Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek az elektromos hintáról? fórum

Mi a véleményetek az elektromos hintáról? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 1. 11:32
El ám! De mit lehet tenni, egyszerűen benne van az emberben, hogy ha gyermeke lesz, akkor a kicsinek minden pillanata tökéletes legyen, semmiben ne szenvedjen hiányt. Ki is használják ezen tulajdonságunkat azok, akik ezeket a ketyeréket kitalálják, annyi mindent csinálnak, hogy naponta többször lehetne valamit venni a kicsinek.
2011. márc. 1. 11:26
francosok :)
11. zsanci79 (válaszként erre: 10. - MelisUK)
2011. márc. 1. 11:24
:DD El vannak ám kényeztetve ezek a kis farnacosok, mi?
2011. márc. 1. 11:21
Aham, akkor az már majdnem olyan lehet, mint egy masszázs szék. :)
2011. márc. 1. 11:17
hasonló mint a hinta, csak rezeg, tudomásom szerint.
2011. márc. 1. 11:15

Nekünk is négy elem kell bele ahhoz, hogy hintáztassa, szóval elvileg akkor csak tartós. :) Én attól féltem, hogy ezentúl hetente mehetnek majd elemet venni.

Meg külön elem kell a zenéhez, fényekhez.

Úgy látom, hogy mindenki meg van elégedve vele, akinek volt, örömmel hallom.

A pihenőszék amúgy mire való?

7. zsanci79 (válaszként erre: 5. - MelisUK)
2011. márc. 1. 11:11
Kilenc hónapot használtuk, egyszer kellett elemet cserélni bele, de ki vettük belőle, miután már nem használta, mert jó még. igaz nagy góliát elem volt benne 4 db, de nem vettünk gagyit, inkább duracellt, és bírta is.
2011. márc. 1. 11:09
Ennek a neve Flutterbye Dreams Swing.
5. MelisUK (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2011. márc. 1. 11:08

Köszi szépen, ezek szerint hasznos lesz, a gyerek is el lesz és az anyának is lesz ideje egyéb dolgokat is csinálni, mint babázni. Viheti mindig magával abba a szobába, ahol dolga van és a gyerek is jól fogja érezni magát. Persze gondolom ezt se szabad túlzásba vinni. :)

6 fokozatban hintáztat, 10 zene van rajta, világítós figurák is vannak rajta, elől egy madár, ami a hintázás hatására csapkodja a szárnyát, oldalt meg két játék foggantyúval, amit ha meghúz a gyerek, akkor hangot ad ki. Szerintem csupa jó móka lesz a babának. De lehet, hogy innentől kezdve csak ebben fog elaludni.

Milyen gyakran kellett nektek elemet cserélni?

2011. márc. 1. 11:08
Nekünk Graco hintánk va, nagyon szerette a gyerek is meg én is. Annak levehető volt a széke pihenőszéknek, nagyon praktikus.
2011. márc. 1. 11:01

Nekünk Fisher Price esőerdő hintánk volt. Nagyon szerettem, és a fiam is. Meg tudtam mellette csinálni a dolgomat, el volt benne, már 6 hetes korától. Két fokozatban állítható a háttámla, hinta és bölcső funkció is van rajta, zenélhet, foroghat rajta forgó, etetőszéknek is jó volt eleinte.

Kicsit drága volt, de én nem bántam meg, nagyon hasznosnak találom.

2011. márc. 1. 11:00
A keresztfiunknak vettünk egyet ajándékba, remélem hogy tetszeni fog a kicsinek.
2011. márc. 1. 10:55
Mi a véleményetek az elektromos hintáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook