Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Farmandia fórum

Farmandia (beszélgetős fórum)

4. amarilisz05 (válaszként erre: 1. - Rebus1)
2013. ápr. 7. 12:52
Nagyon jó farmos játék!elősször fel kell ásni a földet, saroknál megkezdve, jó szorosan egymásmellé rakva, eztán bevetni.Később lehet földeket vásárolni. A vethető növények a mérlegre kattintva megtalálhatól, de ott vannak a fák, az épületek, gépek, amiket majd meg leeht vásárolni, de előbb az árárt ki kell termelni. Vannak nap feladatok,/alul a tehénre kattintva/ melyekért gyémántokat kapsz. ezekre jó vigyázni, ezzel vehetsz gyárat,gépet. Elsőként Tehenet, hogy tudj fagylaltot készíteni:) Így elmondani egyszerre hosszú, de lassan bele lehet jönni. Repdesnek pillangók, amikre ha rákattintasz lefotózod, ez is egy faladat. Fel kell venni sok szomszédot, akiknek a földjét locsolgatod, kukactalanítod, ezekért gyémántokat kapsz.a farmodat, szorgalmad szerint alakítod, és ízlésed szerint.Ha segítség kell ír, szívesen segítek:)Ott a farmnevem hne05. ott is van cset, és azonnal is kérdezhetsz, ha látsz.Jó munkát, sok örömet a játékban, Szia:)
3. juillet (válaszként erre: 2. - Juillet)
2012. márc. 8. 08:47
természetesen elkezdtük, nem le..:D
2012. márc. 8. 08:47
Mi is lekezdtük, de két napja hibaüzenetet kapunk, és nem tölt be a játék...(facebookon játsszuk)
2011. febr. 28. 00:12

Játszik valaki ezzel a játékkal?

Én most kezdtem el, de máris elakadtam.


Nagyon jól jönne hozzáértők segítsége.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook