Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Görögteknős fórum

Görögteknős (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jún. 11. 12:26

Sziasztok! Bár látom, eléggé kihalt a fórum, azért egy próbát megér. Van két darab görögtekim, akiktől fájó szívvel, de meg kell válnom. A kettő együtt 20.000,- Ft.


A nagyobb, Benőke ő hím és már ivarérett. Ő 2007-es születésű. A kisebbnek nem tudom a nemét, ő 2010-ben vagy 2011-ben született, sajnos az ő születési éve nem lett feljegyezve. Így már nem tudom biztosan.

Ha valakit érdekel, írjon nekem. Örülnék, ha jó helyre kerülnének.

Köszönöm.

2013. jún. 18. 22:24
Görög teknőst vásárolnék vagy örökbefogadnánk. Sajnos a mienk 8 évesen elpusztult. Nagyon hiányzik a gyerekeknek. Ha vkinek van eladó, vagy elajándékoznivaló-Írjon privát üzit!Köszönöm!
68. nagsz (válaszként erre: 67. - Kishool)
2012. okt. 11. 17:38

Szia kishool !


Nekem van eladó görög tekim, hivatalos CITES papírral, 2007-ben született. Ha érdekel nszilvi74@hotmail.com emailre írj!

Gyönyörű szép ! :))

2012. szept. 29. 21:25
üdv mindenkinek!fiatal görögteknőst vásárolnék!ha valaki tud segiteni megköszönném!a számom 06305488531
66. Csillii (válaszként erre: 42. - Csillllag)
2012. szept. 21. 10:51

Szia, engem érdekelne!

Megadnád a bácsi számát?

Köszönöm!

Csilla

2012. szept. 21. 10:10

Sziasztok!


Nagyon szeretnék örökbe fogadni egy kicsi görög teknőst, vagy 7000-8000Ft körül venni egyet!

email: pappcsillaa@gmail.com

64. Enéh1
2012. júl. 25. 18:29

Sziasztok!


Azután érdeklődnék, hogy hol tudok venni Cites engedéllyel görögtekit? Köszönöm a válaszokat! :)

63. Imo (válaszként erre: 62. - Reptilianfacts)
2011. dec. 3. 12:15

én egyáltalán nem adok a teknősömnek semmilyen vitamint és ásványi anyagot, ezek a szerek csak a teknősök gyors növekedését és a páncéljuk deformálását okozzák. Ha megfelelően táplálod semmi táplálékkiegészítőre nincs szükség, LÉNYEG LEHETŐ LEGKEVESEBB ZÖLDSÉG-GYÜMÖLCS ÉS A LEHETŐ LEGTÖBB GAZ (LÓHERE, TYÚKHÚR, PITTYPANG STB)


EZZEL A TÁPLÁLÁSSAL NEM TÚL GYORS NÖVEKEDÉS, SZÉP PÁNCÉL ÉS SOKÁIG ÉLŐ TEKNŐS ÉRHETŐ EL. (bocs a nagybetűért)

2011. dec. 1. 11:51

Sziasztok!


Szeretnék ajánlani egy új Vitamin ÉS ásványianyag kiegészítő terméket görög teknősök részére.

Végre idehaza is kapható a Repashy SuperVeggie. (keressetek rá google-ben)


A legnagyobb előnye, hogy nem kell vacakolni külön a multivitamin és külön a kalcium porral, mert ez a termék tartalmazza mindekttőt. Szó mi szó remek termék!

2011. júl. 31. 04:11

Sziasztok!

2 éves fiú görög teknősömet cserélném lányra. Természetesen papírjai vannak. Azért cserélnék, mert sajnos mostanra derült ki, hogy mind a ketten fiúk :) Ha érdekel, akkor írj egy e-mailt a david05@freemail.hu címre.


Üdv,

Dávid

60. Imo
2011. jan. 16. 22:05

sziasztok


minden teknőstulajdonosnak, csak ajánlani tudom ezt a honlapot aminek én is tagja vagyok:)


[link]


itt sok mindent meg lehet tudni a teknősökről és ha valami nem tiszta, akkor lehet kérdezni is:)


remélem ez nem minősül reklámnak

59. Naplemente. (válaszként erre: 58. - Mycloo5)
2011. jan. 15. 22:54

Szia!


Kereskedésben vettem faháncsot, föld helyett az is jó, nagyon szereti a teknősöm.

2011. jan. 7. 17:38

Sziasztok!


Egy kis segítséget szeretnék kérni. A legtöbb helyen azt olvastam, hogy vegyszermentes kerti föld kell a teknős alá. Ezt így Január közepe tájékán hol tudom beszerezni? Kérlek segítsetek mert most homokban kell tartanom mert nincs most más és szegénynek nem valami jó ott! választokokat előre is köszönöm.

2011. jan. 4. 18:09
Sziasztok! Október óta ismét boldog Görögteki tulajdonos vagyok.Ezért is csatlakoznék közétek.Mivel az ivarát nem tudom még (gyanús a lánysága) Tam-Tamnak nevezztem el. nagyon picike még, de már majdnem az egész családot magába bolondította.:)
56. pindcsilla (válaszként erre: 48. - Cicaanya)
2010. ápr. 23. 14:26
Nézz szét neten,google-n akár,biztos van olyan,aki megszabadulna a teknőstől,és ingyen odaadja!
55. pindcsilla (válaszként erre: 51. - D9d8721118)
2010. ápr. 23. 14:24

Szia!Én is szeretnék majd görög teknőst,utánajártam kicsit a témának.

A [link] és a [link] oldalakon is tenyésztők teknőseit találod,egyik írja,hogy olyan 12E Ft körül van egy kis állat.És igen,kell hozzá engedély,de ha tenyésztőtől vásárolod,akkor ő ad hozzá.(Aki nem ad,olyannal nem is érdemes szóba állni.)


Nekem az lenne a kérdésem olyanokhoz,akik tartanak görög teknőst,hogy utazni mennyire lehet velük?Repülőútra gondolok,persze nem tengerentúli 8 órás útra.Az jó,ha beleteszem valamilyen macskatárolófélébe,persze kibélelve,és kézipoggyászként viszem?Csomagtérbe nem merném adni.Előre is köszönöm a választ!

2010. jan. 8. 20:02

Igen, mert már van egy teknősöm, és neki szeretnék párt.

Köszi a segítséget!

53. d9d8721118 (válaszként erre: 52. - Bozsó Réka)
2010. jan. 7. 17:29

8.000 ft alatt nem hiszem hogy kapsz, papírral is 20-25 ezer...


Szerintem írd be google-ba, és ott tudsz talán kisebb teknőst örökbefogadni. De örökbe is inkább nagyobbat adnak. Tudod amig kicsi van helye...

Felszerelésed van a teknőshöz?

2010. jan. 7. 16:38

Sziasztok!

Görögteknőst vennék 8 ezer ft alatt, vagy fogadnák örökbe!

email: b.reka97@citromail.hu

2009. szept. 22. 09:43

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy kb. mennyibe kerül egy ks görögteknős? És hol lehet venni? tényleg engedély kell hozzá?


Köszi!

2008. okt. 29. 16:24
nekem görögtekim van.
49. cicaanya (válaszként erre: 28. - F290b382c2)
2008. okt. 16. 20:44

van de vízi

pézsma teknős :D és ajakosteknős

gyönyörüek :D

nekem van pézsma olyan mint egy kisebb tojás alakú cipó :D

és be tudja csukni magát totál a házikójába!!!

48. cicaanya (válaszként erre: 42. - Csillllag)
2008. okt. 16. 20:42

de jó neked :(((((((

én nagyon nagyon nagyon régóta szeretnék görög vagy mór tekit de olyan ára van!!! meg hát jó lenne ajándékba gyermekemnek!!

de esélyem

O

2008. jún. 26. 14:06

Örülök, hogy helyrejött! :)

Mikor ilyen jó idő van, én is kiviszem őket a kertbe. Aztán estére visszahozom a terráriumban. Az enyémek még nagyon picik, éjszakára nem merném őket kinn hagyni. De az tény, hogy mióta kint is vannak, sokkal élénkebbek. :)

46. csillllag (válaszként erre: 45. - SSissykke)
2008. jún. 26. 11:28

Szia!

Nem hogy baja nem lett, de helyrejött a páncélja:) igaz amióta jó az idő, mindig kinnt van a kertben, csináltunk neki egy kinti helyet. lehet azért is mert itt jobban érzi magát, mint bennt..

45. SSissykke (válaszként erre: 43. - Csillllag)
2008. jún. 4. 08:18

Szia! Szerintem nem lesz semmi baja a gilisztától! :) Még a fórum elején olvastam a cikket, az is úgy kezdődik, hogy "túlnyomórészt" növényevőek. Tehát alkalomadtán esznek mást is. Csak nem szabad nekik túl sokat adni.

Bár én még nem mernék vele próbálkozni, az enyémek olyan picikék még. Novemberben kaptam őket, szülinapi ajándék volt. :) Már nagyon régóta szerettem volna. Bármit beteszek nekik, mindent megkóstolnak. :)Mikor jó idő van kiviszem őket napozni egy pár órára, aztán estére vissza a terráriumba.

44. csillllag (válaszként erre: 23. - Freshlinda)
2008. ápr. 14. 00:24
szia!! nem tudod hogy a sóskától mi baja lehet?? anyukám múltkor berakott neki, és eszembe jutott hogy azt nem szabad, mert írtad.. és gyorsan kirántottam a szájából..de azért kicsit megrágta:S
2008. ápr. 14. 00:22

jujj most láttam hogy ezt már egyszer leírtam... na de nembaj:)


Amúgy a teknősömnek nemrég behorpadt a páncélja, és a szomszédom azt mondta hogy adjunk neki élő gilisztát.. adtunk neki, meg is ette, tetszett neki nagyon.. szerintetek lehet valami baja tőle?? végülis mégis csak növényevő...

42. csillllag (válaszként erre: 31. - Schwini)
2008. ápr. 14. 00:17
én 10ezer ft-ért vettem papirral a tekim, 2 éve:) ha érdekel valakit, megadom a bácsi számát:)
2008. ápr. 13. 19:18
Sziasztok! Lehet, hogy betolakodó vagyok nálatok, mert nekem egy sárgaarcú ékszerteknősöm, és egy tarajos királyteknősöm van. Az etetésüket tekintve elég mindenevők. Szeretik a megszokott teknőskaján kívül a paradicsomot, az uborkát, a banánt, a salátalevelet, az almát. Szoktam nekik csirkenyakat is adni, nagyon jót tesz a páncélzatnak. Egy ízt levágok és klopfolóval összetöröm kicsit, úgy adom oda nekik. Elvileg szeretik a marhavesét és a csirkemájat is, de az olyan büdös:-)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook