Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyert már valaki telefonos vagy egyéb ilyen játékban? fórum

Nyert már valaki telefonos vagy egyéb ilyen játékban? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 2. 10:40
Legjobb barátnőm 2 éve nyert 30 ezer ft-ot. És elsőre telefonált. Szóval lehet nyerni, csak kicsi az esély.
2011. márc. 1. 21:37
Bár valószínűleg nem erre irányult a kérdés, de én nyertem, de kb 20 éve a magyar 1-en. Játszottam Dévényi Tibi bácsival és 11 ezer forintot nyertem (az akkoriban nagyon sokat ért) és játszottam a MOzaik c. telefonos játékban és nyertem egy Lutra albumot (emlékszik még valaki rá?) és 62 tasak matricát hozzá. Ezek voltak a szép idők, nem? :)
16. Icepink (válaszként erre: 10. - 1ecdb7c9b3)
2011. márc. 1. 21:24
Elsőre sikerült :)
2011. márc. 1. 21:18
az egyik ismerősöm néhány éve 40e-t nyert, amiből vontak le, de olyan 30at megkapott a számlájára, bár elég hosszú út vezetett el idáig, mert kipostázott a csatorna ilyen-olyan nyomtatványokat, amiket vissza kellett küldeni, szóval így néhány hónap eltelt, mire tényleg pénz lett belőle.
2011. márc. 1. 21:16

Nekem nem telefonálós sztorim van, de ez is egy nyereményjáték volt.

Nem én, hanem az Anyukám nyert 100.000,- ft-ot valamilyen Blikk játékkal...

Persze ebből is vontak még le adót.

2011. márc. 1. 21:02

Eszembe jutott egy elég vicces sztori.

Első közös osztálykiránduláson középiskolában Mártélyon voltunk egy táborba egy holt tisza ágazásnál.Épp akkor keltek ki a szúnyogok .

Na este sikerült az egész osztálynak jókedvűre inni magát. Én éjfél fele elaludtam egy bokorban aztán reggel úgy ébredtem, hogy körülbelül 150-200 csípés borította a testemet, de az arcomtól a kezemen át a ******* ig minden csupa csípés volt.

Parádésan néztem ki. Megtanultam, hogy nem kell kinn aludni :D

2011. márc. 1. 20:59

8-10 évvel ezelőtt, amikor az RTL-en még nem a pirosgombos játék volt, én jó párszor nyertem, pénzt is és tárgynyereményt is...Játékzóna, azt hiszem ez volt a neve.

+ a TV2-n a Kapcsoltamban...kb. 3-szor nyertünk.


A mostani játékok nem ilyenek sztem...én legalábbis most ezekre biztos nem költenék (adja össze az összes számot, különbségkeresős, hány háromszög van a képen stb.)

11. Clau26 (válaszként erre: 9. - 1ecdb7c9b3)
2011. márc. 1. 20:54
hát igen,másnap az első órám matek volt és miután jó fej matek tanárom volt,szivta is a vérem 1000-el..
10. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 8. - Icepink)
2011. márc. 1. 20:52

És mennyit költöttél rá?

A nyeremény adó gyakorlatilag a 25%-os áfa nem?

9. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 6. - Clau26)
2011. márc. 1. 20:52
Semmi baj, hogy leírtad elég cikis lehetett ez a sztori!! :D
2011. márc. 1. 20:51
Én már nyertem vele. 10.000Ft-ot, amiből lejött a nyereményadó, így 7.500Ft-ot kaptam, de azt tényleg megkaptam bankszámlára. :)
2011. márc. 1. 20:51

Eszembe jutott a fiam, amikor kicsi volt. Mindig azzal nyúzott, hogy anyaaaaa, hivjuk fel a tuttifon 0660555666-ot, mert meg szeretném nyerni az action mant....Nem kis fiam, nem....

Aztán egyik szombaton a férjem majdnem megfulladt, amikor bemondták a fiúnk nevét, hogy ő nyerte meg az action mant:))))4 éves volt a fiam ekkor:)

Na ez nem igaz ám, mert a város nem stimmelt, de egy pillanatra elképzeltük, hogy mennyit telefonálhatott el:)

2011. márc. 1. 20:49

Én nem nyertem vele viszont egy érdekes sztorim van róla:

kb 12 lehettem amikor gondoltam betelefonálok egy ilyen játékban..Folyamatosan foglalt volt a vonal már vagy 20x próbálkoztam mire végre felvették..tudni kell rólam,hogy már akkor is irdatlan nagy pofám volt,és ez az idő pont elég volt,hogy felhúzzam magam ezen..igy amikor beleszóltak elkeztem orditani az emberrel,hogy mit képzelnek magukról,elmehetnek a fenébe,hogy ennyiszer telefonálok és elérhetetlenek..meg mondtam még jó pár dolgot..amikor megszólalt az ember a vonal másik végén:

Claudia te vagy az?

Erre én miután ismerős volt a hang:Molnár tanár úr?

Hát kiderült a matektanárom volt a túl oldalon,ugyanis anyám jóban volt a feleségével és közben felhivta de én ezt nemtudtam igy csak a visszahivó gombot nyomtam..azt tudom hogy szüleim sirásig röhögték magukat...:-))bocsi h leirtam csak beugrott most ez a story

5. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - 1ecdb7c9b3)
2011. márc. 1. 20:47

Ennek ez a lényege.

Sok telefon, ami ugye emelt dijas, igy nagy a bevétel.

4. Juca78 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. márc. 1. 20:46

detto

annyira könyörgött a csajszi a tvbe hogy felhívtam

aztán elküldtem a.....

de ez már agyon régen volt

3. Titánia83 (válaszként erre: 1. - 1ecdb7c9b3)
2011. márc. 1. 20:46
Szerencsére csak egyszer próbáltam, velem is közölték, hogy bocsi, de nem kerültem be adásba. Levett vagy 600 ft-ot a kártyámról, szerencsére tanultam belőle.
2011. márc. 1. 20:45
Igen én, tapasztalatot. :D
2011. márc. 1. 20:43

Van köztetek olyan aki bedőlt már ennek és telefonált esetleg nyert is valamit vagy csak tapasztalatot nyert, hogy többet ne telefonáljon?!!

Egyik ismerősöm valamelyik nap délután több tízezret eltelefonált ilyenre, de még csak adásba sem került. Innen vetődött fel bennem a kérdés, hogy valakinek sikerült már nyerni??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook