Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Brutal Blade - Biotech zsírégető, energetizáló fórum

Brutal Blade - Biotech zsírégető, energetizáló (beszélgetős fórum)


14. Dodi01
2014. márc. 22. 21:25

Sziasztok,

Ma hallottam erről a csodaszerről. Nálatok is bevált? Egy ismim 1 hónap alatt 16 kilót fogyott vel és nem mozgott. Tudtok segíteni? 17 kilót szeretnék fogyni :)

de nem minden áron.. fő az egészség

köszönöm ha hozzá szoltok. :)

2013. febr. 8. 10:50
Azért megemlitem, hogy edzéshez, főleg kardió-zsírégető edzéshez szedek l carnitint.
2013. febr. 8. 10:46
Igaz, centire van fogyás. Derekam 4 cmrel csökkent, csípömről, conbomról 1-2 cm. Inkább átalakult, mert máshol töltöm ki a nadrágom, formálódom. A súly nem változik sajna. De türelmes vagyok. Nekem elég lenne a szálkásabb, izmosabb kinézet. Az alap megvan, csak a zsírréteget le kellene hámozni róla, ezért szedem.
2013. febr. 8. 10:43

Tapasztalatok?

Erős étvágycsökkentő hatású, aminek örülök. Én többnyire reggeli előtt és ebéd elött fogyasztom. Délután már nem, hogy éjszaka tudjak aludni. Egyszer vettem be délután, hát semmit nem aludtam este. Két hét alatt fogytam 2 kilót. Azóta semmi. A táplálkozást jobban vissza kellene fognom, de amúgy se eszem többet 1200 kalóriánal. Még így is nehéz. Még nem tapsztaltam olyan átütő változást..

2013. febr. 8. 10:40
Egy hónapja szedem. Heti négy alkalommal edzek, ebben van kardió is. A kaját alacsony szénhidrát mellett igyekszem betartani. Mondjuk úgy, hogy mindent megteszek azért, hogy sikerüljön szálkásodnom. A súlyom nehezen csökken, hisz azért súlyzós edzéseket is végzek. A testzsír az, ami igazán fontos számomra, annak a csökkentése végett próbálkozom. Nálam is az utolsó 2-3 kiló az ami nehezen akaródzik leválni rólam.
9. diegóóó (válaszként erre: 8. - Lola1324)
2012. szept. 6. 14:38
Szia!Volt eredménye?
2012. máj. 2. 13:22
Sziasztook! Én ma vettem, most vettem be a másodikat. Nagyon remélem, hogy ez hatni fog, 10 kilót le szeretnék adni. Várom az eredményeiteket! Nem tudom eldönteni, hogy kicsit émelygek-e, vagy csak beképzelem mert olvastam hogy más igen :D Sok sikert!
2012. máj. 2. 11:10
Én nekem nem jött be, rosszul voltam tőle az edzéseken. Meg utána is, rosszullét, hányinger, feszültség...stb. Ja és erős szívfájdalom, pedig nem magas a vérnyomásom, meg nincsenek ilyen bajaim.
6. rea66 (válaszként erre: 4. - Macilány)
2011. máj. 21. 11:49
Szia!Én is ezt a zsírégetőt választottam,miután nagyon sok infót elolvastam róla.4 napja kezdtem szedni,reggel az első étk.előtt 1/2 órával veszek be 1-et.Az első nap edzés előtt kb.17h-kor is vettem be,és egész éjjel nem aludtam semmit.Pedig olvastam hogy du.már nem nagyon ajánlatos bevenni,(nyílván van akinek meg se kottyan)és igaza volt!Én úgy fogom szedni hogy 1 hétig napi 1 szem reggeli előtt,azután áttérek napi 2 szemre regg. ill.ebéd előtt,aztán meglátjuk.Próbálom fokozatosan bombázni a zsírokat,hogy ne szokjon hozzá a szervezetem.Egyébként heti 4-5x edzek,de sajna legtöbbször du.6 körül jut rá időm csak,ilyenkor L-carnitinnel segítek rá egy kicsit.nekem ez is nagyon bevált.Már régóta küzdök 2-3 kg felesleggel,remélem ez a kis mankó majd segít..Sok sikert neked is,írj a tapasztalataidról..
2011. ápr. 6. 07:01

Ja, erről hallottam, hogy este nem szabad bevenni, mert annyira felpörget, hogy nem tudsz aludni!

Na, sok sikert csajszi! :)

2011. ápr. 5. 18:54
4 napja szedem... első éjjel szinte semmit nem aludtam... Csak napi 2 kapszulát szedek, napi 1300-1500 kcal-át eszek, bicajozok... sokkal több az energiám. A mínusz kg-okról majd később :)
2011. ápr. 3. 12:32
Na, végre valaki, akkor várom majd a beszámolót! :)
2. Macilány (válaszként erre: 1. - De65993010)
2011. ápr. 1. 23:21
Úgy látom semmi reakció! Én holnap kezdem szedni!
2011. febr. 28. 17:46

Ki használta már és meddig, hogyan? Eredmények?

Állítólag nagyon keményen fogyaszt, de akinek vérnyomás bajai vannak, annak ellenjavallt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook