Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Van itt olyan, aki ugyan jelentkezett nyelvvizsgára, de nem jelent meg?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Tipke2011-02-28 20:20
Igen, köszi, közben megtaláltam én is!:)

6. fildus2011-02-28 20:17
Ezt találtam a vizsgaszabályzatukban:

"A vizsgán meg nem jelent vizsgázó - kitűzött vizsgaidőpontot követő 10 munkanapon belüli - írásbeli kérésére a befizetett vizsgadíj 40 %-a utalható vissza, kizárólag bankszámlaszámra."

[link]
(válasz Tipke 5. hozzászólására)

5. Tipke2011-02-28 20:11
Origo! Még tudok szóli, mivel szombaton lesz! De mi van ha pl. voltam előző hónapban is de nem voltam benne biztos, h sikerült és beadtam erre a hónapra is, de közben kiderült h sikerült! Akkor vissza kell fizetniük valamennyit, nem?

4. fildus2011-02-28 20:08
Van, ahol visszalehet. Csak kérdés melyik vizsgaközpont ez?
(válasz Gingin 3. hozzászólására)

3. Gingin2011-02-28 20:00
nem lehet
ha minimum 6 nappal hamarabb jelezted volna hogy vmilyen okból nem tudsz megjelenni akkor az 50%ot visszatérítették volna.
(válasz Tipke 1. hozzászólására)

2. fildus2011-02-28 19:56
Elvileg a vizsgaszabályzatban benne kell lenni. Minden Vizsgaközpontnak saját vizsgaszabályzata van...
(válasz Tipke 1. hozzászólására)

1. Tipke2011-02-28 19:55
Van itt olyan, aki ugyan jelentkezett nyelvvizsgára, de nem jelent meg? vissza lehet igényelni a pénzt? vagy legalább egy részt?