Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Problémás szülés a Dél Pesti Kórházba? Olyan anyukákat keresek akiknek problémás szülésük volt. fórum

Problémás szülés a Dél Pesti Kórházba? Olyan anyukákat keresek akiknek problémás szülésük volt. (beszélgetős fórum)


2011. márc. 1. 21:18
Sziasztok! Én oda indultam szülni,de eljöttem onnan,mert 30 hetes voltam,és közölték hogy megszülhetem ott,de a gyerek nem maradhat,mert nem tudják ellátni. Mondtuk akkor megyünk tovább,de mivel sem az orvos sem a nővér nem tudta begépelni és kinyomtatni a nyilatkozatot,kézzel írtak egy papírt,hogy saját felelősségre saját kocsival megyünk másik kórházba,amit alá kellett írni persze mentőt ők nem tudtak biztosítani. Egyetlen jó pont,hogy értesítették Tarcsát hogy megyünk...
2011. febr. 28. 09:29
mik történnek ott?:-/
2011. febr. 28. 09:13
Én területileg oda tartoznék, de szerencsére az orvosom másik kórházban praktizál. Én a Dél-pestiben biztos nem szülnék...
2011. febr. 28. 07:20

Szia!!

Nézz bele, ebbe a fórumba, ha gondolod, vannak benne érdekességek:(

Én is ott szültem, de nekem "csak" szülés utáni komplikációm volt...

[link]

2011. febr. 28. 00:33
Szeretnék olyan anyukákkal beszélni akik az elmúlt 5 évben szültek a Dél Pesti Kórházban és komplikáció adódott a szülés közben és ebből kifolyólag valami maradandó gond van a babájával. Kérlek írjatok minél többen mert fontos számomra és valószínű hogy számodra is az lesz. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook