Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki hogyan szőrtelenít intim területen? Mi a legtartósabb? fórum

Ki hogyan szőrtelenít intim területen? Mi a legtartósabb? (beszélgetős fórum)


2020. okt. 6. 07:07
Nekem kozmetikus csinálja cukorgyantával. Azóta alig nő be a szőr, pedig nagyon hajlamos vagyok rá. Ezért is mellőzöm a borotva használatát. 3hétig tart kb a hatása.
2011. jún. 2. 18:00
Sziasztok! Én is gyanta párti vagyok. A lábamat magamnak csinálom, a hónalj és az intim területet a kozmetikus barátnőm csinálja. A hónaljamat a hagyományos patronossal szedi, ott lent meg mézemulzióssal.Nagyon jó, kevésbé fáj azzal, és tartósabban kiszedi.
22. Veronika27 (válaszként erre: 20. - Hellcat)
2011. márc. 2. 09:45
3-6 hét, mire eljut arra a hosszúságra a szőr, hogy megint gyantázni lehessen (min. fél cm kell).
21. szabot.88 (válaszként erre: 17. - Cicmic87)
2011. márc. 2. 07:20
nekem is sötét zöld színű van...valszeg a szőrirány nem volt jó....deolyan érdekesen körkörösen áll....ne azt ki tudja követni?? :(
2011. márc. 1. 21:36
és addig (3-4 hét) nem is nő ki semmi sem?Vagy csak egy kicsi?
19. maya75
2011. márc. 1. 21:24

én is gyantáztatom az egészet,a borotvától hamar kinől és minden bajom van..

kozmetikus csinálja vagy a Hugom.

Már évek óta és nem fáj,már...az első egy -két alkalom nagyon sz@r volt de sokkal jobb mert 3-4hétig nincs vele gondom...

2011. márc. 1. 20:54
én sima barna gyantával próbáltam anno...és nagyon fájt:D de lehet kipróbálom megint mert borotvától nagyon nő,és ha meg sűrűn borotválom begyullad,fáj,ilyenek:S de ha meg ritkábban akkor nagyon zavar a szőr:S tiszta idegesítő
17. cicmic87 (válaszként erre: 12. - Szabot.88)
2011. márc. 1. 20:47

Én már rég vettem,de amim van az sötét zöld színű,nem tudom mi a neve. Úgy tudom az a legerősebb.

Nem ismerem azt a fajtát amit te használsz. Egyszerre próbáltad az egészet lehúzni?

Mert tudod,hogy ott hol erre,hol arra nő a szőr így figyelni kell,hogy merre kened és húzod.

16. cicmic87 (válaszként erre: 14. - Hellcat)
2011. márc. 1. 20:44
Én az egészet gyantázom igen!!
2011. márc. 1. 20:44

Akik gyantáznak azoktól szeretnék kérdezni,hogy ti magatoknak csináljátok vagy kozmetikushoz jártok?

Képzeljétek el én magamnak csinálom,de vkor elmegyek kozmetikushoz ,mert az intim résznél nem mindig sikerül az egészet leszedni.

Ha magamnak csinálom nwm fáj,de ha kozmetikus akkor nagyon és még ha hozzá sem kezd csak leöltözök már elönt a hőség.

Ez miért lehet szerintetek?

Valami tudat alatti dolog,elképzelésem sincs. Gondoltam megkérdezem,hátha van más is így.

Bocsi a hosszú írásért!!!

2011. márc. 1. 20:19
És gyanta után meddig nem nő ki semmi?Az egészet gyantázza valaki?
2011. márc. 1. 18:35
borotva, ill gyanta.
2011. márc. 1. 18:09
Milyen gyantát használtok? Én ma a hónomról egyszerűen nem tudtam leszedni...Melegvízben felmelegítős van.
2011. márc. 1. 18:02
Én is gyanta párti vagyok.... nem mind1 h 3hétig nincsszőr & szúrás!!!! :-)
2011. márc. 1. 17:58
Csak gyanta... :)
2011. márc. 1. 17:44
én is borotvát használok,de idegesít,hogy másnap már megint bök:D ezért kéne valami jó megoldás.Epilátort nem bírom,nagyon fáj,gyantát meg nem tudom:D
8. e07aa834c4 (válaszként erre: 6. - MelisUK)
2011. márc. 1. 17:40
:D először én is édesapámét fujtam meg most meg a férjem szid hogy hol vannak a pengéi:d viszont habot nem használok azt nem szeretem mert felforrósítsa a bőröm így csak akkor használunk habot ha a férjem borotvál...nem árt a forróság olyankor:D
2011. márc. 1. 17:32
Én régebben borotváltam,de most már gyantázom magam! Szerintem jó a gyantázás, a borotvától nekem hamar visszanőtt a szőröm.
6. MelisUK (válaszként erre: 4. - E07aa834c4)
2011. márc. 1. 14:26
Én kezdettől fogva férfi borotvát használok, mert az apum nyelét használtam az én pengémmel, amit nekem adott. Próbáltam azóta nőit és soha többé. :) És a női borotva habok is ugyanúgy a sz.r kategóriába tartoznak, a férfi isteni. Meg a tusfürdő is, bár nem mindegy melyik. :)
2011. márc. 1. 14:24

Én is borotválom és én is ugyancsak férfi borotvával. Ezerszer jobb azt használni, sokkal élesebbek a pengéi és tovább is tartanak, soha nem vágom meg magam vele és pillanatokon belül kész vagyok bármelyik testrészemmel.

Használtam már gyantát a lábamon és a szemöldökömön, nem szedi le tökéletesen a szőrt és baromira fáj. Szőrtelenítő géppel a lábam és a hónom szedtem le, mit is mondhatnék, amelyik szőr nem elég erős, vaskos, azt csak eltépi, ami vastag azt meg úgy kiszakítja, hogy a hónomon pl minden szőrtüsző vérzett és mire elértem arra a szintre pár nap után, hogy végre le tudom zárni a karom úgy, hogy nem fáj, addigra lehetett újra szőrteleníteni. A borotva vált be, a férfi, tök mindegy milyen gyakran kell szőrteleníteni, hisz pillanatok alatt le lehet borotválkozni és nem fáj. :) Amúgy a hónom 2-3 naponta, a lábam és az intim testrészeken hol hetente, hol heti kétszer szőrtelenítek.

2011. márc. 1. 13:59
Érdekes de nem spéci férfi borotvát használok már vagy 10 éve:)
3. zebracsikó (válaszként erre: 2. - E07aa834c4)
2011. márc. 1. 13:58
és nem viszket irgalmatlanul már aznap, vagy másnaptól??
2011. márc. 1. 13:57
borotva nálam csak ez vált be.A gyantától falra másztam a szőrtelenítő géptől folytak a könnyeim:)
2011. márc. 1. 13:49
Ki hogyan szőrtelenít intim területen?Mi a legtartósabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook