lehet túl nagy baj.1144 helyett 1444 van írva,de utána cím az stimm.....nem értem:((

10. 713620999f (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2011. márc. 2. 06:44
Békés Megye K&H van családi Szép napot sziasztok
2011. márc. 2. 05:34
Istenem, add, hogy ne legyen több CSP/GYES/GYED mikor/hova/ki/miért utal topic!
2011. márc. 1. 22:25
Nagyon szépen köszönjük :)!
2011. márc. 1. 22:16
és akkor holnap vajon lesz pénz? ;))))
2011. márc. 1. 21:47
köszi:-))
2011. márc. 1. 21:38
Köszi szépen!
2011. márc. 1. 21:35

Pont ma kerestem ki én is a neten :)


Azért beteszem a kedvencek közé :)

2011. márc. 1. 21:14
Köszönjük szépen kedves Hoxa :-)
2011. márc. 1. 21:14

wow, ez igen!!!

vajh' mi ihlette a cikket???

:-DDDDDDDDDDDDDDDd

nem fog megszűnni az a bizonyos topik, mert ahogy oda nem tudnak kattintani, ide sem fognak tudni...

1. Hoxa
2011. márc. 1. 21:08
A következő listában megtalálhatjátok a 2011-es évre vonatkozó Magyar Államkincstár utalási időpontokat a családtámogatási és szociális ellátásokra vonatkozóan.
Az időpontok tájékoztató jellegűek, átutalásnál plusz 1-2 nappal, kifizetésnél plusz 4-6 nappal kell számolni.

Ugrás a teljes írásra: Családi pótlék, GYED, GYES utalási időpontok 2011-ben
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook