Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért kéne ellenezni valakinek ha kutyamenhelyen akar önkéntes munkát folytattni? fórum

Miért kéne ellenezni valakinek ha kutyamenhelyen akar önkéntes munkát folytattni? (beszélgetős fórum)

11. Havran (válaszként erre: 10. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. febr. 27. 14:53
De jól látod.Jó volt olvasni ezt a pár sort.
10. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 8. - Pumi:))
2011. febr. 27. 14:51
Az nem akkora tragédia. Legalább tisztában lesz, hogy milyen körülmények uralkodnak egy olyan helyen és ha úgy érzi, hogy ezen akar és tud is segíteni, akkor majd megkeresi a módját. Persze, ettől még mindenképpen beszélgessetek vele róla és ha majd jár, akkor pedig szüksége lesz kibeszélnie magát időnként. Akkor is szüksége lesz megértő fülekre, hogy könnyebben fel tudja dolgozni a látottakat.
9. Havran (válaszként erre: 8. - Pumi:))
2011. febr. 27. 14:46
Engedje apukád,de tisztázza a játékszabályokat.Mondjátok el neki az elönyeit és hátrányait is.
2011. febr. 27. 14:42
17 éves. Van nekünk egy kutyánk.. de azt hiszem apu is fog vele beszélni meg én is... csak hát ott szerintem biztos eltörik 1-2 mécses..
2011. febr. 27. 14:38
Viszont ha kiját egy menhelyre rendszeresen lehet eszébe sem fog jutni,hogy haza vigyen egyet,apukád beszélje meg vele előre,hogy nem vihet haza és legyen rá büszke nem tudom a hugod mennyi idős,de sok fiatal példát vehetne róla.Szóval apukád örüljön,hogy ilyen gyermeke van.
6. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. febr. 27. 14:36

Apukádnak valószínűleg jók a megérzései. :DDD

De azért jobb lenne, ha leülne és átbeszélné a dolgot a tesóddal (pl, hogy a menhelyen annyit kutyázik, amennyit akar, de haza nem vihet egyet sem).

5. Ata06 (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. febr. 27. 14:35

Nem néznék hülyének! Boldogan fogadnák!:)

Hát, tényleg előfordulhat, hogy beleszeret egy kutyusba! Fájj látni, annyi szeretetre éhes jószágot!Olyan, mintha mind azt kérné a rács mögött, hogy :engem vigyél!

4. timejja75 (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. febr. 27. 14:34

dehogy nézik hülyének,örülni fognak,ha megy.

Sok menhelyen annak is örülnek,ha csak sétáltatni megy a kutyákat,mert nekik nincs erre idejük,de a kutyáknak jó,ha valaki törődik velük.

Menjen csak,ez nagyon szép dolog.

3. Havran (válaszként erre: 1. - Pumi:))
2011. febr. 27. 14:34
Biztos,hogy szivesen fogadják őt,sőt például a Noé állatotthonban,minden szombaton nyilt nap van:kutyasétáltatás,takarítás stb...........Biztos,hogy máshol is örülnek az ilyennek.
2011. febr. 27. 14:33
Szerintem nem néznék hülyének. Oda tuti minden segítség jól jön. .)
2011. febr. 27. 14:31
Amúgy a húgom akar menni, vett már kutyatápot. Teljesen be van zsongva.. Szerintetek nem néznék hülyének ha 20kg táppal beállít?:D Ő ezzel szeretne segíteni.. Apu ellenzi mert hogy ide hozna egy kutyát a végén..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook