Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Artúr filmek, segítene valaki, hogy vannak sorrendben? fórum

Artúr filmek, segítene valaki, hogy vannak sorrendben? (tudásbázis kérdés)


8. Szuzan (válaszként erre: 7. - Solmyr)
2011. márc. 1. 15:02

szia.Akkor ez így jön sorba végül is?

Hány része van tulajdonképpen?

2011. márc. 1. 09:50

A könyvek :


Arthur és a Villangók

Arthur és a Tiltott Város

Maltazár bosszúja

Arthur és a világok harca


A film alapját szolgáló könyveket maga Luc Besson írta. Az Arthur és a Villangók az

első két kötetet dolgozta fel. Az Arthur and the Vengeance of Malthazar (Maltazár bosszúja) a harmadik, az Arthur and the War of Two Worlds (Arthur és a Két Világ harca vagy Arthur és a Világok harca - ez a könyv szerinti cím) pedig a negyedik könyvből meríti az alapokat.

6. c0275abe94 (válaszként erre: 5. - Szuzan)
2011. márc. 1. 09:46
:) szívesen. Érdemes nézni a könyvesboltok honlapján, én egybe megvettem az összes kötetet féláron, amikor "összecsomagolva" árulták.
5. Szuzan (válaszként erre: 3. - C0275abe94)
2011. márc. 1. 09:43
Sajnos ,úgy nem olvastam,de a könyv az midig érdekesebb szokott lenni.Több minden benne van!köszike.
4. Szuzan (válaszként erre: 2. - Solmyr)
2011. márc. 1. 09:42
Köszönöm szépen .már ez indulásnak elég!de fha van még része ,és tudjátok,hogy következik ,megköszönöm.gondolom ami be van számozva ,az értelemszerűen...
2011. márc. 1. 09:40
és bár nem ide tartozik, ezért bocsánatot kérek, de könyv formájában még tutibbak :) nekem meg van mind :))
2011. márc. 1. 09:39

Én így tudom:


1. Arthur és a Villangók (Arthur and the Minimoys)

2. Maltazár bosszúja (Vengeance of Malthazard)

3. Arthur és a Két Világ harca (Arthur and the War of Two Worlds)

2011. márc. 1. 09:34

Sziasztok!szeretnék segítséget kérni tőletek.

Artúr filmet töltöttem le,többet is,de nemtudom melyik az első rész és hogyan következnek sorba.Tudtok segíteni?


Tehát.Artúr és a Villangók?

Artúr Maltazár bosszúja?Segítsetek!Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook