Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kapott már valaki arany injekciót ízületi fájdalomra? fórum

Kapott már valaki arany injekciót ízületi fájdalomra? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 30. 19:43

Aranykolloid oldat


Az aranykolloid oldat teljesen természetes ásványi étrend kiegészítő anyag.


A kutatók kimutatták, hogy az ízületi fájdalmakat helyi vízhiány okozza. A sejthártyán is áthatolni képes aranykolloid részecsék magukhoz vonzzák a vízmolekulákat, és miközben folyamatosan áramlanak a szervezetben, leteszik ott, ahol vízhiányt észlelnek. Ízületi gyulladások, derékfájás, hátfájás, gerincpanaszok, lábfájás esetén hatásosan csökkenti a fájdalmakat, csillapítja a duzzanatot, javítja az ízületek mozgását.


Manapság is alkalmazzák az aranyat a gyógyászatban injekció formájában - arany áron.


Csökkenti a stressz káros hatásait, javítja az agyműködést és megújítja az idegrendszert. Kedvezően hat hátfájás, gerincpanaszok, derékfájás, lábfájás esetén.


Fogyasztásakor a depresszió, a búskomorság, a levertség, a szorongás, a félelmek oldódnak és a betegek kellemes közérzetről számolnak be. Ez az "euforizáló" hatás szinte minden betegség esetén jótékony hatású, növeli a beteg gyógyulásba vetett hitét, fokozza életkedvét. Növeli az elme élességét és a koncentráló képességet. Hatásosnak találták a figyelemhiány és a hiperaktivitás kezelésére. Emeli az energiaszintet és a libidót.


A szívre kiegyensúlyozó és harmonizáló hatással van, szabályozza a szívritmust, serkenti a vérkeringést, optimalizálja a testhőmérsékletet. Eredményesen használják alkohol-, nikotin-, koffein- és szénhidrátfüggőség csökkentésére. Asztmás betegeknél enyhíti a tüneteket. Egyéb gyógyszerekkel nem lép kölcsönhatásba, és nem befolyásolja hatásukat.


Az arany hatásos gyógyszer a krónikus, szisztémás kortikoszteroid-függő asztmás betegeknél is. Tartós kezelés során csökkentették a panaszokat, a bronchusok hiperreaktivitását, és alkalmazásukkor csökkenteni lehetett a glukokortikoid adagját.


Néhányfajta rákbetegség kezelésében is alkalmazzák. Mikroszkópikus aranylemezkék injekciója segít feltartóztatni a prosztatarákot. Petefészekrákot is kezelnek kolloid arannyal, és az aranygőz-lézer megöli a rákos sejteket, de az egészséges sejteket nem károsítja.


Kolloid ezüsttel együtt naponta használva támogatja a szervezet természetes védekező rendszerét (erősíti az immunrendszert!), és elősegíti a vitalitást és a hosszú életet. Ezüst- és aranykolloid szedése közben min. fél órának el kell telnie a jobb felszívódás érdekében.


Az ősi egyiptomiak már több mint 5000 évvel ezelőtt fogyasztottak aranyat mentális, testi és spirituális tisztítás céljára. Úgy tartották, hogy a testben az arany stimulálja az életerőt, és minden szinten emeli a vibráció szintjét.


A modern tudósok és orvosok felfedik mindazt, amit úgy tűnik, őseink mindig is tudtak, lassan, de biztosan újra felfedezzük az arany csodálatos gyógyító tulajdonságait.


A jó minőségű aranykolloid oldatnak soha semmilyen mellékhatását nem tapasztalták!


Adagolás: Evés előtt 5-10 perccel kell bevenni, hogy maximálisan felszívódjon. Felnőtteknek a napi adagja 2-3x1 teáskanál. Gyerekeknek 1 teáskanál (5ml).

18. Sztavros (válaszként erre: 17. - Abri)
2011. márc. 1. 10:51
Szia! Igen, de ez teljesen más, sajnos.
17. abri
2011. márc. 1. 08:15

Szia!

Lehet kapni olyat, hogy Nano Gold.


[link]

16. missanonim (válaszként erre: 15. - Sztavros)
2011. febr. 28. 21:16
Sorry:-)
15. Sztavros (válaszként erre: 14. - Missanonim)
2011. febr. 28. 20:10
Ezek szerint sajna nem Te vagy az én emberem. :)
2011. febr. 28. 19:28
Én még sosem hallottam olyanról, hogy arany injekció.
2011. febr. 28. 15:03
Köszi a hozzászólásokat! Az arany injekció érdekelne! A kivizsgálást úgysem lehet elkerülni, tehát nyilván az is meglesz, de most az arany injekcióról szeretnék információkat szerezni!
12. f64f0d9a69 (válaszként erre: 2. - Sztavros)
2011. febr. 28. 09:58

Egy alapos kivizsgálás azért fontos volna.

A pontos okot ha nem ismeritek, hogyan lehet kezelni? Mert lehet ízületi betegség, lehet mellette csontritkulás, stb. Ezt csak orvosi módszerekkel lehet megállapítani.

Egy injekció nem biztos, hogy hosszútávon is segít.

Én jógát, tornát, étrend változtatást, étrendkiegészítőket használtam és elég soká tartott míg rendbe jöttem. Meg Inno Rheuma krém, meg sós vízben pancsi. Ezek mind segíthetnek.

2011. febr. 28. 09:46

 I.m. arany injekció: klinikai szempontból hatásos kezeléstípus. Ma már ritkábban alkalmazzák, mint az egyéb DMARD-ket, mert sok mellékhatással jár, pl. szájüregi fekélyek, viszketés, vérlemezkeszám-csökkenés, fehérjevizelés.


 Szájon át adható arany készítmények: ma már szinté kevéssé kerülnek alkalmazásra, mivel hatásosságuk csekélyebb, gyakori mellékhatásuk a hasmenés.

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Sztavros)
2011. febr. 28. 09:37
Jól tudod. Drága is nagyon. Ritkán írják fel, én magam nem kaptam, de aki igen annak hatásos volt.
9. missanonim (válaszként erre: 6. - E3565e88d4)
2011. febr. 28. 09:24

Szerintem mindenki pontosan tudja,aki már ott tart, hogy a szteroidok milyen mellékhatással bírnak. Kérdés, hogy mit választ: szteroid nélkül iszonyatos fájdalom, vagy ennek megszüntetése az esetleges mellékhatások mellett. Az is teljesen természetes, hogy ez szakorvos felügyelete mellett történik, hisz ő maga javasolja. Egyébként azt mondta, hogy mivel ez célzottan a beteg területre adják be, nincs olyan kiterjedt mellékhatása, mint a szájon át bevitt szteroidnak, továbbá ugye igyekeznek a lehető legkisebb, - de már ható-dózist bevinni.

Nekem nagyon jót tett, pedig rettegtem tőle.

8. e3565e88d4 (válaszként erre: 7. - Sztavros)
2011. febr. 28. 00:26
Sztavros!ha pontosan leírnád az injekció nevét akkor talán megtudnám mondani...
7. Sztavros (válaszként erre: 6. - E3565e88d4)
2011. febr. 28. 00:20
De az arany injekció, az nem szteroid injekció, ugye?
2011. febr. 27. 23:54

kedves fórumozók!


Informálódásaim alapján a szteroid injekciók nem igen használnak a szervezetre,ezért mielőtt bármit is mondanánk... jobb egy szakorvos(ok) véleményére alapozni...,de természetesen több irányból megközelítve...kérdéseinkkel.

Mert van kinek használ,de csak egy bizonyos ideig,és van kinek sajnos igen komoly mellékhatásokkal kell szembesülni-e...

Természetesen dicséretes dolog ez a (+)hozzá állás...és ha valakit ezennel megbántanék akkor elnézését kérem...

üdvözlettel...:) Jó egészséget!

5. t.Ili (válaszként erre: 2. - Sztavros)
2011. febr. 27. 23:39

Van ismerősöm aki kapott!

Legalább fél évig jó volt neki!

4. missanonim (válaszként erre: 2. - Sztavros)
2011. febr. 27. 23:02
Én kaptam már a térdembe szteroidot:-( Nem akartam, nagyon nem, de használt. Azóta jó. Ennek 2-3 éve.
2011. febr. 27. 22:52

Kedves Sztavros!


inkább egy orvosi konzíliumot javasolnék...és konzervatív kezelést...egy jó reumatológust,gyógytornászt,...stb.

mellékelek egy oldalt és ott lásd!az általad kért információt...

[link]


mielőbbi gyógyulást apukádnak...!

üdvözlettel

2011. febr. 27. 22:37
Sziasztok! Apukám háta, gerince, válla nagyon fáj feltehetően egy huszonévvel korábbi baleset miatt. Hallottam róla, hogy esetleg az arany injekció hatásos lehet. Tapasztalatokat szeretnék hallani!
2011. febr. 27. 22:36
Kapott már valaki arany injekciót ízületi fájdalomra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook