Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon mi lehet az oka annak, ha a pasi kitörölgeti a hívásidőtartamokat, meg az sms-számlálót? fórum

Vajon mi lehet az oka annak, ha a pasi kitörölgeti a hívásidőtartamokat, meg az sms-számlálót? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 24. 09:57
Úristen!Milyen dolog ez!Mások telefonjában turkálni???!!!Eszembe sem jutna a férjem telefonját átböngészni!Azzal hogy valaki a te pasid,férjed,élettársad,nem a tulajdonod.Igenis mindenkinek vannak,sőt kell is hogy legyenek titkai.Ettől vagyunk mi önmagunk.Meg verte a ragya ha már nem bízunk a másikban.Ha így gondolod hagy a csudába az egészet.
2011. márc. 2. 11:46

Viszont, ha valaki ennyire féltékeny és keresi a bűnös jeleket... akkor elég nagy annak is a valószínűsége, hogy MINDENBEN és MINDENHOL bűnös jelet fogja látni. Sokszor ilyenkor az ember nem nagyon tud tisztán, reálisan gondolkozni és ha egyszer elhiszed, hogy biztos megcsal.. kombinálsz... ha esetleg tényleg nincs semmi, akkor sem fogod elhinni, nem létező dologba "beszéled be, hogy létezik"... és az ilyeneket a pasik sem nagyon szeretik... ilyen helyzetben a már meglévő rossz helyzet csak romlani fog.


Üljetek le és beszéljétek meg inkább.


Azon lehet vitatkozni, hogy melyik a rosszabb, valóban elég undorító már maga a megcsalás ténye is. De: azzal, hogy valakinek a személyes holmijai között turkálsz, ellenőrizgeted, nem csak a bizalom hiányáról árulkodik, hanem ez a dolog maga elég megalázó.. mindkét fél számára... nem szabad idáig lesüllyedni. Ha meg nincs rendben minden, akkor miért vagy vele együtt? Szereted? Ha ennyire nem bízol benne, nem lehet olyan nagy ez a szerelem...


Ja igen: "kutyából nem lesz szalonna".. az, hogy valaki megcsalt régebben, nem jelenti azt, hogy ezután is meg fogja tenni. Azért akadnak kivételek is. :)

27. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Re87)
2011. márc. 2. 09:45

ÉN is mániákusan törlőm.

Pedig nincs titkolnivalóm,egyszerűen jólesik megnézni a az időtartamot és utána törölni.Mániás vagyok:-)

Viszont ha a hívásinformációkat törli,ki hívta stb. az már gyanús.

26. 441b7dc459 (válaszként erre: 25. - Re87)
2011. márc. 2. 08:57

kutyából nem lesz szalonna..ha régebben megcsinálta ezután is megfogja csinálni a sumákságot.

igaz hogy csúnya dolog telefont nézegetni,a másét,de a nagyobb bűn az hogy van benne olyan dolog ami aggodalomra ad okot.persze ha kimagyarázza hogy nem is ugy van drágám ahogy te gondolod az ember néha meginog.hisz neki de valami mégsincs renben.ja és még te vagy a bűnös.

aztán jön az hogy mégis érzed a bajt...utána jársz..kutatsz a telefonba,ruhába.gyanús jeleket keresel ami téged igazol.és meg is találod.nos ebben az esetben megvan a bizonyosság arról hogy jól gondoltad gáz van/,ő letagadta még meg is sértődött,kimagyarázta,te elhitted,/mégsem te vagy a hülye. nos ezekután jön az igéret hogy nem lesz ilyen többé stb.a bizalom oda lett és a gyanú mindig ottt van,cdak akkor lesz nyugalom ha teljes a bizonyosság hogy minden rendben van.tehát továbbra is ellenőrzés-telefonmustra...ovatos a hamis,tehát vigyáz,törölget,telefont dugdos egy darabig muszály nyugiban maradni..eltelik kisidő..véletlenszerűen berobban az agyba..nézzük meg..csak a biztonság kedvéért..

és akkor jön a csapás..megint találtál valamit,vagy vége sincs az előzőnek..ujabb botrány..

minden egyes alkalom amikor szembesül az ember a megalázással -mert ez ugye az?-térdre kényszerül-lelkileg.párszor fel lehet állni de van hogy az ember végképp kifekszik..ki fog segíteni felállni??

a sumák csak még rád fog taposni..többször és többször..

szóval az egészséges lelkivilágod megőrzése érdekében:

1.)- ne nézegesd a telefont.

2.)- tedd lapátra a fószert már az első alkalom után..hidd el nem változik meg. ha nem tudod kidobni mert szereted...

3.)-legyen saját magánéleted a telefonodban-hogy igazi e vagy csak szinlelt,mindegy neked jót fog tenni.-csak azt adod neki amit ő neked.

4.)-igy majd kiderül hogy ő nézegeti e a telefonod.

5.)-tudatosítsd az agyadban hogy az ő erkölcsei, etikai tartása tágabb határokon belül mozog mint a tiéd vagy más normális emberé.

mert ő csaló és csalni is fog mindig...lételeme.elhagyni nem fog,csak átver.mert szüksége van arra a kis plusszra.ha ezzel együtt tudsz élni akkor hajrá és ne balhézz a telefon miatt.

ha pedig felemészt akkor inkább lépj ki ebből a kapcsolatból.

EZ TAPASZTALAT!

25. Re87 (válaszként erre: 22. - 83e25137af)
2011. márc. 2. 08:23

a felszín sem ilyen már nagyon rég óta...és amit mondtam már régebben is bukott...

(Tudom,én vagyok a hülye,hogy kutatok,meg hogy tűröm a sumákolást....)

24. jstefan (válaszként erre: 1. - Re87)
2011. márc. 1. 21:22
Titkai vannak,nem őszinte!
2011. márc. 1. 21:04
Ilyenkor csak abba kell belegondolni, hogy pl belőled milyen érzéseket váltana ki az, ha valaki ellenőriz, akár a telefonodat nézné át, akár a táskádat, bármit. Lehet, hogy nem lehet 100%-osan megbízni bennük... de azért akkor is van egy határ szerintem. A dolgokat meg kell beszélni, nem pedig így kell ellenőrizgetni... Ha meg nem bízol meg benne, ráadásul ennyire, akkor vagy beszéld meg vele, vagy dobd ki...
22. 83e25137af (válaszként erre: 19. - Rock'n'rollGirl)
2011. márc. 1. 21:04

nálad a pont.


ha a felszín így szeretlek úgy szeretlek de a hátuk mögött ott a kés... az szerintem nem kapcsolat..


lehet én is hülye vagyok de ha valakit szeretek bízom benne...

21. Clau26 (válaszként erre: 19. - Rock'n'rollGirl)
2011. márc. 1. 21:01
egy pasiba sose lehet 100°%-ba megbizni..résen kell lenni,úgyhogy ha ad okot kételkedni,le kell csekkolni..én igy gondolom..régen én is mindig ezt tettem,mostmár meguntam és a telefonját se tudom kezelni:-)
20. Clau26
2011. márc. 1. 20:58
Én is voltam hasonló helyzetbe és úgy bukott le,hogy egy jó darabig nem foglalkoztam vele és elfelejtette kitörölni..na ekkor megszereztem és lecsekkoltam..na volt is mit magyarázni..szóval én ezt tenném a helyedbe
2011. márc. 1. 20:06

Én is mindig ki szoktam törölni, bár az okát nem tudom megmondani. :)

Viszont az elég sunyi és elnézést a kifejezésért, de számomra az is eléggé undorító, hogy te így ellenőrizgeted. Bízni kell a másik félben. Ha ez az alapvető dolog nincs meg, akkor pedig az egész kapcsolatnak nem sok értelme van szerintem.

2011. márc. 1. 19:43
Régen én is kitöröltem számlazáráskor.
17. Lina79 (válaszként erre: 1. - Re87)
2011. márc. 1. 19:04
Bocs, de az nem sunyiság, hogy te meg nézegeted az ő telefonját? Nem azért, hogy védjem, de ha valami van, előbb-utóbb úgyis lebukik. Vagy előbb-utóbb elege lesz a turkálódásból,meg a féltékenykedésből, és elhagy.... De te érzed....
16. Re87 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2011. márc. 1. 16:45
szerintem meg fel kéne lógatni a fütyijénél fogva....:)
15. Re87 (válaszként erre: 10. - Huldra)
2011. márc. 1. 16:30
Nem tudom.Ma néztem.-amúgy régebben már sumákolt,akkor konkrétan egy koleganővel.Kimagyarázta.Én voltam a hülye,hogy elhittem....
14. andi6020 (válaszként erre: 6. - Re87)
2011. márc. 1. 16:30
Akasztás, karóba húzás, körömletépés minimum. Ez utóbbi esetben le van a gond az sms-ezésről is. :D
2011. márc. 1. 16:30

szia Re87


Most nem azért de ha ezt tudod az azt jelenti hogy a személyes cuccai közt turkálsz.. ami azt jelenti hogy nem bízol meg benne ami azt jelenti hogy nem ártana felülvizsgálni a kapcsolatot...


ha vaj van a fején előbb utóbb kibukik.. ha nincs akkor meg csúnyán kínos helyzetbe hozod magad...


az meg hogy azt mondja hogy azért törli hogy idegesítsen valószínű azért mondja mert a bolhából elefántot gyártasz és élvezi ha ezzel bosszanthat. ez tipikus pasihúzás.. :)

12. bb102acbcc (válaszként erre: 9. - Re87)
2011. márc. 1. 16:28
Kérd el a telefonját és mondd meg neki, hogy hagyja nálad néhány napig. Meglátod milyen képet vág.
11. bb102acbcc (válaszként erre: 8. - VictorHUN)
2011. márc. 1. 16:26
Lehet,hogy még nem jutottak addig.
10. Huldra
2011. márc. 1. 16:26

Milyen időközönként teszi ezt?

Magnóliáhol csatlakozom én is, időnként nullázom és jegyzem, mennyit hívtam/sms-eztem.

9. Re87
2011. márc. 1. 16:26
Hááh,azzal magyarázza,hogy pontosan azért törli,hogy idegeskedjek....vicc az egész!
2011. márc. 1. 16:25
Egyértelmű hogy valaki van a háttérben akit tologat, én legalább is más miatt nem törölgetnék ilyen szorgalmasan
2011. márc. 1. 16:24
Én is töröltem egy időben számlazárásnál ezeket a dolgokat. Ha csak a számlálókat törli, abban nincs semmi, de SEMMI! Ha kitörli, ki hívta, kit hív, kinek ír, nyilván az elgondolkodtató. Na de hogy a perc- meg sms számlálót, azzal mi a gond??
6. Re87
2011. márc. 1. 16:22
Ugye?És szerintetek mit érdemel az ilyen bűnös??
5. bb102acbcc (válaszként erre: 1. - Re87)
2011. márc. 1. 16:22
Finomabban fogalmaztam volna, de valószínű, hogy igen.
2011. márc. 1. 16:20
hát ha kitörli akkor van vki nője h hivogat, és gondolom nem akarja h lebukjn, h mennyit cseveg, smsezik
2011. márc. 1. 16:18

vaj van a fején


de az nem biztos, hogy nő

2011. márc. 1. 16:18
Hát valami nem stimmel vele-szerintem!
1. Re87
2011. márc. 1. 16:17
Szerintetek is az,hogy egy sumák,sunyi féreg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook